Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czas dotrzymać słowa administracjo!

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1 reply to this topic

#1 Sharigan

Sharigan

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 172 Postów:

Napisany 21.07.2017 - 13:33:56

Dobrze, skoro już pół roku temu dostaliśmy obaj i Galvatron i ja od was ostrzeżenie że jeśli potyczki na forum i czacie gry nie zostaną zaniechane zbanujecie mi na 5 lat mojego Ozzaka i również Galvatrona.

Jako że po tym ostrzeżeniu wielokrotnie obaj nie potrafiliśmy się do tego zastosować i kolega tu nie potrafił też zachować moich danych personalnych, które wynosił na grę a także ja swoich potyczek słownych proszę o dotrzymanie przez administrację danego słowa i zbanowanie nas obu, myślę że to w końcu będzie wystarczająca dla nas nauczka i dowód że nie jesteście stronniczy na moją korzyść jak to nie raz tu mój serdeczny przyjaciel zarzucał, skończą się miedzy nami potyczki, może to nas czegoś nowego nauczy, kto wie pokora i te sprawy? Noradzie, Cadavry, Malleusie, Freska macie pełne błogosławieństwo tym bardziej po wczorajszo - dzisiejszym czacie  (czytać od dołu): xxxxx

Wrzucam drobną ankietę by pomóc wam podjąć właściwą decyzję.

Vcqfeun.jpg

#2 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1172 Postów:

Napisany 21.07.2017 - 14:36:03

Temat oczywiście zamykam, natomiast dodam od siebie kilka słów.

1. Trzynaście lat wstecz poniosło mnie na jednym z forum i obraziłem grupę dzieciaków. Wszystko było tak żałosne, że utkwiło mi w pamięci do teraz. Nie czekały mnie z tego tytułu żadne konsekwencje, aczkolwiek jako człowiek zwyczajnie przykro mi, że swoje frustracje wylałem w sieci, właściwie bez powodu. Stąd też teraz, jakkolwiek rozumiem pewne animozje pomiędzy ludźmi, nie mogę się przyglądać sprawie obojętnie. Nie rozumiem dlaczego, zamiast po prostu kogoś zablokować/zignorować, włączacie taką autodestrukcję, która odpycha Was, a także wszystkich użytkowników obok. To przykre i powinniście się zwyczajnie zarówno kłótni, jak i wstawek z tego tematu WSTYDZIĆ.

2. Shoutbox nie jest pod kontrolą administracji Royal Quest. Odpowiada za niego administrator Muve.pl

3. Nie przyznajemy nikomu bana na grze za to, co dzieje się poza nią. Jeśli uważasz, że ktoś przesadził (lub inni gracze tak uważają), bardzo prosimy o zgłoszenia mailowe z dowodami na pomoc@royalquest.pl - tylko na tej podstawie będą w ogóle rozważane.

Natomiast z mojej strony, jeśli na forum pojawi się kolejny bezużyteczny wątek tego typu, nie otrzymasz już żadnego ostrzeżenia, a po prostu się pożegnamy.

Miłego weekendu!

• Atlanticore, tomek00, ostra11@poczta.fm and 1 other like this

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych