Skocz do zawartości

Zdjęcie

System aren - podkładanie?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
17 replies to this topic

#1 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 07.10.2017 - 22:30:40

Piszę jawnie, bo sytuacja jest oburzająca i miejsca mieć nie powinna. Odwołuje się do wpisu administracji tutaj:  https://forum.muve.p...stemach-nagród/

Ile jeszcze ma potrwać szopka panująca na polu walki, które raz na jakiś czas miało być monitorowane? Obniżyliście w wszelaki możliwy sposób nagrody za rankingi, arenki ok - jednak nic to nie zmienia, a sytuacja jak miała miejsce ma nadal. Dlaczego słabsi gracze mają być mięsem armatnim dla dominującej gildii serwera, która ustawia arenki pod siebie?

Od pewnego czasu z ciągle słyszę że ustawiane areny/pola nasiliły się, sytuacja pojawiła się znowu wraz z wbiciem lvl przez gracza o niejakim nicku Seniior - alt Juniora. Gildia Ayan Moore ustawia wszystko pod siebie, z głównym kierunkiem w tym wypadku na wspomnianego chwilę wcześniej gracza. Czy dopuszczalne jest aby gildia wykorzystując swoją dominacje na serwerze, nawiązując do sprawy z 2016 roku i obniżenia wszelakich nagród z tego powodu ustawiała wszystko pod Seniiora? Żeby nie być gołosłownym dołączam ss, gdzie nawet bez żadnego skrępowania M-W pisze o ustawkach. Co jak co ale uczciwie grających tam osb jestem w stanie wyliczyć na palcach u jednej ręki, nie patrzą czy swój czy wróg, jest w przeciwnym pt zabijają, umieją się bawić, między innymi Khaty, Sebber czy Amberski, pytam więc dlaczego w takim razie pozostali z owej gildii zniechęcają innych do gry, bo do tego takie sytuacje właśnie prowadzą, a później narzekanie że nic się nie dzieje, że gracze odchodzą, nikt nowy nie przychodzi.

SS:

https://i.imgur.com/QRHDidM.jpg

I proszę mi nie wyskakiwać z tekstem że to jest czyjaś rozmowa, bo robili to na czacie ogólnodostępnym dla wszystkich graczy w pt. Podsumowując, czy gildia poniesie za taką sytuację konsekwencje, w szczególności wspomniany gracz wokoło którego kręci się akcja - Seniior będzie mieć wyciągnięte krwawe karty/zabrane żetony z eq za nieuczciwą rozgrywkę  oraz czy w najbliższym czasie możemy  MY GRACZE liczyć na monitorowanie dalszej sytuacji poprzez administracje, tak jak było to obiecane? Jeśli nie chcesz Norad odpowiadać publicznie, zrób to na pw.

Pozdrawiam.

• Deviazz likes this

Vcqfeun.jpg

Poradniki do rq i inne: http://sharigan.cba.pl/

♥~GG: 43973913~♥

#2 Likush

Likush

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 86 Postów:

Napisany 07.10.2017 - 23:01:33

Co w tym dziwnego, że ludzie z gildii pomagają zbierać krwawe?

#3 Looneq

Looneq

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 149 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 08.10.2017 - 00:00:05

Teoretycznie nic w tym dziwnego, natomiast w praktyce - przy niewielkiej liczbie osób grających na serwerze w stosunku do serwera rosyjskiego - ma to ogromne znaczenie. Moim zdaniem powinna być tylko jedna opcja dostępna - wejście na arenę jest tylko i wyłącznie losowe tj. bez możliwości wejścia na arenę z tzw. party. I tylko tyle albo jak kto woli, aż tyle.

• ShaЯigan likes this

#4 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 177 Postów:

Napisany 08.10.2017 - 10:05:29

Co w tym dziwnego, że ludzie z gildii pomagają zbierać krwawe?

Dokładnie, wgl nie wiem o co ten płacz xD

OO jeszcze pomysł , zeby nie mozna było wbić na arene w pt. No niezle Panowie, niezle,niezle

#5 Thyreal

Thyreal

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 586 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 08.10.2017 - 11:47:50

Ehmmm...

Z igły Widly. Nie bronię swoich choć tak to wygląda. Areny faktycznie powinny być tylko i wyłącznie losowo. Chociaż nie da się i tak wykluczyć sytuacji w której ktoś będzie afk lub w ogóle nie walczył na rzecz kolegi z przeciwnej drużyny. To też jest irytujące. Nie pochwalam, sam się do tego stosuje, leje jak leci. A co do pól bitew no to plisss. To normalnie, że jeśli mamy przewagę, to oddajemy pkt za flagi dla ludzi którzy potrzebują krwawych. Ale warto w tym miejscu zauważyć, że nie zawsze tak jest. Nie zawsze uda się "ustawić" bo w przeciwnym pt pojawi się np garstka koksików z innej gildii.

Tak więc, dowody tutaj zaprezentowane są delikatnie opisując; marne. Nie ma się co spinać o te złote kalesony. Ja swoje krwawe na RC i krzyża wyfarmiłem w niezłej krwawicy bo nie miałem tak lekko ja ww wspomniany bohater. A mimo to nie narzekam.

Pozdrawiam. Tyrciu ;*

• ostra11@poczta.fm likes this

anigif_optimized-14656-1434054111-5.gif

#6 PannaWykleta

PannaWykleta

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 08.10.2017 - 15:36:27

Konsekwencje wyciągnięte nie będą każdy o tym wie. Każdy brał choć raz udział w podkładanych arenach/ polach po jednej czy to po drugiej stronie chcąc czy nie chcąc :) .

Ja jedynie mogłabym zaproponować system aren podobny do innej gry, niestety pomysł musiałby zostać przedstawiony do ru. Zwiększyć ilość "gwiazdek" które odpowiadałyby odpowiednim przedziałom punktowym. Co za tym idzie np brązowa gwiazdka może trafić na przeciwników o tej samej randze bądź o jeden przedział wyższy co wiązałoby się z większą ilością punktów gladiatora. Dodatkowo ukryte nicki,jednolite stroje (nie byłoby możliwości użycia opcji "zbadaj") co automatycznie zmniejszyłoby szansę na to aby ktoś się podkładał.

Dodatkowo przy takim systemie gdzie nikt by nie wiedział z kim/przeciwko komu gra można by podwyższyć nagrody za ranking. Co za tym idzie-częściej ruszałyby areny/pola czego jest coraz mniej na tym serwerze :). Bo niestety większość osób które nie potrzebują krwawych nie mają po co wchodzić na areny skoro ani nagroda nie zachęcająca, ani to sprawiedliwe więc po co? By się pochwalić że weszło się pt na arenę i zabiło graczy bez kart/eq czy też może jak się trafi na inne pt czy się z nimi wygrało ?

Niestety w momencie gdy areny/pola są podkładane czy to przez jedną gildię czy inną, nowi gracze niestety męczą się z krwawymi przez długi czas. Nie łudzę się na rozpatrzenie mojej sugestii ale może gdyby jednak coś ... :) 

• ShaЯigan likes this

#7 AnnonS

AnnonS

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 08.10.2017 - 16:07:30

Areny random bez mozliwosci chodzenia w pt, i przywrócić nagrody :D 

• ShaЯigan likes this

#8 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 08.10.2017 - 16:10:57

Cieszy mnie że jednak jakaś dyskusja w tym temacie powstała, a jeszcze bardziej cieszy mnie to że ludzi zdecydowali się wypowiedzieć tutaj tak jak Panna a nie tylko ograniczając się do fb, czy tak jak niektórzy innych komunikatorów/portali, bo jednak jak jakbym miał kogoś cytować to było by to mniej wiarygodne. Ja rozumiem, każdy chce każdemu komuś pomóc, ale gdy am wchodzi w party z 11 i tworzą całe pt ustawiając pole dla Juniora wielokrotnie mija się to z celem zabawy, wystarczy zrobić tylko sonę przez administrację w tej sprawie i sami zobaczą ile osób jest przez to zniechęconych do gry. Troszkę śmieszna sytuacja gdy AM stara sie obrócić w żart sytuację, gdzie taki gracz wbił sobie w silnym party i na graczach z poza gildii nabił:

Junior ty cholerny celebryto..

1KX6ssW.jpg

Zastanawia mnie więc dlaczego nie bił kilku AM z przeciwnej drużyny, tylko wybijał słabszych graczy spoza gildii? Skoro mamy być uczciwi i się bawić rób my to. I zabawny jest fakt że większość AM poprzednim razem własnie płakała i to miedzy innymi na Rage że tak robią, a teraz juz jest okej i nie widzą problemu, bo to oni rozdają karty, to Tyreal jest chore, płakało wiele osób od was, a teraz już problemu z tym nie macie? Dodam że to przez takie sytuacje nagrody za rankingi wyglądają tak a nie inaczej. To może niech administracja podejmie takie kroki skoro już jedziemy po całej bandzie:

• Nagrodę za wygrane pola ograniczyć do 20 krwawych, za filolkę i wygrane pole do 50, skoro nie umiecie się bawić normalnie, dlaczego by nie iść tym  tropem az nie przestanie wg. sie opłacać  chodzić na to? Skoro poprzednie kary nic nie zmieniły. Czy to że w teraz jesteście gildią dominującą uprawnia was do robienia tego co wcześniej inni, na co sami narzekaliście? :)

Nie zapomnijcie później narzekać że nic się nie dzieje, serwer upada i zacytuje niegdyś samozwańczego lidera Rage "administracja ma wyj... w graczy i że sytuacje w grze wyglądają jak wyglądają" szkoda tylko że pan J. wtedy tak płakał a sam swoją cegiełkę teraz do tego dokłada i jeśli on bierze w tym udział to wszystko jest okej. Dużo osób sie ogólnie wypowiedział, przykro mi tylko  że jako jedyna Panna narazie postanowiła oprócz fb wypowiedzieć się na forum bo nie boi sie wojen i nękania z strony Ayan w grze. No i taki szczególik z wczoraj, zaraz po tym jak powstał temat od am dostalismy wojnę, chwile później nam anulowali, czyżby dominująca gildia chciała nas nastraszyć za ten temat? :) My się nie  boimy, nic nam nie szkodzi  ale skoro macie takie metody działania... To już zostawiam to pod opinie innych graczy, którzy również nie  żyja w obawie przed dominatorami.

Vcqfeun.jpg

#9 Likush

Likush

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 86 Postów:

Napisany 08.10.2017 - 16:14:25

Ozzaku, kiedyś sam się przyznales, że brales udział w takich arenach, czy polach, a teraz narzekasz? Jakieś nawrócenie?

#10 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 08.10.2017 - 16:22:52

Ozzaku, kiedyś sam się przyznales, że brales udział w takich arenach, czy polach, a teraz narzekasz? Jakieś nawrócenie?

Przyznałem się, no i też mi się nie podobała sytuacja, podkreślałem to nie raz i jeśli przeanalizujesz tematy z wczesniej sam byłem za obniżeniem nagród, jednak to nic nie zmieniło. Zresztą każdy kto mnie zna wie że bardziej jara mnie latanie po timerach niż czyste pvp i nie przykładam do tego takiej wagi, ale gdy ludzie zaczynają do mnie pisać i sam widze że sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu to cos jest nie tego. Jestem osobą, która się nie boi powiedzieć czegoś wprost, może to przez pracę czy coś... Dlatego tez sporo graczy woli przyjść i powiedzieć do mnie o tym bym poruszył kwestię. Poruszam więc temat z zebranych opinii, nawiązując do wcześniejszych obietnic złożonych przez Norada, jako guru administracji i czekam na jego odpowiedź. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Mnie tam bardziej zastanawia czemu osoby które mają eq +11 z kartami bosów oraz elit, eq pomarańczowe pieczki wszystko na full a uciekają po całej arenie unikając walki i sobie ganiaj za takimi. Czemu osoby które w uczciwy sposób zdobyły krwawe mają cierpieć z tego powodu? Może wgl usuńcie nagrody za areny i wtedy kogo to będzie obchodzić czy się podkładają czy nie? To nie jest ruski serwer gdzie można sobie pozwolić na takie pierdoły a jak Debilu Ozzaku coś nie pasuje to może powinieneś przestać grać i wrócić do tego swojego psychiatryka bo jak tam mieszkałeś to wydawałeś się spokojny jakieś zaburzenia typu mówienia do każdego "Mamo" lub "Tato" było dosyć dziwne ale nie rzucałeś się jak jakiś idiota...

I to jest właśnie smutne... Już nie będę nawet mówić z jakiej gildii jesteś, jakie masz metody działania, ale biorąc to że jesteś w wieku jakim jesteś i gdy jest jakaś dyskusja padają od cb słowa jakie padają wyrażasz się w sposób jaki wyrażasz później płaczesz że ludzie mówią o tobie to co mówią. Nie chce mi się tu nawet z tobą wchodzić w gówniarskie, szczeniackie pogaduszki, bo to nie tędy droga, jak juz zaczniesz wypowiadać się jak na twój wiek przystało i będziesz mieć cos sensownego do powiedzenia zapraszam do tematu ponownie. Miłego dnia :)

Smutny to właśnie jesteś ty bo nagrody za areny nie są takie jak na ruskim więc jak się wyłączy je całkowicie to jaki będzie w tym problem? I smutne jest to że zachowujesz sie jak jakiś przywalony szaman Royala. " Masz problem? Szaman ozaku wspaniały uzdrowiciel zaspokoi twoje męki" Idź na Papieża bo masz naprawdę jakieś problemy. A wracając do Rycków to każdy może nawalić sobie duży wynik na polu czy arenie bo rycek jest nadal przesadzony i powiedz że nie...

A co do mojego tematu to ty kretynie pleciesz plotki na każdego temat i gdyby nie ty to by nie było spin na serwerze....
Gówniany szamane
P.S
Pokazujesz gracza w negatywny sposób na forum więc niby taki poprawny a nadal idiota ^_^

Oh, ale to ty wędrujesz raz do AM raz do wariatów i zależnie od tego gdzie jesteś składasz donosy raz na tych, a raz na tych. Ja nigdzie się nie wybielam, jestem jaki jestem no i ok, nie musisz mnie szanować - wolna wola, ale jak juz się wypowiadasz to rób to racjonalnie i zgodnie z głównym wątkiem tematu a nie wykorzystujesz sytuację by mi coś udowodnić, powyzywać, ja już mówiłem, poziom twoich wypowiedzi tutaj jest poniżej normy. A jeśli tak bardzo interesuje cię moja osoba i wcześniejsza praca to z miłą chęcią ci wypiszę jakieś lekarstwa po dogłębnym badaniu u jakiegoś specjalisty, bo chyba do tego pniesz starając się zwrócić moja uwagę. Nie wiem co ty tam M. wciągasz, chociaż twój nick też duzo mówi, jeśli potrzebujesz pohamować emocje i swoja nadpobudliwość to istnieje coś takiego jak Hydroksyzyna, polecam tak prywatnie zainteresować się ci tą nazwą, a następnie skupic juz jednak na głównym wątku. Dalsze twoje wypowiedzi będą pomijane, ponieważ nic sensownego tu nie wnoszą, jak wiele twoich poprzednich odpowiedzi z zbanowanych niegdyś tu kont. Jutro sie toba zajmie pewnie Norad. Pa.

Edit down:
"Chcesz parę swoich ss'ów gdzie ciśniesz od kurew, szmat itp? Bo trochę tego mam i mogę wrzucić jak na altach się kryjesz żeby bana nie dostać a jedziesz równo na czacie "
Jeśli posiadasz takie ss i jesteś pewna że to moja osoba polecam wysłać to do administracji, niech podejmą kroki ku mojej osobie, jestem w stanie ponieść pełne konsekwencje na głównym koncie, pragnę jednak podkreślić raz jeszcze Hydroksyzyna, działa też na stany lekowe, bo widzę że wszędzie mnie dostrzegasz, a prawda jest taka że mi się nawet altów nie chce zakładać, jak mam coś powiedzieć to robię to z mainów. No i od długiego czasu nie wyłapałem żadnego bana (z wyjątkiem jednodniowego, chyba komus ubliżyłem jak wypiłem, ale w niedużym stopniu i to nie byłaś ty, bo mnie wg. twoja osoba nie obchodzi) czasem zdarzyło mi się cos powiedzieć pod wpływem alkoholu, czego normalnie bym nie powiedział, ale poniosłem juz za to kiedys konsekwencje :) Raz jeszcze podkreślam HYDROKSYZYNA! ♥

Vcqfeun.jpg

#11 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 07:00:01

Nadal nie rozumiem po co robisz bezsensowne tematy na forum? Takie jak ten? I czepiasz się ludzi... Zupełnie bez powodu. A co do tematu to może jak już jest pełna wersja gry a nie beta to może niech teraz zrobią reset wszystkiego żeby wszyscy od zera jechali wtedy będzie to uczciwe? Czy nadal nie masz pomysłu na Polskim serwerze gdzie graczy nie ma tylu jak na ru i zawsze będzie dominacja jakiejś gildii. Przez kilka lat dominowało samo Rage gdzie wtedy byłeś i czemu wtedy nie pisałeś takich tematów? Wariaci też mieli swoje 5 minut czemu wtedy się nie czepiałeś? Tylko akurat teraz? Boli cię fakt że poleciałeś z AM czy masz jakiś inny problem? I tak po za tym to w każdej gildii są ustawiane pola czy areny każdy o tym wie ale nikt nie mówi o tym głośno bo ludzie sobie pomagają w zdobywaniu krwawych, jako że ty wyjątkowo nie masz znajomych i masz problem z krwawymi to widocznie ciebie boli fakt że praktycznie cały serwer nawet różne gildię pomagają sobie i ustawiają pola żeby zrobić krwawe dla siebie... Tyle jeśli chodzi o twój "mały" problem i jak już chcesz się rzucać z motyką na słońce to możesz podać jeszcze ssy jak to krzyżowiec był przez 3 miesiące w agresorze na 1 miejscu i to nie z AM^^.

#12 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 09.10.2017 - 09:04:24

Nadal nie rozumiem po co robisz bezsensowne tematy na forum? Takie jak ten? I czepiasz się ludzi... Zupełnie bez powodu.

@Up - wszystkie wiadomości do teraz

A co do tematu to może jak już jest pełna wersja gry a nie beta to może niech teraz zrobią reset wszystkiego żeby wszyscy od zera jechali wtedy będzie to uczciwe? Czy nadal nie masz pomysłu na Polskim serwerze gdzie graczy nie ma tylu jak na ru i zawsze będzie dominacja jakiejś gildii. 

Myślę że wtedy już całkiem gracze odsunęli by się od gry - dla mnie osobiście to nie problem.

Czy nadal nie masz pomysłu na Polskim serwerze gdzie graczy nie ma tylu jak na ru i zawsze będzie dominacja jakiejś gildii.

Nikt tego nie podważa, masz całkowitą rację, pomijasz oczywiście jeden fakt. Dominujące Rage podzieliło się na dwie części, każdy miał równe szanse, zamki były ciekawe, trwały po godzinę, niestety są na tym serwie chcwi i zabolał ich brak zamów, tak się zrodziły wasze Rayany.

Przez kilka lat dominowało samo Rage gdzie wtedy byłeś i czemu wtedy nie pisałeś takich tematów? Wariaci też mieli swoje 5 minut czemu wtedy się nie czepiałeś? 

Gdzie Madzia byłaś, gdy na poprzednim koncie dostałem tyle warnów i banów czasowych na forum za Rage i Wariatów? Mydlisz oczy ludziom, sama wtedy byłaś, nie raz brałaś udział w tych tematach co ja, do tej pory pamiętam temat  gdy się brzydko mówiąc pyszczyłaś z nowego konta a Norad wprost wszystkim powiedział że to ty, nie róbmy już kabaretu, proszę cię... :) Prawda jest taka że o ile Wariaci zaczęli się bawić, o ile druga grupa Rage aka Dezerterzy zaczęli się bawić wam się zapragneło zamków, zawsze siedzą mi w głowie słowa Khaty o honorze. Gdzie twój honor więc Madzia? Skoro wszystko tak ładnie ubierasz w historie, pomijając wiele faktów, to wy się zbrataliście z grupą Rage, która przez czas mojej gry od 2015 roku wam ciskała, traktowała chociażby ciebie jak pewien przedmiot do podług, prosty przykład Iza aka Yenneffer, ile raz słałaś na nią donosy? Ile razy się żaliłaś że naśmiewa się z twoich dzieci, pisałaś po ludziach jaka to ona nie jest? Czy te parę kamyczków z zamku były warte poniżania się i lizania tyłków między sobą? Myślę że przy tym zagadnieniu wypowiedziałem się nawet ponad program i dalej tego nie muszę rozwijać?

Boli cię fakt że poleciałeś z AM czy masz jakiś inny problem?

Przypominam tylko że w czerwcu 2016 roku to ja wyszedłem z Ayan Moore, gdy drop ukradziony z Rage został wliczony do naszego, a cała sytuacja zakamuflowana, wtedy stwierdziłem że  nie będę grać z konkretnymi osobami, już nie wymieniajmy kto brał w tym udział i tak 2/3 serwera wiedzą, także nie, nie boli mnie, bo z dawnym Ayan Moore ta gildia nie ma nic  wspólnego, kiedyś aby się tam dostać trzeba było sie postarać, teraz wystarczy że ktoś napisze, bo obraliście system działania samozwańczego lidera Rage - na masę.

I tak po za tym to w każdej gildii są ustawiane pola czy areny każdy o tym wie ale nikt nie mówi o tym głośno bo ludzie sobie pomagają w zdobywaniu krwawych, jako że ty wyjątkowo nie masz znajomych i masz problem z krwawymi to widocznie ciebie boli fakt że praktycznie cały serwer nawet różne gildię pomagają sobie i ustawiają pola żeby zrobić krwawe dla siebie... 

Nikt tego powyżej nie zaprzeczył, nawet zgodziłem się z PannąWyklętą, tylko problem w tym że o ile to jest robione w innych gildiach raz na jakiś czas, u was obecnie potrafi się tak dziać co pole, ostatnio nawet cisnelismy z tego beke i obstawialiśmy kto w całym pt wejdzie na kolejne pole, czaisz że bym wygrał? ;-) Pomoc pomocą, ja to szanuję, ale już  nie przesadzajmy i nie staraj sie robić altruistów z Rayan.

Myślę że wypowiedziałem się dosadnie, jeśli nadal chcesz coś wyjaśniać to zapraszam na pw. W sprawie tych moich altów też chętnie podyskutuję, ale to nie jest na to miejsce.

Vcqfeun.jpg

#13 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 17:24:49

(...)zapomniałeś już jak handlowałeś kontami? Jak sam łamałeś regulamin i to jeszcze bardziej niż jakieś podkładane pola które zawsze były nawet we wczesnej becie gry? Jesteś jakimś pryszczatym menelem w pinglach który ma problem żeby sobie poszukać dziewczyny i zająć się czym innym niż robienie tematów na forum gry +12?

Załączone pliki

#14 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 09.10.2017 - 17:40:14

IWAGINE, to że raz rozmawiasz jak człowiek, a raz jak osoba niepoczytana to ustające w działaniu tabletki czy masz rozdwojenie jaźni? Mówiłem ci... Zapraszam na pw jeśli  masz jakiś problem :) Żadnymi kontami nie handlowałem ;-) Oddałem to oddałem, chyba moja dobra wola, jak sama wspomniałaś to jest gierka więc stać mnie na to by komuś coś oddać, to piksele ;-) 

Zapraszam na pw z ss, jestem ich ciekaw.

Vcqfeun.jpg

#15 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 09.10.2017 - 18:01:45

Handel czy też udostępnianie komuś konta sam przyznajesz że oddawałeś więc czemu się czepiasz teraz ludzi i doszukujesz się czegoś co było zawsze nawet we wczesnej becie? Jesteś jak taki strażnik miejski który jeszcze żyje czasami PRL i na siłę szuka bolca do przysłowiowej "dupy". System jest jaki jest i tutaj jedyne co może zrobić administracja to wyłączyć dobra związane z byciem w tabelce a nie zmienić system działania aren oraz pola. Pola już były takie że dostawało się mało krwawych nawet z fiolką i komu się chciało chodzić wtedy na pola? Nawet nie ruszały bo ludziom się nie chciało wchodzić po 20 krwawych na pole z fiolką za oddanie 3 flag i co teraz chcesz żeby wszyscy co w uczciwy sposób zdobyli krawe cierpieli z tego powodu i jeszcze zmniejszyć ilość krwawych jakie się dostaje? Chyba za mocno się trzepnąłeś w ten pusty baniak jak w kaftanie biegałeś po korytarzu. I byś zgolił tą kozią brodę bo wyglądasz jakbyś z z lasu wyszedł szamanie...

Łap jeszcze ładnego ssa swojej wypowiedzi na czacie ogólnym Święty szamanie zasłonie tylko nick żeby nie było że pokazuję ciebie w negatywny sposób na forum :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Załączone pliki

#16 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 09.10.2017 - 18:20:46

"Handel czy też udostępnianie komuś konta sam przyznajesz że oddawałeś więc czemu się czepiasz teraz ludzi i doszukujesz się czegoś co było zawsze nawet we wczesnej becie? Jesteś jak taki strażnik miejski który jeszcze żyje czasami PRL i na siłę szuka bolca do przysłowiowej "dupy". System jest jaki jest i tutaj jedyne co może zrobić administracja to wyłączyć dobra związane z byciem w tabelce a nie zmienić system działania aren oraz pola. Pola już były takie że dostawało się mało krwawych nawet z fiolką i komu się chciało chodzić wtedy na pola? Nawet nie ruszały bo ludziom się nie chciało wchodzić po 20 krwawych na pole z fiolką za oddanie 3 flag i co teraz chcesz żeby wszyscy co w uczciwy sposób zdobyli krawe cierpieli z tego powodu i jeszcze zmniejszyć ilość krwawych jakie się dostaje? Chyba za mocno się trzepnąłeś w ten pusty baniak jak w kaftanie biegałeś po korytarzu. I byś zgolił tą kozią brodę bo wyglądasz jakbyś z z lasu wyszedł szamanie...

Łap jeszcze ładnego ssa swojej wypowiedzi na czacie ogólnym Święty szamanie zasłonie tylko nick żeby nie było że pokazuję ciebie w negatywny sposób na forum   :lol:    :lol:    :lol:    :lol:  "

large.jpg

Sorka za offtop :S 

• Thyreal likes this

Vcqfeun.jpg

#17 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 221 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 09.10.2017 - 18:51:58

1)Madzia, odpiszę ci już krótko i to autentycznie moja ostatnia odpowiedź, bo po twojej ze śmiechu z krzesłem do  tyłu poleciałem. Wytłumacz jaką szkodliwość dla graczy ma to że oddałem  komuś konto i ktoś na nim pograł w przeciwieństwie do tego co wcześniej zostało wypisane (bo sorka ale jesteś tak nudna że przepisywanie tego po raz 10 by dać ci odp. jest już męczące).

2)Ten ss... no nie ma co...

large.jpg

Vcqfeun.jpg

#18 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 10.10.2017 - 00:10:15

Kury cały czas trzymają wyższy poziom,a ktos tu jak widać dalej nie ma dostępu do kuchni i musi się wyżyć, ach ta społeczność rq.
Ko ko ko

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych