Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wywiad z Bungo21

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Lipko111

Lipko111

Redaktor

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 18.12.2013 - 20:45:15

Lipko: Dziękuje, że zgodziłeś się na wywiad. Przedstaw się, opowiedz coś o sobie, jakie masz zainteresowania? Bungo21: Nie ma za co. Na imię mi Tomasz, mam 24 lata, mieszkam w Krakowie i lubię gadać do mikrofonu podczas grania w gry. Starczy tyle, prawda? Nie? No dobrze, a więc żeby nie wyszło, że jestem tylko gościem paplającym do gierek w wolnym czasie... bardzo lubię grać na gitarze. Aktualnie mam dwie, kiedyś miałem sześć, nawet grałem w zespole. Teraz trochę ta miłość opadła, większość gitar posprzedawałem. Swoje dwie ulubione pozostawiłem i trzymam je w bezpiecznym miejscu. Chyba więc można stwierdzić, że interesuję się jako tako muzyką. Dobrą książką i filmem również nie pogardzę. Taki jestem sobie o, zwykły Kowalski. L: Skąd pomysł na Twój nick? B: Pomysł na mój nick? Proste. Zaczerpnąłem z książki Witkacego, 622 Upadków Bunga. Liczba w nicku oznacza mój wiek, w którym rozpocząłem nagrywanie. A żeby było śmieszniej, miałem jamnika, który wabił się Bungo. I tak powstał Bungo21. L: Jak trafiłeś na Youtube? B: Dokładnie nie jestem Tobie w stanie odpowiedzieć. Było to baaardzo dawno temu, a ja dobrą pamięcią nie grzeszę. W każdym razie wydaje mi się, że tak jak każdy - w poszukiwaniu różnych śmiesznych i nieśmiesznych filmów. Potem znalazłem Lorda Vegę, który bawił się właśnie w LP - i tak się zaczęła moja przygoda zarówno z Youtubem jak i nagrywaniem. Vega poniekąd był moją inspiracją. L: Jakie serie są najczęsicej nagrywane na Twoim kanale i skąd pomysł akurat na te serie? B: Wielu moich widzów twierdzi (jeśli mogę się rzecz jasna powołać na ich opinie), że mój kanał słynie z horrorów, że w tym mi do "twarzy" jest najlepiej. Ja tak naprawdę sam nie wiem - nagrywam to, co lubię i to, o co proszą mnie widzowie. Pod warunkiem, że ta gra mnie interesuje. L: Na twoim kanale jest już 50 tysięcy. Jesteś zadowolony z takiego obrotu sprawy? B: Pewnie, że tak. Jeszcze wczoraj przecież miałem 500 widzów i nagrywałem Silent Hilla! Nigdy nie spodziewałem, że moja liczba widzów przekroczy kiedykolwiek liczbę posiadającą cztery zera. Z pozoru to tylko cyfry, które nie mają większego znaczenia, ale dla mnie jest to spore osiągnięcie i właściwie to traktuję to jako moje małe spełnienie marzeń. L: Szykujesz coś specjalnego na 100 tysięcy widzów? B: 100 tysięcy? Czego? Widzów? Że u mnie? No daj spokój. Do takiej liczby jeszcze duuuużo przede mną. L: Jaka była twoja pierwsza seria? B: Pierwszą serią, jak dobrze pamiętam, było Silent Hill 2. Wcześniej dodawałem jedynie filmy z procesem tworzenia moich modeli 3D stworzonych w blenderze. Ach! I był jeszcze jakiś filmik ze spaceru z moim psem - nie wiem po co, nie pytaj. L: Nagrywasz już kilka Let`s playów, skąd na to czas? B: Czas człowiek zawsze znajdzie, jeśli tego chce. Nie mam zapchanego terminarza spotkaniami, a więc znalezienie chwili na nagrania to nie problem. Problemem jest lenistwo. L: Czy grasz jeszcze w jakieś inne gierki które nie są nagrywane na Youtube? B: Aktualnie nie. Zazwyczaj jednak pogrywam sobie, a jeśli gra mnie wciągnie to owocuje to w braku serii na moim kanale. Problem ze mną taki, że jak się czymś zajmę to na 100%. Ostatnim razem ukradło sporawo mojego czasu Eve online. L: Twoje marzenie to nagrać let`s play z ... ? B: Raczej nie mam takiego marzenia. Jeśli chcesz to nagrasz wszystko - w końcu to zależy od zagrajmera. Traktowałbym to jako widzimisię, plany, ale nie nazwałbym chęci nagrania jakiejś serii marzeniem. L: Robisz także streamy. Ile miałeś najwięcej widzów? B: Rekordem w mojej streamowej karierze było bodajże 1200 osób podczas live z WarZ. Ale to było dawno. L: Teraz przejdźmy troche do życia. Słuchasz muzyki? Jeżeli tak to jaki typ? B: Och pewnie, że słucham. Kto tego nie robi!? Głównie rocka klasycznego, tj. Led Zeppelin, The Beatles czy Budgie. Ale również uwielbiam deathcore i parę innych gatunków opierających się o ciężkie brzmienie. Właściwie to mnóstwo gatunków, długo by wymieniać. L: Denerwują Cię pytania typu "jaki masz sprzęt" "czym renderujesz video" itp? Jak starasz się na to odpowiadać? B: Nie, denerwuje to za duże słowo. Męczące tu pasuje. Po jakimś czasie po prostu się nie chce tego powtarzać, co się mówiło paręnaście razy. Aczkolwiek w końcu nie każdy jest wszechwidzący/wszechwiedzący. Komuś mogło to umknąć, ktoś mógł nie usłyszeć, przeoczyć.... zresztą, często wyręczają mnie z tego moi kochani widzowie odpowiadając za mnie (za co im serdecznie dziękuję). Także nie, nie spędza mi to snu z powiek. L: Co dziewczyny sądzą o facecie który większość czasu spędza przy nagrywaniu gierek, a potem czeka go jeszcze długie renderowanie filmu. Powiedz Nam to na swoim przykładzie. B: Na moim przykładzie powiadasz. Akurat ja lepiej trafić nie mogłem. Moja dziewczyna sama jest graczem... bywa tak, że to ona spędza więcej czasu grając niż ja. Zresztą, niegdyś sama była moim widzem. Zawsze mamy dla siebie czas, często wspólnie gramy. Dla niej to nie problem. Każdy w końcu ma swoje hobby, nieprawdaż? L: To już na tyle (taki króciutki wywiad), dziękuję za wywiad dla sklepu Muve.pl. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić? :)) B: Serdecznie dziękuję za to, że choć przez chwilę mogłem poczuć się jak gwiazda, hehe. Pozdrawiam rzecz jasna moich wspaniałych widzów, dziewczynę, babcię, rodziców, babcinego kota i kota rodziców. Fanpage Bungo21: www.facebook.com/bungo21 Kanał Youtube:www.youtube.com/user/bungo21

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych