Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarny ekran :(

#Pomocy #Czarny #Ekran

20 replies to this topic

#1 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:11:57

Witajcie koledzy i koleżanki 
Mam problem z czarnym ekranem 

Stało się tyle że jak wchodziłem do alchemika żeby ulepszyć sobie łuk to nagle po prostu npc i wszystkie objekty zniknęły i po chwili niby mnie zaczęło przenosić ale zamiast teleportacji to pokazało mi  czarny ekran no a więc zresetowałem grę dupa wyłączyłem zmieniłem rozdziałke na 800x480 dupa odpaliłem w oknie też dupa usunąłem config dałem sprawdzenie plików i zmieniłem na rozdziałke monitora też dupa zreinstalowałem grę dupa przy każdej próbie odpalenia gry to samo wchodze loguje klikam na postać klikam wejście do gry i bum czarny ekran czekam tak sobie 2 minuty 3 4 5 nic się nie dzieje a więc pisze tutaj bo może jakaś pomocna duszyczka mi pomoże liczę na szybką odpowiedź bo mam parcie na RQ dodam też że odpalałem gre ze zgodnością i mam windows 7 

• Wяucieк likes this

#2 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:27:25

.

#3 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:33:31

Skończyło się granie? Ktoś odpowie co się stało z serwerem? Komunikat czy coś :)

#4 XxKuba

XxKuba

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 10:33:47

niemartw się chcielismy dzisiaj z rana ze znajomymi pograc to wszyscy tak mieli :)

#5 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 679 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 04.03.2018 - 10:42:05

Wygląda na to, że wywaliło serwer, niby do gry wejść można, ale na stronce mamy status server: off

Przyznaje, niecodzienna sytuacja. Poczekajmy na odpowiedź Supportu :)

Edit: Znaczy zalogować się da. Dopiero sprawdziłem no i faktycznie mamy czarny ekran ;X

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#6 XxKuba

XxKuba

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:05:28

Wygląda na to, że wywaliło serwer, niby do gry wejść można, ale na stronce mamy status server: off

Przyznaje, niecodzienna sytuacja. Poczekajmy na odpowiedź Supportu :)

Edit: Znaczy zalogować się da. Dopiero sprawdziłem no i faktycznie mamy czarny ekran ;X

mój kolega tak miał po wyjsciu z 1  lokacji normalnie był na grze i podnosił itemy ale miał czarny ekran :/

#7 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 04.03.2018 - 11:06:23

Hurra, to wracamy do realnego życia  :D

#8 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 04.03.2018 - 11:26:56

Już w nocy około 1:00 - 2:00 dało się zauważyć straszliwe lagi do serwera - lampka połączenia świeciła się raz na pomarańczowo, raz na czerwono - co objawiało się tym, że moby biły "z daleka" :angry: Dwa razy nawet wywaliło mnie z gry, ale udało się wtedy na szybko od razu z powrotem zalogować. Pytałem się później na czacie w Varlone o to, ale stojącym przy fontannie zapewne to dużej różnicy nie robiło :P Tylko kilka osób napisało mi na priv, że odczuwa lagi.

PS. Ja Wam mówię, to wszystko przez to, że wczoraj dwóch Rusków dostało bana na czat i teraz w odwecie zDDoSowali nasz serwer RQ :lol: :lol: :lol:

#9 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:46:26

KUTWA to ja godzine kombinuje i reinstaluje windowsa żeby dowiedzieć się że serwer padł i to nie moja wina xD!

#10 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:47:15

Jakby ktoś chciał pograć z 32 lvl łowca najlepiej z ts to pw albo jakaś gildia jakby przyjęła to też jestem na grze z nickiem Melczus

• Wяucieк likes this

#11 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1550 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:49:59

Zgłosiłem już sprawę dalej. Rzeczywiście wygląda na to, że serwer padł - zrobię co się da, by wrócił najszybciej jak to możliwe.

#12 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 11:51:31

Dziękujemy :)

#13 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 04.03.2018 - 12:17:07

Jakby ktoś chciał pograć z 32 lvl łowca najlepiej z ts to pw albo jakaś gildia jakby przyjęła to też jestem na grze z nickiem Melczus

Służę wsparciem gildii  :D

• SythinSaint likes this

FoxWNL2.png

#14 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 210 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 04.03.2018 - 12:50:41

Noo, też się ostro wkurzyłem xd Odpalam grę, klikam dwukrotnie na postać a tu czarny ekran. Czekam kilka minut, nic się nie dzieje. Przeinstalowałem grę, dalej nic... wchodzę na stronę, a tu serwer offline >_<

Czekamy aż problem się rozwiąże, życzę miło spędzonego czasu poza grą xD

#15 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 04.03.2018 - 13:15:45

KUTWA to ja godzine kombinuje i reinstaluje windowsa żeby dowiedzieć się że serwer padł i to nie moja wina xD!

Za każdym razem, jak Ci nie działa dowolna gra, to reinstalujesz Windowsa? :D

Czekamy aż problem się rozwiąże, życzę miło spędzonego czasu poza grą xD

Co prawda problem sam się nie rozwiąże, ale czas poza grą na pewno spożytkuję miło. A ponieważ dzisiaj niedziela, to wybieram się połazić po galerii handlowej ;)  (póki jeszcze można) :lol: :lol: :lol:

#16 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 13:21:03

Za każdym razem, jak Ci nie działa dowolna gra, to reinstalujesz Windowsa? :D

Co prawda problem sam się nie rozwiąże, ale czas poza grą na pewno spożytkuję miło. A ponieważ dzisiaj niedziela, to wybieram się połazić po galerii handlowej ;)  (póki jeszcze można) :lol: :lol: :lol:

Nie zawsze :D ale no tak mnie złapało na RQ że no tonący brzytwy się chwyta co nie

#17 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 04.03.2018 - 13:56:58

Tak wiem, że mało graczy ale... Jest tylko jeden serwer i w razie takich problemów straty są po obu stronach (gracze i administracja), czy nie byłoby dobrym pomysłem posiadanie 2 serwera jako "deski ratunku" bądź testowego?

FoxWNL2.png

#18 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1550 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 14:27:51

JUŻ DZIAŁAMY!

Dzięki za wyrozumiałość. Zapraszam do gry.

#19 xFre0

xFre0

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 04.03.2018 - 14:29:51

<3  :wub:

#20 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 04.03.2018 - 15:27:22

Już w nocy około 1:00 - 2:00 dało się zauważyć straszliwe lagi do serwera - lampka połączenia świeciła się raz na pomarańczowo, raz na czerwono - co objawiało się tym, że moby biły "z daleka" :angry: Dwa razy nawet wywaliło mnie z gry, ale udało się wtedy na szybko od razu z powrotem zalogować. Pytałem się później na czacie w Varlone o to, ale stojącym przy fontannie zapewne to dużej różnicy nie robiło :P Tylko kilka osób napisało mi na priv, że odczuwa lagi.

PS. Ja Wam mówię, to wszystko przez to, że wczoraj dwóch Rusków dostało bana na czat i teraz w odwecie zDDoSowali nasz serwer RQ :lol: :lol: :lol:

Rasizm :(

• Matmad likes this

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych