Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smallville | Gra przeglądarkowa

mmorpg gra przeglądarkowa przygoda i-rpg

No replies to this topic

#1 Elmek

Elmek

    Świeżak

  • Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 10.03.2018 - 10:59:14

Zapraszam na najstarszą polską produkcję tekstowej gry przeglądarkowej SmallVille.

www.i-rpg.net

 Wyobraź sobie świat, w którym magia staje się rzeczywistością, gdzie setki herosów toczą boje z najdziwniejszymi kreaturami, krainę pełną gildyjnych intryg, wojen i pojedynków - to właśnie Imperium, Twoje miejsce. Wybierz swój oręż: czy będzie to potężny topór, hartowane ostrze miecza, skrytobójczy sztylet a może nieznana laikom magia? Zawładnij handlem jako najlepszy rzemieślnik, kowal, płatnerz, twórz najlepsze mikstury w całej krainie. Wybuduj najwspanialszą świątynię, dzięki której zdobędziesz boskie moce i niezliczone bogactwa. Załóż ród i poprowadź swoją dynastię ku potędze, zniszcz wszystkie wrogie gildie, które staną na twej drodze. To właśnie od Ciebie zależy kim zostaniesz i co osiągniesz w tym niezwykłym świecie.
Kapłani wieszczą nadejście herosa, o którym bardowie napiszą niezliczone pieśni pochwalne, który pokona najgroźniejszego potwora, nękającego tę ziemię - nadchodzi Twój czas!

Imperium to najstarszy żyjący polski tekstowy MMORPG, cieszący się popularnością i uznaniem graczy. CD-Action oraz Gildia Gier Komputerowych już w 2006 roku doceniły niniejszą produkcję na swoich łamach. Rozgrywka podzielona jest na ery, trwające średnio kilka miesięcy, dzięki czemu nowi gracze mają możliwość ciągłej rywalizacji ze starymi wyjadaczami.
Celem gracza jest pokonanie mitycznego Potwora z Jaskini Nottern. Każdy gracz na początku ery wybiera swoją profesję spośród 9 dostępnych: rzemieślnik, kapłan, paladyn, czarodziej, barbarzyńca, druid, wojownik, złodziej, bard. Z czasem może dokonać przemiany z człowieka w wampira, wilkołaka, wogula, bądź czarta, co daje mu dostęp do nowych miejsc oraz zmianę rozdania podstawowych statystyk, co znacząco wpływa na rozwój postaci.
Podczas rozgrywki gracze mogą zakładać własne gildie i rody, dzięki czemu rywalizacja przenosi się na wyższy poziom, gdzie liczy się nie siła jednostki, tylko umiejętność współpracy z innymi. Rozbudowane lokacje, mnogość zaklęć, przepisów i planów, ciekawe systemy tworzenia uzbrojenia, ogrom możliwości rozwoju postaci oraz przyjazna Chata Gawędziarza stanowią olbrzymie atuty gry, skutecznie zapobiegając nudzie.
Rozbudowany system Taktyki Walki jest elementem unikatowym dla produkcji tego typu - w Imperium mamy możliwość ustawienia skryptu działania w każdej turze walki!

Całość rozgrywki otacza szata fabularna - tj. system zadań, specjalne zdarzenia, możliwość zawarcia związków małżeńskich, wgrania własnego avatara, opisania historii własnej postaci w jej profilu. Dużym walorem jest także przyjazna atmosfera oraz pomocna i profesjonalna administracja, dbająca o ciągłe unowocześnianie i rozwijanie produkcji, słuchająca opinii graczy.

Każdy dzień gry składa się z dziewięciu tak zwanych "resetów", przywracających postaci energię, którą można wykorzystywać na bieżąco, lub kumulować, zatem gra nie wymaga ciągłego siedzenia przed ekranem - można spędzić w niej tyle czasu ile uznamy za stosowne. Gra jest całkowicie darmowa – dodatkowe komponenty, które można zakupić w grze za prawdziwą walutę nie są niezbędne do rywalizacji z innymi graczami, ani też nie dają zbyt wielkiej przewagi nad pozostałymi graczami. Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz umiejętne budowanie postaci.

Imperium w swej wieloletniej historii przeżywało liczne wzloty i upadki, ale może się poszczycić ciągłością działania trwającą już niemal 14 lat. Gracze wciąż mogą spodziewać się wielu aktualizacji, modyfikacji oraz usprawnień i udogodnień całego systemu rozgrywki, zarówno na początku, jak i podczas trwania ery.

Dodaj odpowiedź  Also tagged with one or more of these keywords: mmorpg, gra przeglądarkowa, przygoda, i-rpg

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych