Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brawa!

6 replies to this topic

#1 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 668 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 09.10.2017 - 18:51:01

Siemanko,

abstrahując od hejtu w ostatnim czasie na temat kondycji serwera, braku eventów, braku zaangażowania administracji  itd etc chciałbym pogratulować za reakcję i czyn.

Jak widać w ostatnim czasie wiele się działo i oby tak dalej, czekamy na te kolejne obiecane patche, zmiany i nowości.

Pozdro dla administracji. Popracujcie trochę jeszcze nad reklamą tj populacją serwera i będzie gitarka.

Pozdrawiam. Thyrael

• Norad, Deviazz, Guradian and 2 others like this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#2 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 21:21:29

Polać mu

Noradowi 1st

• Thyrael likes this

#3 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 09.10.2017 - 22:40:15

Chciałbym zobaczyć tabuny graczy jak po starcie open beta :x

• Thyrael likes this

#4 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 09.10.2017 - 23:42:42

Jakby pykli reklamę na jakichś instasrapach tak jak Titanowi to może by coś luda przybyło, teraz 90% społeczeństwa młodego to instasrapy :x

• Thyrael likes this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#5 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 14 Postów:
  • Location中國

Napisany 10.10.2017 - 11:24:51

Oj brakuje ludzi na serwerze odczuwa się to dość mocno, myślę że to wiele osób zniechęca do dalszej rozgrywki i niesie za sobą przykre skutki takie jak skromne Targowisko, ciężej znaleźć już kogoś do wykonania Misji Drużynowych gdzie to własnie przykładowo ja poznałem znajomą w taki oto sposób i dzięki temu gram dalej bo mam z kim, Pola Bitwy i Areny na niższym lvl prawie umarły, a na mniejszych lvl często górują tak naprawdę starzy wyjadacze postacie 60 Lv, które robią sobie małych koxów, przez co Królują oni zdecydowanie i zniechęcają młodszych graczy, dbanie o nowicjuszy i przywrócenie odpowiedniej ilości graczy na serwer tak by wszystko to wróciło do normy i było aktywne jak dawniej to świetna inwestycja na przyszłość, również zarobkowa dla ekipy Royala  ^_^ , teraz dobrą reklamą jest YouTube, może podrzucenie gry (nawet za niewielką sumę) odpowiedniej osobie ze sporą ilością wyświetleń też by coś tu pomogła, a wkład finansowy prawdopodobnie i tak by się zwrócił z plusem, ale wracając do samego eventu naprawdę wielkie brawa dla Administracji i oby jak najwięcej takich akcji i za event w Innoświecie i za świetny event na Forum wielkie gratulacje dla Administracji <3 .

• Thyrael and PanGlack.YT like this

自然生活 ,照顧自然

#6 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 10.10.2017 - 11:53:27

Jeśli mam być szczery większość osób to alty innych graczy, uaktywnione na czas eventu, bo mozna mieć darmowy kostium, wczoraj sobie siedziałem w Innoświecie i jadłem kolacje, kupa znajomych altów przebiegała :D Reklama na YT kiedys już była ;d

• ZielonyBuchGracz likes this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#7 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 14 Postów:
  • Location中國

Napisany 10.10.2017 - 12:56:40

Zgadzam się też mi się zdarza że pisze ktoś kto mnie zna z drugiej postaci, jeśli była to ciekawy jestem jakie były jej efekty czy się opłaciło, chyba że mówisz o początkach serwera totalnych gdy każdy nagrywał  ^_^ .

自然生活 ,照顧自然

Dodaj odpowiedź

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych