Skocz do zawartości

Jak "usunąłem" Rage

inteligentnaadministracja usuwamgildie Rage wow łatwo ban

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3 replies to this topic

#1 Guest_Frethus_*

Guest_Frethus_*
  • Guests

Napisany 11.03.2018 - 11:40:35

Najpierw szybka wiadomość do Norada czy takie akcje wciąż w opcji

Następnie mail do supportu

No i czekanie aż administracja "wszystko sprawdzi i zadecyduje" jak to Norad opisał +- 3 godziny no i po ciężkich przemyśleniach administracja przekazuje mi lidera Rage dalej to już z górki.
Itemki z magazynu upycham na pocztę alta a gildie przekazuje jakiemuś leszczowi żeby ją usunął
Kolejnego dnia dowiadujesz się że oszukałeś administracje i otrzymujesz bana na czas nieokreślony "<s2>" XDD

- bardzo proszę nie udostępniać prywatnej korespondencji na forum - norad

#2 Guest_Frethus_*

Guest_Frethus_*
  • Guests

Napisany 11.03.2018 - 11:59:47

Wybacz mistrzu Noradzie myślałem że administracja nie ma nic do ukrycia przed społecznością RQ :(

#3 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 89 Postów:

Napisany 11.03.2018 - 14:06:17

Ej ej cicho bo się wyda. Swoją droga ban za głupotę administracji. Rozumiem próbę oszustwa ale oszustwa by nie było gdyby nie błąd administracji. Zero ogaru. Polskie serwery jednak mają w sobie ten urok.

#4 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1557 Postów:

Napisany 11.03.2018 - 20:27:26

Wybacz mistrzu Noradzie myślałem że administracja nie ma nic do ukrycia przed społecznością RQ :(

Nie zezwalamy na publikację treści prywatnych na forum, od początku jego istnienia.

Jeśli chcesz rozmawiać na temat Gildii, zapraszam tu: https://forum.muve.p...dii-rage-video/

Also tagged with one or more of these keywords: inteligentnaadministracja, usuwamgildie, Rage, wow, łatwo, ban

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych