Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wywiad z Madzik89

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Lipko111

Lipko111

Redaktor

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 18.12.2013 - 16:08:48

Wywiad z Madzik89. Zapraszam do lektury, komentowania jak i podawania dalej. :)

Lipko111: Dziękuje, że zgodziłaś się na wywiad. Przedstaw się, opowiedz coś o sobie, jakie masz zainteresowania?
Madzia: W internecie jestem znana jako Madzik. Głównie interesuje się grami ale nie pogardzę też dobrą książką czy filmem chociaż nie ukrywam,że bardziej wolę książki.

L: Skąd pomysł na Twój nick?
M: Mój nick to czysty przypadek, gdy chciałam wrzucić mój pierwszy film na Yt okazało się,że mam tam już konto o którym kompletnie nie pamiętam. A że nie planowałam innych filmów ani prowadzenia kanału na YT uznałam,że nie ma co zmieniac nicku i taki został. A że sprawy potoczyły się jak się potoczyły to i nick taki został.

L: Jak dowiedziałaś się o Minecrafcie i skąd pomysł na nagrywanie akurat tej gry?
M: Minecrafta pokazał mi ktoś z rodziny, na początku stwierdziłam,ze głupia gra w układanie klocków, ale jak po pewnym czasie sama zagrałam to pochłonęła mnie bez końca aż do dziś. Ogólnie to nie miałam pomysłu na nagrywanie jakichkolwiek gier,ale znajomy prosił bym nagrała filmik i pokazała swoje budowle i tak to się zaczęło.

L: Na twoim kanale jest już ponad 400 tysięcy, a zaraz 500. Fanpage też ma niesamowitą liczbę - 100k, a liczba wyświetleń filmów to 114 mln!!! Jakie to uczucie mieć tyle widzów?
M: Niesamowite:) Gdy przekraczałam 100 tysięcy nie spodziewałam się kolejnych stu a tu już ponad 400 tysięcy co mnie zadziwia, bo nie robię nic szczególnego tylko nagrywam gry :P

L: Szykujesz coś na 500 tysięcy widzów?
M: Tajemnica. ;p

L: Czy twoja pierwsza seria była akurat z Minecrafta, czy ja czegoś nie wiem? :P
M: Akurat tak wyszło,że tak :)

L: Nagrywasz już kilka Let`s playów, skąd na to czas?
M: Jak zawsze powtarzam to kwestia dobrej organizacji. Staram sobie ułożyć tak czas,że mogę nagrać jakiś odcinek, zająć się domem, spędzić czas z rodziną, wyjśc ze znajomymi, jeszcze pobawić się z kotem i ugotować obiad z 3 dań ;)

L: Jesteś jedną z nielicznych dziewcząt które grają w gry, a co więcej nagrywają filmiki z gier na Youtube. Jest to dla Ciebie plusem czy jednak minusem?
M: Nie zgodzę się, że jedną z nielicznych bo dziewczyn coraz więcej na YT przybywa i przede mną też już nagrywały. A czy to plus czy to minus? Trudno mi powiedzieć bo bym bardziej to pod minus brała bo dziewczyny jakoś bardziej ulgowo się traktuje niż chłopaków a ja wolałabym być traktowana na równi ze wszystkimi.

L: Co mówią chłopacy jak widzą, że ich dziewczyna gra w gierki więcej od nich, hehe? :))
M: Moi kumple już przywykli i czasami tylko rozmawiamy na temat gier. Na spotkaniach ze znajomymi mamy wiele innych tematów więc prywatnie nie gadam tylko o grach ;)

L: Czy grasz jeszcze w jakieś inne gierki które nie są nagrywane na Youtube?
M: Oczywiście. Poza nagraniami grałam blisko 300h w Binding od Isaac oraz ponad 350h w Skyrim. Inne gry również się zdarzają ale nie pałam do nich aż takim przywiązaniem.

L: Z kim chciałabyś nagrać jeszcze film na Youtube z Minecrafta?
M: Na pewno kogoś jeszcze do tego znajdę  ;)

L: To już na tyle (taki króciutki wywiad), dziękuję za wywiad dla sklepu Muve.pl. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić? :)
M: Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych