Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarnoksiężnik Build

czarno branso

15 replies to this topic

#1 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 11.12.2017 - 17:39:43

pierwszep_swxansn.png
CZARNOKSIĘŻNIK
(WL)
BUILD NOWATORSKI :)
 25286954_1508659519250058_918571825_n.pn

PODSTAWY MAGII:Gałąź bez której ciężko wyobrazić sobie wl-a  pod dmg
Czysty umysł:szansa trafienia krytycznego zdolnością psychicznego ciosu zostaje zwiększona o 35%.
Ognista Katastrofa:kula ognia i deszcz ognia zadają o 13% więcej obrażeń.
Pole kinetyczne:obrażenia zadawane przez zdolności posiadające cechę zasobu zależne są od dystansu między magiem, a celem. Maksymalna premia do obrażeń wynosi 25%
ZNISZCZENIE:{Podstawa dmg na wl-u}
Potęga chaosu:natychmiastowe obrażenia zadawane przez strzałę chaosu ulegają zwiększeniu o 5%, a siła jej trafienia

krytycznego rośnie o 20%.

Płomień chaosu:czas trwania efektu płomieni powodowanego przez kulę ognia oraz efektu chaosu powodowanego przez strzałę chaosu wzrasta o 2 s.
Fatalizm:szansa na obrażenia krytyczne i ich siła zostają zwiększone o 6%.
Cyrograf:po otrzymaniu obrażeń krytycznych czarnoksiężnik przyzywa pomocnika, który przez 15 s walczy u jego boku. Talent ten odnawia się przez 15 s.
Furia:jeśli po otrzymaniu obrażeń czarnoksiężnik będzie miał poniżej 50% zdrowia, zdobędzie na 6 s efekty szału i potęgi (x2). Talent ten odnawia się przez 10 s.
Piekielny ogień: jeśli przeciwnik znajduje się pod wpływem kary płomieni, obrażenia zadane przez umiejętności czarnoksiężnika posiadające cechę zasobu rosną o 16%
Zwieńczenie drzewka czyli nasza runka runeczka 
RUNA CHAOSU:wskazany wróg zostaje dotknięty klątwą runiczną, która trwa 15 s. Jeśli w trakcie jej trwania zostanie na niego nałożona jakaś kara, runa zada [220% ataku] p. obrażeń. Mogą one być krytyczne. Nie może ona się aktywować częściej niż raz na 2 s. Gdy otrzymany zostanie efekt pozytywny, czas działania runy na cel wzrasta o 1 s.
Premia pasywna: zwiększa obrażenia zadawane przez zdolności z cechą zasobu o 18%, jeśli cel jest pod wpływem efektu chaosu.

BRUD
Zatruta krew:gdy używasz umiejętności wędrujący duch, przeciwnicy będący w zasięgu otrzymują trwającą 7 s karę trucizny (x2).
Pochłaniający płomień: zdolności wchłaniania magii i wyroku żniwiarza powodują trwający 4 s efekt płomieni.
Czarne serce:siła trafień krytycznych wzrasta o 4% na każdą aktywną karę na przeciwniku. Premia od tego talentu nie może przekroczyć 36%.
​Więzy śmierci: czarnoksiężnik używa duszy świeżo zabitego wroga, by przywołać pomocnika walczącego u jego boku i nakładającego na przeciwników karę bólu. Duszy można użyć tylko w przypadku, kiedy przeciwnik znajdował się pod wpływem kary chaosu. Gdy pomocnik zginie, talent ulega odnowieniu w 15 s.
Mordercze zaklęcie: czas trwania spowodowanych przez umiejętności czarnoksiężnika efektów trucizny i chaosu rośnie o

20%.

Zakazana magia:obrażenia spowodowane przez efekt chaosu wzrastają o 15%
RUNA GŁODU :P :
 wskazany wróg zostaje dotknięty klątwą runiczną, która trwa 15 s. Jeśli w trakcie jej trwania na cel zostanie nałożona kara, runa spowoduje na 4 s jeden losowy negatywny efekt (krwawienie, truciznę lub chaos). Nie może ona zostać aktywowana częściej niż raz na 2,5 s. Gdy otrzymany zostanie efekt pozytywny, czas działania runy na celu wzrasta o 1 s.

Premia pasywna: jeśli przeciwnik jest dotknięty zarówno efektem trucizny, jak i chaosu, ich działanie, jeśli zostały spowodowane przez czarnoksiężnika, jest o 15% silniejsze.

Dziękuje za poświęcenie chwili na przeczytanie> Pozdrawia Caloo

#2 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 234 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 11.12.2017 - 17:58:53

To gdzie ten build?

#3 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1512 Postów:

Napisany 11.12.2017 - 18:46:30

Chyba coś tu się nie wkleiło ;)

#4 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 11.12.2017 - 19:44:32

już wszystko okej ,poprawione

• Norad likes this

#5 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 11.12.2017 - 19:44:43

wybaczcie ;)

#6 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1512 Postów:

Napisany 11.12.2017 - 22:57:30

Ważne, że jest, dzięki!

#7 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 12.12.2017 - 00:00:57

Tylko wedle tego buildu czarnoksiężnik traci nieśmiertelkę, do tego jakoś u czarnoksiężnika słabo z zdejmowaniem negatywów w przeciwieństwie do czarodzieja, więc nie wyobrażam sobie gry w obecnych czasach, łowców i rc bez nieśmiertelki i w ostatnim drzewku drugiego talentu u dołu, który daje przy teleportacji zdjęcie negatywu, a nawet na bossach jest to jak znalazł wg. mnie ;-)

Tak więc kieruję pytanie do autora tematu co nim kierowało tak naprawdę tworząc taki build? Oczywiście proszę nie brać uwag do siebie, to moja prywatna opinia, a jednocześnie pytanie kierowane ciekawością...

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#8 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 12.12.2017 - 13:40:12

kierowała mnie nuda  oklepanym buildem , ten moim zdaniem nie jest zły tylko trzeba mieć czaro za plecami i idzie się bawić tym buildem

#9 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 12.12.2017 - 15:06:33

Jednym słowem, przy takim Sajkosie twój czarnuch pada na magiczną strzałę bądź grad strzał więc jest nieskuteczny :/ 

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

#10 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 12.12.2017 - 17:04:57

niby tak ,ale też nie moim zdaniem jest potencjał w tym buildzie , lecz trzeba by specyficznej gry i no ciężkiej gry. Przeciwko ogólnie łowcy jest ciężko . Daj mi eq  na wl odpowiadające temu  co ma sajkos na łowcy i można przetestować czy na tym buildzie bym tak szybko padł , ba może i bym lepiej wypał  niż przy tym oklepanym?

#11 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 14.12.2017 - 12:01:57

Nie wiesz co mówisz kolego, czarnuch z 11 na nieśmiertelce ma ciężko, a co dopiero przy takim buildzie :) Wg. twojego buildu ta klasa nie będzie mieć żadnej przeżywalności, a pozwole sobie dodać że większośc graczy nawet po +6/7 eq na edna nie rozwija, bo nie chce im się dropić, ani nie maj ą środków prywatnych na dona, więc stoją z eq w jednym miejscu, mylisz, że na zamku coś wskórają z twoim buildem? Ogólnie najlepszym czarno wg. mnie był Immo, teraz pałeczkę po nim przejął Petrus, sporo działał zanim weszły reworki rc i łowcy, warto się do niego odezwać za radą ;-)

Mój kanał na yt, o RQ:

#12 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 15.12.2017 - 19:26:20

hmm też znam sie na czarnuchy sporo grałem nim, i wiem ze ten build jest dobry ale przy pewnych założeniach ;)

#13 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 19.12.2017 - 19:05:53

25286954_1508659519250058_918571825_n.pn

#14 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 19.12.2017 - 19:06:15

Zdj  które cos  tam nie zadziałało

#15 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 19.12.2017 - 22:56:10

Ogólnie najlepszym czarno wg. mnie był Immo, teraz pałeczkę po nim przejął Petrus, sporo działał zanim weszły reworki rc i łowcy, warto się do niego odezwać za radą ;-)

co z tego że komuś polecisz kogoś kto gra dobrze daną profesją jak każdy gracz musi mieć pojęcie kim gra, przeciwko komu gra dodając do tego w miarę ogarnięte eq

PS:

nie pisz kto był najlepszy, kto jest najlepszy bo byli lepsi

#16 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 25.12.2017 - 12:30:23

Ja nie rozumiem tu jednego: co na łowce da czarnuchowi niesmiertelka? Ten wasz Sajkoss nie dostalby nawet feara, bo jego zasieg jest az smieszny. Najprawdopodobniej przez ta 1 sek nawet bys sie nie wyleczyl, no chb ze akurat wtedy odnowilby ci sie cd na heala. W wiekszosci przypadkow taka niesmiertelka jedyne co daje to ta 1s zycia wiecej, szczegolnie w massfightach, gdzie po tej sekundzie zaraz ktos cie dobije chocby z aa. Moze ktos jeszcze powiedziec ze fear, ze rzuca cc, ale badzmy szczerzy: sniper, lowca, czarnuch, czaro, i krzyz raczej nawet nie znajda sie w jego zasiegu, a dk nie dostanie bo i tak ma rampanta. Jedyni narazeni na feara to sin i rozboj, przez co uzytecznosc tg feara jest bardzo niska. Ale to tylko moja opinia... :/

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych