Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarobek [40-49 Lv.]

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 14 Postów:
  • Location中國

Napisany 06.10.2017 - 14:06:18

Cześć, jakie miejsca polecacie na drop Łupu dla przedziału 40-49, chodzi o Łup który sprzedaje się w granicach 1.000-30.000 złota od sztuki, chętnie również się dowiem gdzie w tym przedziale mogę zdobyć wartościowe przedmioty takie jak Pierścionki, Amulety, Totemy i Artefakty, aktualnie siedzę już któryś dzień z kolei w lokacji "Wilcze Noryna pieniądz nie narzekam ale lokacja już mi się delikatnie znudziła, potrzebuję jakiegoś urozmaicenia, chwilowej odskoczni w nowe miejsce gdzie również będę mógł przyzwoicie zarobić, wypisujcie tu swoje lokacje w których polecacie zarabiać ja również wypisze swoje, niech to będzie taka pomoc dla każdego, wypisujmy w ten sposób jak poniżej by było jasno i zwięźle: 

• Wilcze Nory/Worlaks - Szaleniec (potwór​) - Lśniący Pyłek (Łup) - 1.900 -/+ 3.900 złota szt.
  • Wilcze Nory - Baphomet (potwór​)(Karta- Diabelskie Rogi (Łup- 1.900 -/+ 2.900 złota szt.
  • Worlaks - Nocny Crogg (potwór) - Wilkożurawiny (Łup) - 650 -/+ 750 złota szt.
  • Worlaks - Nocny Crogg (potwór) - Okruch Ciemności (Łup- 250 -/+ 350 złota szt.
  • Korkos/Wilcze Nory - Mały Baphomet (potwór- Miękkie Futro (Łup- 5.000 -/+ 14.000 złota szt.
  • Korkos/Wilcze Nory - Mały Baphomet (potwór) - Zielona Guma (Łup) - 3.800 -/+ 4.800 złota szt.
  • Korkos/Wilcze Nory - Mały Baphomet (potwór) - Rękawice Oszusta (Rozbójnik, Skrytobójca 39 Lv.) - 10.000 złota szt.
  • Korkos/Wilcze Nory - Mały Baphomet (potwór) - Rogi Małego Diabła (Łup) - 100x = 16.600 złota u handlarzy (NPC)

Ceny podane oczywiście z targowiska i sprawdzone przeze mnie osobiście, to wszystko są tylko przykłady, ale w taki oto sposób zarabiam sobie te 1.500.000 - 2.000.000 złota w dwie do trzech godzin dobrej gry, a jak wiadomo gdy poleci nam karta lub fajny itemek są to dodatkowe spore pieniądze, (w tym przypadku karta poleciała mi tylko z Baphometa i zdaje mi się że z reszty nie leci jeżeli się mylę proszę o poprawkę) od siebie polecam właśnie taki oto zarobek dla przedziału 40-49, podawajcie swoje propozycje  ^_^ .

自然生活 ,照顧自然

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych