Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Event] Alicja w Innoświecie


 • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Fresque

Fresque

  Royal Quest GM

 • Royal Quest Support
 • 946 Postów:

Napisany 03.10.2017 - 10:02:57

Panie i Panowie! Teatr lalek i automatonów Barona Cardigana prezentuje! Przed Wami najnowsza produkcja szalonego umysłu i zręcznych dłoni największego ekscentryka Elenii! A w głównej roli... WY!!!

Wykorzystując sztukę manipulacji umyłem, Baron zmusza WAS, abyście odegrali rolę w demonicznej sadze o życiu, śmierci i herbacie!

Więc ruszajcie, wziąć udział w pantomimie z piekła rodem! Już w I Akcie doznacie napięcia konfliktu Dobra i Zła, które podważy fundamenty Waszej egzystencji! Zobaczycie Życie i Śmierć w pląsach szalonego walca!

Wstąp z własnej woli, lub poddaj się przymusowi wzięcia udziału w szalonej kawalkadzie! Nie opieraj się pokusie i podążaj za Białym Królikiem aż do Innoświata...

 • Najnowsza i najbardziej jak dotąd szalona produkcja Barona Cardigana: Alicja w Innoświecie potrwa od 5 do 19 października.
 • Rozległa lokacja: Innoświat! Odszukaj Królicę w Varlone, niedaleko Tablicy Ogłoszeń i zapytaj ją o magiczny transport to tego tajemniczego miejsca.
 • Czterech nowych Bohaterów Niezależnych ma do zaoferowania nowe zadania codzienne oraz specjalne. Wykonanie zadań codziennych nagradzane jest alchemicznymi wytrychami. Używaj ich, by dostawać się do niedostępnych lokacji i wykonywać zadania specjalne. Otrzymasz za nie monety z Innoświata. Jeśli nie uda Ci się wykonać zadania, możesz do niego wrócić, o ile oczywiście posiadasz jeszcze alchemiczny wytrych. Zgarniesz trochę monet nawet za niepowodzenie przy zadaniu!

Twoja postać powinna być na co najmniej 30 poziomie, by móc rywalizować w części Zadań Specjalnych. Aby uzyskać dostęp do wszystkich dziennych i specjalnych zadań musisz mieć co najmniej poziom 43.

Aby rozpocząć zadanie związane z wydarzeniem, należy porozmawiać ze strażnikiem Kosiarzem w Illayr.

 • Zachwycający sklep z innego wymiaru! Królica w Innoświecie ma do zaoferowania nowe, fantastyczne kostiumy, wierzchowca i nowe akcesorium. Wymieniaj monety z Innoświata na świeże dobra.
 • Innowacyjna Arena Drużynowa – walka ze zwiększającymi się falami potworów może pogrążyć nawet najlepszych śmiałków z Varlone. Potrzebujecie czterech Złowieszczych Pieczęci Mechanika by uruchomić cztery dźwignie i rozpocząć przedstawienie. Przepisy na Pieczęci Mechanika kupicie u Królicy w Varlone. Potwory arenowe są trudne, ale otrzymacie szkatułki prezentów za każdą falę potworów, którą pokonacie. Szkatułki te mogą zawierać różnorodne przedmioty, w tym nowy ekwipunek lub przepisy na niego.

UWAGA: Podczas trwania wydarzenia, Sklep Premium będzie oferował Wytrychy Alchemiczne oraz Szkatułki z prezentami dla tych, którzy nie mają czasu bądź cierpliwości by zdobyć je ciężką pracą.

 

Powodzenia śmiałkowie!


 • ZielonyBuchGracz likes this

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ

Nie możesz się zalogować do gry? Masz problem techniczny? Potrzebujesz pomocy supportu? Pisz na: pomoc@royalquest.pl

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych