Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysły na eventy - nasza inicjatywa

sdfg

27 replies to this topic

#21 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 18.09.2017 - 22:25:09

Zamki, lochy, wojny = endgame

Tak tylko do tego trzeba mieć eq. Nie można zapominać o graczach na niższym lvl, warto też dla nich czasem porobić jakieś eventy, aby mieli motywację dobić 60 ;)

Jak już mowa o darmowych biletach ( cebula allert) proponuje jeden bilet za każde 5 aren ( oczywiście bilet osobisty/przypisany do konta )
Zwiększenie ilości zdobywanych żetonów byłoby dobre jeżeli mowa o dwukrotnym na polach bitwy, na arenach to nie przejdzie. Ile to da takiemu dwudziestemu lvlowi ? Prędzej by przeszło coś takiego :
Za wzięcie udziału w walce na arenie gracz otrzyma krwawe żetony w ilości wpisanej w skrypt za wygraną lub przegraną + swój lvl X2 (czas odnawiania nagrody 15 minut)
Co o tym sądzicie, jest takie coś w ogóle wykonalne ? Te pytanie kieruję bardziej do administracji, bo wiem że musieli by pogrzebać w kodzie gry i ewentualnie napisać dodatkowy skrypt jeżeli kod gry nie przewiduje czegoś takiego.

Całkiem fajny pomysł. Myślę, że jeśli administracja chce pomóc graczom i coś dla nich zrobić to taka zmiana nie będzie problemem :)

• PanGlack.YT likes this

Enjoy!

#22 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 19.09.2017 - 01:51:49

Skoro mimo wszystko administracja może manipulować cenami zamków, reali, insygniami w  nagrodach może też i krwawymi, ale myślę że nie jest to rozwiązanie bo i tak zostanie to olane ciepłym moczem. Po prostu można zrobić jakiś event na krwawe, nigdy czegos takiego nie było a jakichś rozgrywek pvp itp też dawno nie widziałem, chyba od czasu wieży na 50-60lvl.

Prawdę powiedziawszy mnie by zadowolił event exp/drop.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#23 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 19.09.2017 - 06:28:12

Niewiadomo czy administracja nie będzie musiała się skontaktować z dev o pozwolenie czy cuś tam
wiecie jak to czasami jest
Ale narazie trzeba czekać na więcej info
  • PanGlack.YT likes this

#24 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 19.09.2017 - 08:11:52

Mam nadzieję, że administracja zrobi taki event bo w grze praktycznie nic się nie dzieje, coraz mniej eventów, czasem jest dodany jakiś dung i tyle. Wg mnie eventy powinny być praktycznie cały czas tak jak w innych grach, bo to bardzo wpływa na aktywność graczy.

• PanGlack.YT likes this

Enjoy!

#25 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 19.09.2017 - 08:50:15

Można też zamienić insy na krwawe w rankingach miesiąca za parę insygni nie ma co walczyć dzięki czemu osoby nawet gdyby były ustawiane areny
Ale to temat jeszcze do opracowania
  • PanGlack.YT likes this

#26 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 20.09.2017 - 08:54:56

Bardzo fajnie, że administracja zorganizowała event na drop'a/exp'a. Mam nadzieję, że teraz eventy będą częśniej ;) Prosiłbym również o wypowiedź Administracji na temat eventu na areny/pola bitwy. Jeszcze raz gratuluję dobrej decyzji z eventem :)

• Norad likes this

Enjoy!

#27 ZielonyBuchGracz

ZielonyBuchGracz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 14 Postów:
  • Location中國

Napisany 06.10.2017 - 19:33:11

Myślę że świetnym pomysłem byłby event dla graczy 1-30 gdyż to oni potrzebują największego wsparcia i często poddają się bo gra ich przerasta, szczególnie wtedy gdy patrzą na rówieśników którzy mają nieco więcej pieniędzy i mogą sobie na takie wsparcie pozwolić wydając na ItemShop, pomyślmy o tych którzy nie mogą sobie na to pozwolić, jak się czuje taka osoba kiedy patrzy na gracza który może mieć takie wsparcie, czuje się gorsza, słabsza i traci motywację do gry, zawsze chcemy być lepsi i patrzymy na tych najlepszych, lecz kiedy poprzeczka jest zbyt wysoka, tylko mała garstka potrafi wytrwać a większość się wyłamuje i teraz moim pomysłem jest to by wesprzeć tych graczy, którzy wsparcia naprawdę potrzebują by obniżyć im nieco tą poprzeczkę, by mogli poczuć tą satysfakcję kiedy wsadzają pierwszą pieczęć, radość kiedy wchodzi im niebieska, fioletowa i totalny szał gdy widzą pomarańczowy kolor i czują się jak Bogowie, to naprawdę daje kopa do dalszej gry, czy chociażby ulepszony przedmiot na +6/7, każdy taki element daje kopa do dalszej gry i powoduje że chce się więcej, co za tym idzie idziesz expić i dropić bo masz nowe eq/pieczęć, chcesz ją stestować i aż przyjemnie Ci się expi bo jest jakaś nowość, jakiś element powodujący zmiany, które poruszają do dalszej rozgrywki, wielu graczy już nie chce skakać przez tą poprzeczkę, woli po prostu się poddać wylogować się z gry na stałe, popchnijmy ich trochę, dajmy im motywację do kolejnych skoków, wesprzyjmy ich w tym i pomóżmy im. Moim pomysłem jest event górniczy, zielarski, łup, to znaczy event w którym gracze będą motywowani do gry, event w którym rudy, zielarstwo i łup można wymieniać na przydatne dla takich graczy przedmioty, podaję przykład:

• Zbierz 100 sztuk Konopi odbierz nagrodę 3x Krwawy Kryształ
  • Przynieś 10 sztuk Żelaza odbierz 2x Kostki Aszkalotów
  • Przynieś 20 sztuk Chmielu odbierz nagrodę 1x Szmaragd
  • Przynieś 50 sztuk Zielonej Trawy odbierz 1x Szafir
  • Oddaj 50 sztuk Kuli Pajęczyny obierz nagrodę 1x Krwawy Kryształ
  • Zbierz 300 sztuk Lnu50 sztuk Zielonego Śluzu, 50 sztuk Żrącego Kwasu oraz 50 sztuk Płyty Chitynowej, odbierz nagrodę Karta Ognia

Nie ma nic przyjemniejszego niż expienie i jednoczesne dropienie przedmiotów za które dostaniemy coś ciekawego, aż chce się expić, oczywiście to są tylko przykłady wszystko można zmniejszyć lub zwiększyć dobrze zbalansować, może dodać jakieś drobne złotoKarta byłaby taką wisienką na torcie wśród wszystkich misji eventowych ^_^ .

自然生活 ,照顧自然

#28 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 07.12.2017 - 17:35:25

Proponowałbym event związany z arenami i polem bitwy. Ostatnio doszło dość dużo nowych osób a krwawe punkty ciężko zdobyć. Proponowałbym, aby administracja przez jakiś czas rozdawała bilety na arenkę lub dała promocję w IS oraz aby zwiększyć na pewien okres liczbę zyskiwanych żetonów o np: dwa razy. Takie działania pomogłyby zrobić nowym graczom ekwipunek. Dodatkowo na niższych lvl częściej by startowały arenki więc nowi zobaczyliby, że pvp jednak istnieje ;)

Przez ostatnie dni testowałem 40 - 49  i 30-39 i troszkę aren startowało. Myślę, że jeśli administracja zwiększyłaby ilość krwawych i dała troszkę biletów wszystkim to arenki zaczęłyby częściej startować.

Tu problem, jest następujący : kolejka do areny. Przecież do aren i pól na mniejszych levelach to nie idzie się doczekać. Albo będziesz usuwany w nieskończoność, albo trafisz w końcu na tak ustawioną bitwę, że walka twa 15 sekund góra.Ostatnio doszły trofea, gdzie gracz musi nazbierać pokaźną sumkę krwawych, jak taki gracz ma to osiągnąć? Te wierzchowce i pupila, do kupienia za krwawe? Skoro nie da się na nie wejść.To uprzykrza granie i zniechęca graczy do pvp. Zlikwidowanie czegoś tak upierdliwego, jak możliwość usuwania z kolejki do aren i pól, ożywiłoby tę jakże ważną część RQ. Skoro ktoś stoi w kolejce jak np. sklepie, to tylko po to , aby dostać to co się chce, a nie być ciągle przesuwanym, i tracić czas. Zlikwidujcie w końcu te usuwanie z kolejki, dla dobra ogółu graczy.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych