Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto zaczynać, populacja na serwerze?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 TrueLegend

TrueLegend

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 05.11.2017 - 14:37:30

Witam. Jakoś tak się stało, że na royal quest natknąłem się całkiem niedawno. Pooglądałem gameplaye i bardzo spodobała mi się produkcja. Ostatnio na pewnej sieci dyskontów zobaczyłem wersję pudełkową tej gry za 9,99 i zastanawiam się nad zakupem i rozpoczęciem gry. Pytanie moje czy warto zaczynać? Jak jest z populacją na serwerze? Mam nadzieję, że gra nie umiera.

Pozdrawiam

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 598 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 05.11.2017 - 14:48:52

Siemanko,

nie chce mi się teraz przekopywać forum w poszukiwaniu podobnych tematów. Było ich całkiem sporo, nawet w ostatnim czasie. Więc może napiszę ogólnie i w wielkim skrócie: Warto.

Pozdrawiam.

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Looneq

Looneq

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 157 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 05.11.2017 - 20:58:01

9,99 PLN to nie majątek. A jeśli spodobała Ci się gra, to dziwię się, że w ogóle pytasz czy warto zaczynać :huh:

Oczywiście, że warto zacząć. Pamiętaj, że zazwyczaj żałuje się tylko tego, że czegoś się NIE zrobiło ;)

PS. Jak zaczniesz grać, to nie zapomnij o wklepaniu kodu, podanego na stronie głównej z okazji Święta Plonów.

• Norad likes this

#4 TrueLegend

TrueLegend

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 06.11.2017 - 08:53:54

Zacząłem i póki co naprawdę nie żałuję :) Żałuję jedynie, że tak późno dowiedziałem się o tej grze :)

#5 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1214 Postów:

Napisany 06.11.2017 - 09:10:24

Zacząłem i póki co naprawdę nie żałuję :) Żałuję jedynie, że tak późno dowiedziałem się o tej grze :)

Lepiej późno niż wcale! ;)

Trzymamy kciuki za udaną zabawę. Gdybyś miał uwagi lub pojawi się temat z którym sobie nie radzisz, zawsze możesz do nas napisać.

• Lopek and TrueLegend like this

#6 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 259 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 06.11.2017 - 15:38:31

Pamiętajcie by się nie poddawać przy 30/40 lvl, gdy z expem bywa ciężej! Prawdziwa zabawa zaczyna się gdy macie dostęp do zamków, dungeonów i q dziennych, które możecie robić wraz z zapoznanymi w grze kolegami! :)

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#7 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 252 Postów:

Napisany 06.11.2017 - 17:30:41

W skrócie witamy :)

• Lopek likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych