Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brawa!

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Thyreal

Thyreal

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 586 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 09.10.2017 - 18:51:01

Siemanko,

abstrahując od hejtu w ostatnim czasie na temat kondycji serwera, braku eventów, braku zaangażowania administracji  itd etc chciałbym pogratulować za reakcję i czyn.

Jak widać w ostatnim czasie wiele się działo i oby tak dalej, czekamy na te kolejne obiecane patche, zmiany i nowości.

Pozdro dla administracji. Popracujcie trochę jeszcze nad reklamą tj populacją serwera i będzie gitarka.

Pozdrawiam. Thyrael

• Norad, Deviazz, Guradian and 2 others like this

anigif_optimized-14656-1434054111-5.gif

#2 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 249 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 21:21:29

Polać mu

Noradowi 1st

• Thyreal likes this

#3 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 63 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 22:40:15

Chciałbym zobaczyć tabuny graczy jak po starcie open beta :x

• Thyreal likes this

#4 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 09.10.2017 - 23:42:42

Jakby pykli reklamę na jakichś instasrapach tak jak Titanowi to może by coś luda przybyło, teraz 90% społeczeństwa młodego to instasrapy :x

• Thyreal likes this

Vcqfeun.jpg

Poradniki do rq i inne: http://sharigan.cba.pl/

♥~GG: 43973913~♥

#5 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 10.10.2017 - 11:24:51

Oj brakuje ludzi na serwerze odczuwa się to dość mocno, myślę że to wiele osób zniechęca do dalszej rozgrywki i niesie za sobą przykre skutki takie jak skromne Targowisko, ciężej znaleźć już kogoś do wykonania Misji Drużynowych gdzie to własnie przykładowo ja poznałem znajomą w taki oto sposób i dzięki temu gram dalej bo mam z kim, Pola Bitwy i Areny na niższym lvl prawie umarły, a na mniejszych lvl często górują tak naprawdę starzy wyjadacze postacie 60 Lv, które robią sobie małych koxów, przez co Królują oni zdecydowanie i zniechęcają młodszych graczy, dbanie o nowicjuszy i przywrócenie odpowiedniej ilości graczy na serwer tak by wszystko to wróciło do normy i było aktywne jak dawniej to świetna inwestycja na przyszłość, również zarobkowa dla ekipy Royala  ^_^ , teraz dobrą reklamą jest YouTube, może podrzucenie gry (nawet za niewielką sumę) odpowiedniej osobie ze sporą ilością wyświetleń też by coś tu pomogła, a wkład finansowy prawdopodobnie i tak by się zwrócił z plusem, ale wracając do samego eventu naprawdę wielkie brawa dla Administracji i oby jak najwięcej takich akcji i za event w Innoświecie i za świetny event na Forum wielkie gratulacje dla Administracji <3 .

• Thyreal and ShaЯigan like this

#6 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 10.10.2017 - 11:53:27

Jeśli mam być szczery większość osób to alty innych graczy, uaktywnione na czas eventu, bo mozna mieć darmowy kostium, wczoraj sobie siedziałem w Innoświecie i jadłem kolacje, kupa znajomych altów przebiegała :D Reklama na YT kiedys już była ;d

• ZielonyBuchGracz likes this

Vcqfeun.jpg

Poradniki do rq i inne: http://sharigan.cba.pl/

♥~GG: 43973913~♥

#7 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 10.10.2017 - 12:56:40

Zgadzam się też mi się zdarza że pisze ktoś kto mnie zna z drugiej postaci, jeśli była to ciekawy jestem jakie były jej efekty czy się opłaciło, chyba że mówisz o początkach serwera totalnych gdy każdy nagrywał  ^_^ .

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych