Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dylemat...

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
7 replies to this topic

#1 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 12.05.2017 - 05:28:23

Witam, zauwazylem ze dwie klasy nadaja sie swietnie do dropu + lura. Chcialbym aby ktos doswiadczony omowil Maga i Lowce w stanie aktualnym. Czy Lowca potrafi zebrac tyle mobow co Czarodziej i je tak latwo zabic? Mam na mysli zwyczajne eq i spory zarobek w nim z lootu bez wiekszych problemow. Milo by bylo gdyby w pvp "cos" mogl czynic, jesli nie jako dps to sporo jako support.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#2 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 269 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 12.05.2017 - 10:48:52

Jeśli chodzi o porównanie tych klas to moim skromnym zdaniem mag może o wiele więcej, polecam podpytać osoby grające typowo pve jak Bulllma :)

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#3 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 12.05.2017 - 20:12:16

Jeszcze kwestia pvp 50+, da sie magiem dorownac lowcy jesli ma sie zrównoważony ekwipunek? Jestem wielbicielem pve ale na pvp łatwiej idzie mi zabicie/ucieczka Lowca niz magiem choc lowca expi mi sie niewiele gorzej, ryzykowniej bo nie mam takiego heala az.

#4 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 12.05.2017 - 23:33:01

Okej okej.. przepraszam z gory za spam, dowiedzialem sie i poczytalem i pogadalem, mam cale drzewko w heala, 1 pkt w ta banke co daje 40% resow i robi sie insta oraz 3 pkt w 1 drzewku no i podpalenie, na poziomie 37. Podobno jest to zle, bo latam sam wiec niby tyle heala jest zbedne. Co znaczy tylko tyle ze moje slabe mozliwosci pvp moga byc właśnie tym spowodowane. Ale na logike, skoro sobie sam Luram i nie padam przy 15-20 mobach to nie jest czasem dobrze?

#5 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 13.05.2017 - 10:20:17

Lowca pod zreke nie jest gorszy od maga do dropu 

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#6 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 13.05.2017 - 21:53:08

Lowca pod zreke nie jest gorszy od maga do dropu

Mozesz podeslac jakiś build? Staty?

Tak Sobie obejrzałem to po dodaniu komentarza, to jest 60 lvl i to pewnie w bajeranckim eq. Wszystko spoko ale czy na 30-40 da sie tak robic ze zwyklakami? Bo ja magiem z +0 na 20-37 aktualnie zbieram/robie wiecej na PVE niz moim łowca pod wilka czy pulapki moge w +6 stuff na 28 aktualnie bo jak mam wilka to kukla pada w 3 sekundy (ma tylko8k hp why?), a jak pojde w pulapki to 3/5 lurowan mobow się wykladam. Wiem ze na 60 łatwo jest mówić co jest dobre do pve ale nikogo nowego nie zainteresuje film goscia ktorego przebija kazdy inny mag na 60 w slabszym eq. Przyznam ze szybciej zabija sie lowca bo na wilku zbieram wiele szybciej moby a i przezywalnosc jest nie tak zla jesli po odskoku nie dostane ponownie slowa to i spota wiekszego zbieram.

Ten post był edytowany przez Grand dnia: 13.05.2017 - 22:05:00

#7 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 14.05.2017 - 14:06:39

Zacznijmy od tego ze mag nie przebije lowcy gdyz dps lowcy jest znacznie wiekszy a na dodatek skile lowcy sa wszystkie instant gdzie mag musi niestety wiekszosc kastowac .

Jesli chcesz zbierac mega lury to radze zrobic krzyzowca , wolno zabija ale sam zabic sie tez nie da :P

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#8 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 14.05.2017 - 15:09:59

Juz wybrałem, temat do zamknięcia czy cos ;d Dziekuje za pomoc.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych