Skocz do zawartości

Zdjęcie

65 level i 6 nowych map

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 WooCash

WooCash

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 12.01.2018 - 20:02:36

Co tu dużo mówić, no od dawna mowilem ze max lvl podniosa ;) enjoy!

https://us.royalques...rth/#entry33900

#2 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1222 Postów:

Napisany 13.01.2018 - 11:27:59

Coraz piękniej to wygląda, nie uważacie? :-)

W każdym razie będę wdzięczny jeśli nie będziecie się w 100% kierowali serwerem globalnym i informacjami, które tam znajdujecie.

#3 Belek

Belek

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 13.01.2018 - 11:46:39

Obstawiam, datę patcha, na równolegle z festynem nieba .  :wub:

#4 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 114 Postów:

Napisany 13.01.2018 - 12:30:44

Jestem ciekaw co zrobia z przedmiotami , bo jesli bedzie trzeba wymieniac caly set lvl 60 oj to zamiast przyciagnac graczy to odstrasza tych co juz sa :blink:

#5 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 13.01.2018 - 17:20:35

Jestem ciekaw co zrobia z przedmiotami , bo jesli bedzie trzeba wymieniac caly set lvl 60 oj to zamiast przyciagnac graczy to odstrasza tych co juz sa :blink:

Ja jestem za podniesieniem lvl, nowe mapy wyglądają b. klimatycznie, po za tym nie oszukujmy się, ale chyba wszyscy wiedzą jak ostatnich  czasy gracze porobili 11, jestem ciekaw co z tego wyjdzie, jeśli się to  pojawi wrócę do stałej gry pewnie, chociażby na jakiś czas! :D

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#6 Norad

Norad

GOSU

• 1222 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 13:10:03

Proszę, abyście traktowali to jako moją prywatną opinię, bo nie ma ona nic wspólnego z faktem, ale... osobiście wolałbym, aby wiązało się to z wymianą tych setów. Przecież to jest nieprawdopodobna ilość nowego contentu do zdobycia. Idealnie <3

• WooCash likes this

#7 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 14:26:23

Idealny chyba zarobek bo nic innego w tym nie widzę.. lvl większy no spoko pojedyncze itemy tak jak było do tej pory spoko ale nie wyobrażam sobie robić np nowej broni a to niestety nas czeka prędzej czy później. Jak zaczną się nowe sety to zostaną tylko ludzie którzy nie mieli eq a ci co trzymają serwer się na niego wypna. Póki co nie ma co spekulowac trzeba poczekać..
  • Kamstar likes this

#8 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 14.01.2018 - 16:33:21

Idealny chyba zarobek bo nic innego w tym nie widzę.. lvl większy no spoko pojedyncze itemy tak jak było do tej pory spoko ale nie wyobrażam sobie robić np nowej broni a to niestety nas czeka prędzej czy później. Jak zaczną się nowe sety to zostaną tylko ludzie którzy nie mieli eq a ci co trzymają serwer się na niego wypna. Póki co nie ma co spekulowac trzeba poczekać..

Marcinie, podaj mi więc grę w której nie ma lvl up? Bo do tej pory RQ był jedyną grą, która tego nie wprowadzała. Ja rozumiem, że wydawałeś realne pieniądze na to by mieć te +11 i ci się to nie podoba, no ale cóż... Prawda jest taka, że nikt z administracji nie stał nad tobą i ci nie kazał na przymus złotówek wpłacać. Zobacz ilu dotychczas ludzi przestawało grać, zmieniało gry, bo nic się nie działo, a schemat gry był już oklepany.

Jak najbardziej popieram Norada, też jestem za nowymi setami, lvl up oraz nowymi mapami, ludzie cały czas narzekali że nic się nie dzieje, a to eventy są tylko dla nowych, a to tylko dla starych, brak nowych lokacji ciężko dogodzić każdemu, ale uważam, że to dobry krok w przód. Od 2017 sporo się w tej grze zmieniło, zaczęło się coś w mniejszym/większym stopniu dziać. Sama sytuacja między graczami, rozpad Rage i podział na dezerterów i przyjęcie tej drugiej części pod swoje skrzydła też sporo dała, zobacz jak teraz zamki wyglądają, nawet inne gildie mają szansę je zdobyć.

Zwiększenie lvl i cała reszta to taki fajny niuans, który ma rozwinąć dalszą chęć zabawy w tej grze, no i proszę nie wyskakuj mi z tymi +11, bo gra z której obaj przyszliśmy co raz miała lvl up i to nie o 5 lvl, a po dziesiąt i wtedy ci nowe sety nie przeszkadzały itp., no ale w tedy w sumie nie donowałeś, bo liczyła się tylko zabawa, a nie chęć pokazania wyższości nad innymi.

Pozdrawiam, wasz Ozzuś ♥

• Aralt likes this

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#9 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 114 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 16:43:17

Wiemy ile wynosi koszt podbicia ekwipunku i jego podbicia wiec jesli bedzie trzeba wszystko zmieniac to juz lepiej zmienic gre  B) No ale nie ma jeszcze zadnego dokladnego info poczekamy zobaczymy:)

#10 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 17:47:04

Ozzaku, z całym szacunkiem ale to co piszesz to są brednie całkowite. Zrobienie eq na +11 jest bardzo drogie i wątpię aby ktoś kto ma eq na +11 dalej grał po całkowitej zmianie setów. Mam nadzieję, że będzie trzeba ewoluować itemy jak w blade and soul. Jeśli gra wprowadzi nowe sety a stare nie będą miały już wartości to prawdopodobnie gra w Polsce szybko upadnie. Jeśli dev postanowi zrobić nowe sety wtedy lepiej będzie zmienić grę, bo nie powiem, ale konkurencja oferuje dużo lepsze gry gdzie nie ma p2w, serwery są pełne i jest bardzo dużo contentu oraz balans klas.
Pozdrawiam

Enjoy!

#11 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 18:19:27

Aj aj nawet swobodnie wypowiedzieć własnego zdania nie można bo od razu znajdzie się jakiś krytyk którego obchodzi bardziej to ile ktoś niż to ile on sam. Muszę się aż odnieść do "chęć pokazania wyższości nad innymi" ty tak na poważnie? Ja myślałem że gra polega na tym żeby stawać się lepszym i dobrze przy tym się bawić a nie nie stać w miejscu liczac na event w którym rozdają kamienie bo jak sam wiesz jest bardzo dużo osób które na tym się dorobiło eq. Co do mojej wyższości to faktycznie mója wyższość polega na graniu jedna postacią od zawsze a nie tysiącem altów bez eq.
Jak dodawali eq na 11 też było zamieszanie ale mam taka nadzieję że jak już coś dodadzą to będzie to coś w stylu wspomnianych 11 gdzie item nie stanie się od tak bezużyteczny. Teraz wiesz Adam co mnie w tym boli? Item który robisz ileś tam czasu np broń wydajesz 500baniek a następnego dnia wchodzi inna broń lepsza i musisz od nowa robić.. jeżeli tego nie zepsuja to zmiany będą jak najbardziej na plus i wtedy serwer zachowa stałych graczy jak i przybędzie nowych. Chciałbym jeszcze dodać że fajnie jakby zrobili eq pod żywioły np pierścienie ziemi itp dało by to jeszcze więcej możliwości i zabawy postacią. Pozdrawiam.
  • Kamstar likes this

#12 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 14.01.2018 - 19:44:08

Jeśli obserwujesz rosyjskie forum, bądź nawiązywałeś kontakt z RU administracją, to powinieneś zaobserwować, że planują za to jakąś rekompensatę. Na ru forum coś tam piszą, że planują, część graczy zawsze będzie się buntować, bo juz osiągnęli jakiś status, z którego nie chcą zrezygnować, ale zauważ, że jak gra stoi w miejscu, ma stary kontent to i nudzi się. Przypomnij sobie tylko naszego funa, jak wchodziły aktualki gracze chętnie grali, cieszyło ich zdobywanie czegoś nowego, móc się poprawić, ale wtedy był to też czas, gdy ludzie tak nie donowali, tylko działali wspólnie, jak Huck przestał interesować się ludźmi, naprawiać bugi i działać nad serwerm, większość z nas opuściła tamta grę, byłeś jedną z osób, które przyszły tu za mną, to właśnie dlatego jesteś tu gdzie jesteś i masz to co masz. Myślisz, że jak RQ nie będzie wprowadzać innowości i takich zmian, to nie skończy się tak samo? Zobacz ile już tu obaj gramy, będzie trzy lata już, ile się tak naprawdę pozmieniało przez ten czas? Tak naprawdę nowości zaczęły wchodzić pod koniec 2017, jak ten Innoświat itd.  a zobacz ilu ludzi odeszło z RQ, właśnie przez oklepany kontent, ja rozumiem że Ty i 1/2 serwera dużo pieniędzy realnych wsadziła w tą grę, ale to było pewne, że jeśli ma się ona utrzymać w dobie obecnych, nowych gier będą zmiany i z czasem lvl up, no i nie traktuj tego jako krytykę, na starym, zbanowanym koncie wydałem ponad 1k zł, na obecnym też cos koło tego, tylko że ja mam manię pomagania innym, a kasa to sprawa drugorzędna, stać mnie na to by zadonować.

Sam też przestałem grać, wchodzę tylko pogadać z 5 minut i robię lotę, bo w obecnej chwili gra mi się znudziła i ma oklepany schemat.

• Fairis and Aralt like this

#13 WooCash

WooCash

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 14.01.2018 - 22:55:17

To wy sie kloccie, a ja tu tylko to zostawie :) :

Valuable relics

They say one can find many ancient relics in the Northern Lands - and even sources of power surpassing Elenium. All it takes is to send an expedition on a search of these sources, and all of Elenia will rise in power.

Still, why have the natives not exploited this secret force before?

Or - have they?

There is no reliable information. One thing is clear: treasures of The North should not get into the wrong hands if you know what we mean!

#14 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 15.01.2018 - 17:39:21

No ciekawe, co zrobią z tymi reliktami. Jak to będzie działać, mam nadzieję, że będzie to coś konkretnego i będzie co robić w grze =D 

• Norad likes this

Enjoy!

#15 Norad

Norad

GOSU

• 1222 Postów:

Napisany Wczoraj, 13:38:29

Drodzy, wkrótce na naszej stronie znajdziecie oficjalną informację o patchu, który opisujecie.

• Lopek likes this

#16 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany Wczoraj, 14:40:46

Wiem, że prawda boli ale nie musicie usuwać moich postów. Peace!

#17 Matmad

Matmad

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:
  • LocationPoland ;d

Napisany Wczoraj, 17:59:41

A też się wypowiem. Dla mnie, jako osoby niedonującej to jest paranoja; jestem w trakcie robienia ekwipunku, aktualnie zbieram na plusowanie stalowej. Zbieranie na karty Anubisa wyszło coś koło miesiąca, nie wspominając już o kamieniach i woskach, oraz runkach oczywiście. Resztę eq już pominę, ale był to wydatek około 100kk, w aktualnym stanie. Większość czasy spędzam na tym RC, opiera to się głównie na dropie perełek na pająkach, ponieważ to jedyne pewne (jak dla mnie) źródło kasy ;) nie skończyłem robić eq, a tu dowiedziałem się o nowych setach na 65lvl. Jeśli tyle czasu, potu i nerwów pójdzie na marne to powiem do widzenia naszemu kochanemu, leżącemu serwerowi i przenoszę się na amerykańca. Tak wygląda moja sytuacja, moje plany co do tej gry.

Pozdrawiam, Matmad :)

#18 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 603 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany Wczoraj, 18:29:41

A też się wypowiem. Dla mnie, jako osoby niedonującej to jest paranoja; jestem w trakcie robienia ekwipunku, aktualnie zbieram na plusowanie stalowej. Zbieranie na karty Anubisa wyszło coś koło miesiąca, nie wspominając już o kamieniach i woskach, oraz runkach oczywiście. Resztę eq już pominę, ale był to wydatek około 100kk, w aktualnym stanie. Większość czasy spędzam na tym RC, opiera to się głównie na dropie perełek na pająkach, ponieważ to jedyne pewne (jak dla mnie) źródło kasy ;) nie skończyłem robić eq, a tu dowiedziałem się o nowych setach na 65lvl. Jeśli tyle czasu, potu i nerwów pójdzie na marne to powiem do widzenia naszemu kochanemu, leżącemu serwerowi i przenoszę się na amerykańca. Tak wygląda moja sytuacja, moje plany co do tej gry.

Pozdrawiam, Matmad :)

Ajjj tamm, bez przesady. 100kk to wydałem tylko na stalową, reszta eq to ładna sumka, a też gram f2p. Co ma być to będzie. Nie wiem jak wy, ale ja dam rade B)

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#19 Matmad

Matmad

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:
  • LocationPoland ;d

Napisany Wczoraj, 19:16:30

Ajjj tamm, bez przesady. 100kk to wydałem tylko na stalową, reszta eq to ładna sumka, a też gram f2p. Co ma być to będzie. Nie wiem jak wy, ale ja dam rade B)

Wiesz, Ty jesteś w masówce, w której poniekąd się liczysz ;d Tam zarobić 100kk to dla Ciebie nie problem, jak się domyślam. Ja jestem w mniejszej w nieco mniejszej gildii pve, z grupką znajomych. Dla mnie uzbieranie sumy większej niż 20kk już stanowi wyzwanie. Ja się utrzymuję przede wszystkim z dziennych misji i dropu perełek, natomiast Tobie zawsze wpadnie jakiś itek z bossa, czy jakaś elitka :D Mam po prostu mniejszą możliwość zrobienia ekwipunku niż Ty ;d

#20 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany Wczoraj, 22:37:51

Drodzy, wkrótce na naszej stronie znajdziecie oficjalną informację o patchu, który opisujecie.

Oczekujemy więc =]

Wiesz, Ty jesteś w masówce, w której poniekąd się liczysz ;d Tam zarobić 100kk to dla Ciebie nie problem, jak się domyślam. Ja jestem w mniejszej w nieco mniejszej gildii pve, z grupką znajomych. Dla mnie uzbieranie sumy większej niż 20kk już stanowi wyzwanie. Ja się utrzymuję przede wszystkim z dziennych misji i dropu perełek, natomiast Tobie zawsze wpadnie jakiś itek z bossa, czy jakaś elitka  :D Mam po prostu mniejszą możliwość zrobienia ekwipunku niż Ty ;d

Z całym szacunkiem Matmad, ale chyba nie wiesz co mówisz. Też kiedyś byłeś członkiem pewnej "masówki", im więcej osób w gildii, tym mniej z dropu dostajesz, tak naprawdę więcej idzie wyfarmić, niż jeżeli latać 3 tygodnie na zamki, a po trzech tyg. dostać 3 białe kamyki, 5 czarnych, kilka runek, parę wosków. Kiedyś plotłem to co ty, ale zrobiłem sobie porównanie i wychodzi praktycznie po równo, wszystko jeszcze zależy od tego ile dropisz. Itemki z bossów? Fajnie, targ się nieco ruszył po evencie, ale to nadal nie jest tak jak kiedyś, potrafią stać na targu dłuższy czas, a przypominam jeszcze, że nie zawsze leci coś treściwego i z slotem. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych