Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarny ekran :(

#Pomocy #Czarny #Ekran

20 replies to this topic

#1 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:11:57

Witajcie koledzy i koleżanki 
Mam problem z czarnym ekranem 

Stało się tyle że jak wchodziłem do alchemika żeby ulepszyć sobie łuk to nagle po prostu npc i wszystkie objekty zniknęły i po chwili niby mnie zaczęło przenosić ale zamiast teleportacji to pokazało mi  czarny ekran no a więc zresetowałem grę dupa wyłączyłem zmieniłem rozdziałke na 800x480 dupa odpaliłem w oknie też dupa usunąłem config dałem sprawdzenie plików i zmieniłem na rozdziałke monitora też dupa zreinstalowałem grę dupa przy każdej próbie odpalenia gry to samo wchodze loguje klikam na postać klikam wejście do gry i bum czarny ekran czekam tak sobie 2 minuty 3 4 5 nic się nie dzieje a więc pisze tutaj bo może jakaś pomocna duszyczka mi pomoże liczę na szybką odpowiedź bo mam parcie na RQ dodam też że odpalałem gre ze zgodnością i mam windows 7 

• Wяucieк likes this

#2 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:27:25

.

#3 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:33:31

Skończyło się granie? Ktoś odpowie co się stało z serwerem? Komunikat czy coś :)

#4 XxKuba

XxKuba

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:33:47

niemartw się chcielismy dzisiaj z rana ze znajomymi pograc to wszyscy tak mieli :)

#5 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 676 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 04.03.2018 - 10:42:05

Wygląda na to, że wywaliło serwer, niby do gry wejść można, ale na stronce mamy status server: off

Przyznaje, niecodzienna sytuacja. Poczekajmy na odpowiedź Supportu :)

Edit: Znaczy zalogować się da. Dopiero sprawdziłem no i faktycznie mamy czarny ekran ;X

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#6 XxKuba

XxKuba

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:05:28

Wygląda na to, że wywaliło serwer, niby do gry wejść można, ale na stronce mamy status server: off

Przyznaje, niecodzienna sytuacja. Poczekajmy na odpowiedź Supportu :)

Edit: Znaczy zalogować się da. Dopiero sprawdziłem no i faktycznie mamy czarny ekran ;X

mój kolega tak miał po wyjsciu z 1  lokacji normalnie był na grze i podnosił itemy ale miał czarny ekran :/

#7 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 04.03.2018 - 11:06:23

Hurra, to wracamy do realnego życia  :D

#8 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 04.03.2018 - 11:26:56

Już w nocy około 1:00 - 2:00 dało się zauważyć straszliwe lagi do serwera - lampka połączenia świeciła się raz na pomarańczowo, raz na czerwono - co objawiało się tym, że moby biły "z daleka" :angry: Dwa razy nawet wywaliło mnie z gry, ale udało się wtedy na szybko od razu z powrotem zalogować. Pytałem się później na czacie w Varlone o to, ale stojącym przy fontannie zapewne to dużej różnicy nie robiło :P Tylko kilka osób napisało mi na priv, że odczuwa lagi.

PS. Ja Wam mówię, to wszystko przez to, że wczoraj dwóch Rusków dostało bana na czat i teraz w odwecie zDDoSowali nasz serwer RQ :lol: :lol: :lol:

#9 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:46:26

KUTWA to ja godzine kombinuje i reinstaluje windowsa żeby dowiedzieć się że serwer padł i to nie moja wina xD!

#10 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:47:15

Jakby ktoś chciał pograć z 32 lvl łowca najlepiej z ts to pw albo jakaś gildia jakby przyjęła to też jestem na grze z nickiem Melczus

• Wяucieк likes this

#11 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:49:59

Zgłosiłem już sprawę dalej. Rzeczywiście wygląda na to, że serwer padł - zrobię co się da, by wrócił najszybciej jak to możliwe.

#12 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:51:31

Dziękujemy :)

#13 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 04.03.2018 - 12:17:07

Jakby ktoś chciał pograć z 32 lvl łowca najlepiej z ts to pw albo jakaś gildia jakby przyjęła to też jestem na grze z nickiem Melczus

Służę wsparciem gildii  :D

• SythinSaint likes this

FoxWNL2.png

#14 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 04.03.2018 - 12:50:41

Noo, też się ostro wkurzyłem xd Odpalam grę, klikam dwukrotnie na postać a tu czarny ekran. Czekam kilka minut, nic się nie dzieje. Przeinstalowałem grę, dalej nic... wchodzę na stronę, a tu serwer offline >_<

Czekamy aż problem się rozwiąże, życzę miło spędzonego czasu poza grą xD

#15 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 04.03.2018 - 13:15:45

KUTWA to ja godzine kombinuje i reinstaluje windowsa żeby dowiedzieć się że serwer padł i to nie moja wina xD!

Za każdym razem, jak Ci nie działa dowolna gra, to reinstalujesz Windowsa? :D

Czekamy aż problem się rozwiąże, życzę miło spędzonego czasu poza grą xD

Co prawda problem sam się nie rozwiąże, ale czas poza grą na pewno spożytkuję miło. A ponieważ dzisiaj niedziela, to wybieram się połazić po galerii handlowej ;)  (póki jeszcze można) :lol: :lol: :lol:

#16 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 13:21:03

Za każdym razem, jak Ci nie działa dowolna gra, to reinstalujesz Windowsa? :D

Co prawda problem sam się nie rozwiąże, ale czas poza grą na pewno spożytkuję miło. A ponieważ dzisiaj niedziela, to wybieram się połazić po galerii handlowej ;)  (póki jeszcze można) :lol: :lol: :lol:

Nie zawsze :D ale no tak mnie złapało na RQ że no tonący brzytwy się chwyta co nie

#17 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 04.03.2018 - 13:56:58

Tak wiem, że mało graczy ale... Jest tylko jeden serwer i w razie takich problemów straty są po obu stronach (gracze i administracja), czy nie byłoby dobrym pomysłem posiadanie 2 serwera jako "deski ratunku" bądź testowego?

FoxWNL2.png

#18 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 14:27:51

JUŻ DZIAŁAMY!

Dzięki za wyrozumiałość. Zapraszam do gry.

#19 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 14:29:51

<3  :wub:

#20 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 04.03.2018 - 15:27:22

Już w nocy około 1:00 - 2:00 dało się zauważyć straszliwe lagi do serwera - lampka połączenia świeciła się raz na pomarańczowo, raz na czerwono - co objawiało się tym, że moby biły "z daleka" :angry: Dwa razy nawet wywaliło mnie z gry, ale udało się wtedy na szybko od razu z powrotem zalogować. Pytałem się później na czacie w Varlone o to, ale stojącym przy fontannie zapewne to dużej różnicy nie robiło :P Tylko kilka osób napisało mi na priv, że odczuwa lagi.

PS. Ja Wam mówię, to wszystko przez to, że wczoraj dwóch Rusków dostało bana na czat i teraz w odwecie zDDoSowali nasz serwer RQ :lol: :lol: :lol:

Rasizm :(

• Matmad likes this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych