Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnie kody

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 12.03.2018 - 20:11:26

Jest akcja, klepanie kodów na czas, ale czy gracze nie mają prawa się dowiedzieć komu się to udało i co tam dostał? Takie sprawy powinny być udostępnione dla ogółu graczy.

#2 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 13.03.2018 - 03:10:33

te kody łapią przeważnie 60 lvle które afczą w Valrone, zwykły gracz który coś robi nie zdąży z pewnością. Nawet ja mając zawsze otwartą str z wpisaniem kodu to za każdym razem "kod został wykorzystany"

FoxWNL2.png

#3 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 10:50:44

Ja miałem błędny kod, a takowy nie był, potem kto inny wklepał.  Fajnie by było , gdyby gracze sami pochwalili się co mieli za ten kod, i czy według nich było to w ogóle warte świeczki.

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 13.03.2018 - 12:19:06

IMO lepiej by było zamiast "kto pierwszy ten lepszy", to kod będzie aktywny przez 1 minutę. Wszyscy, co się załapią w tym czasie, dostaną nagrodę. Nawet (podkreślam NAWET) gdyby to miało być 5 kamieni/wosków/run lub podobnej wartości czegokolwiek innego. Ani serwer ani administracja by od tego nie zbiednieli.

No chyba, że pod obecnymi kodami kryją się nagrody typu 30 dni premki + 50 kamieni, to faktycznie kto pierwszy ten lepszy. W innym przypadku loteria nie warta nie tyle świeczki, co nawet ogarka.

• Wяucieк, Belek and Galvatron like this

#5 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 14:55:14

IMO lepiej by było zamiast "kto pierwszy ten lepszy", to kod będzie aktywny przez 1 minutę. Wszyscy, co się załapią w tym czasie, dostaną nagrodę. Nawet (podkreślam NAWET) gdyby to miało być 5 kamieni/wosków/run lub podobnej wartości czegokolwiek innego. Ani serwer ani administracja by od tego nie zbiednieli.

No chyba, że pod obecnymi kodami kryją się nagrody typu 30 dni premki + 50 kamieni, to faktycznie kto pierwszy ten lepszy. W innym przypadku loteria nie warta nie tyle świeczki, co nawet ogarka.

#6 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 14:56:43

i to by było fajne, a tak cicho-ciemni, i nikt nic nie wie. :(       I wogóle to podejrzene było te klepanie kodów, według mnie

#7 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1383 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 15:19:48

Ja miałem błędny kod, a takowy nie był, potem kto inny wklepał.  Fajnie by było , gdyby gracze sami pochwalili się co mieli za ten kod, i czy według nich było to w ogóle warte świeczki.

Żaden gracz nie ma obowiązku chwalenia się, że wygrał. Takiej zasady zresztą nie mamy zamiaru wprowadzać ;) kody są jednorazowe, dla najszybszego z Was, wypuszczane o różnych godzinach. To tylko jedna z dziesiątek akcji, które staramy się Wam odpalać. To się nie zmieni, szczególnie, że jedna osoba może tylko jeden raz wykorzystać kod tego samego typu. Po prostu trzeba mieć szczęście :)

Osoby, które są niezadowolone z takiego rozdawnictwa zapraszam na forum, gdzie trzeci tydzień z rzędu zorganizujemy Quiz Wiedzy. 

Zapraszam!

#8 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 15:49:39

Kod, kodem, ale reszta, graczy, ci co nie zdążyli nie wiedzą co się tam kryło, gdyż nie było żadnego info , co mniej - więcej można się tam spodziewać, i oto walczę od dłuższego czasu, wszystko na forum dla informacji , społeczeństwa graczy, a nie jakieś "tajnos-agentos" . Jak ma być coś do wygrania to powinniśmy wiedzieć co dokładnie można się spodziewać, żaby 99,9% serwa nie stało bezczynnie pod fontanną w oczekiwaniu na kod, który da mu nie wiadomo co .

#9 Galvatron

Galvatron

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 16:40:59

Pod tymi kodami kryja sie i tak zazwyczaj jakies potki, ktore mozna dostac z kalendarzyka i inne takie bzdety, ja sie w to nawet nie bawie, ale slyszalem o tym od ludzi, ktorym udalo sie to wstukac. Pochwalam pomysl Looneqa: powinno byc cos wartosciowego i przez minute, zeby kilka osob moglo cos dostac, serwer by od tego nie zbiednial, na innych serwerach rozdaja wiecej i jakos funkcjonuja.

Cala prawda o Ozzaku. Temat rozwiniety. Polecam przeczytac P.S.:

https://wolverine147...al-quest-polska

#10 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 19:05:26

Jakby nie patrząc ity z sklepu premium to tylko jedynki i zera, wartość mają tylko dla graczy, a admini powinni mieć zysk z tego, że gracze o nich dobrze myśla. 

#11 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 13.03.2018 - 20:02:40

Nie głupie  :wub: 

...polać mu

FoxWNL2.png

#12 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 Postów:

Napisany 13.03.2018 - 22:30:45

Czy to naprawdę jest tak ważne żeby wiedzieć co kto wygrał skoro to on wygrał a nie wy ? Cebula idzie na wyższy poziom

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#13 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 14.03.2018 - 16:08:15

Czy to naprawdę jest tak ważne żeby wiedzieć co kto wygrał skoro to on wygrał a nie wy ? Cebula idzie na wyższy poziom

Myślę, że chodzi tu o czas poświęcony czekaniu na ten kod :D Mogę czekać na niego "pod fontanną" i dostać np 20 Balsamów Elmera, 5 eliksirów farciarza i główną nagrodę w postaci 5 mięs Trolla :) podczas kampienia na kod mogę mieć jakiś timerek, lub przeznaczyć ten czas na np anubisa do nowych broni :) jak już ktoś wyżej napisał, warto by było wiedzieć czy to 'gra warta świeczki'
  • Zdzihoo likes this

#14 Belek

Belek

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 14.03.2018 - 20:04:08

Ale się nie dowiemy, chyba, że ci co wklepali kod sami się tu pochwalą co dostali  :)

• Zdzihoo likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych