Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drugi dysk a RQ

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
6 replies to this topic

#1 Puchałkę ♥

Puchałkę ♥

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 335 Postów:
  • LocationFontanna

Napisany 01.08.2017 - 19:13:16

Kurcze, nigdy nad tym nie myślałem ani też się nie bawiłem a teraz by się przydało... Sprawa wygląda tak, mam dwa dyski w  kompie, stary tzw. trupek i nowy, w RQ gram na tym starym ale gdy są aktualne temperatury po 36 stopni + na dworze gdy tylko osiągnie pewną temperaturę blue screen, dlatego też postanowiłem zainstalować RQ na nowym dysku, gdzie problemów z tym nie ma, teraz jednak rodzi się pytanie... Które pliki przenieść z jednego dysku  z folderu gry na drugi tak by mieć zapisane ustawienia rozmieszczonych skilli itp?

Ktoś coś? Np. TreuT? Bo wiem że ty lubisz grzebać w takich rzeczach =]

Coś tam Franko aka Gerard psioczy znowu: https://i.imgur.com/dkJqtwS.jpg

Tego poniżej nie wiem nawet jak skomentować, może po prostu... gALVATRON?

sx2lJd0.jpg

#2 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 01.08.2017 - 19:28:33

Caly plik Cenega skopiuj a to czy zapamieta skile to zalezy od adresu mac kompa , wykryje inny adres windy to musisz od nowa ustawic , sam plik gry

nie ma na to wplywu .

Chcesz nowy dysk dopiac jako drugi czy calkowicie wymienic ?

Ja bym dopiol i sprawdzil co sie bedzie dzialo .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#3 Puchałkę ♥

Puchałkę ♥

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 335 Postów:
  • LocationFontanna

Napisany 01.08.2017 - 19:54:03

Przepiąć, skoro stary sobie nie radzi przy obecnych temperaturach to  dam mu odpocząć, tym bardziej że mam tam wiele ważnych dokumentów i szkoda jakby to poszło w [...] bo czekało by mnie wiele pracy od zera. No nic, spróbuje na nowo poustawiać, bo trochę z tym zachodu jest...

Dzięki za odpowiedź! =]

sx2lJd0.jpg

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 01.08.2017 - 21:20:28

Nie za bardzo wiem o co Ozzaku pytasz z tym ustawieniem rozmieszczonych skilli, ale ja mam RQ na pendrive i obojętnie z jakiego kompa korzystam, zawsze mam tak samo wszystko poustawiane. I żaden mac adres kompa nie ma na to wpływu, bo po pierwsze nie ma czegoś takiego jak mac adres kompa (jest tylko mac adres karty sieciowej, a ta nie ma żadnego wpływu na grę), a po drugie system też nie ma znaczenia. Chyba, że Ci chodzi o coś zupełnie innego.

#5 Puchałkę ♥

Puchałkę ♥

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 335 Postów:
  • LocationFontanna

Napisany 01.08.2017 - 23:40:28

Nie za bardzo wiem o co Ozzaku pytasz z tym ustawieniem rozmieszczonych skilli, ale ja mam RQ na pendrive i obojętnie z jakiego kompa korzystam, zawsze mam tak samo wszystko poustawiane. I żaden mac adres kompa nie ma na to wpływu, bo po pierwsze nie ma czegoś takiego jak mac adres kompa (jest tylko mac adres karty sieciowej, a ta nie ma żadnego wpływu na grę), a po drugie system też nie ma znaczenia. Chyba, że Ci chodzi o coś zupełnie innego.

Problem rozwiązany, ustawienia skilli na przyborniku zapisują się w bazie danych, jedynym problemem  było ustawienie odpowiednich klawiszy pod nie i zresetowane zakładki czatu , ale... Przebolałem.

Temat do zamknięcia.

sx2lJd0.jpg

#6 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 02.08.2017 - 10:40:53

To dziwne bo mam 3 pc , na 2 sa 2 systemy i zawsze pierwsze uruchomienie RQ na jednym z 5 wind mialem pasek skili na dole pusty .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#7 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 02.08.2017 - 11:08:11

To dziwne bo mam 3 pc , na 2 sa 2 systemy i zawsze pierwsze uruchomienie RQ na jednym z 5 wind mialem pasek skili na dole pusty .

No ale miałeś pusto po świeżej instalacji (z pliku instalacyjnego) czy po przeniesieniu działającego na innym systemie całego folderu, bo to jest różnica?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych