Skocz do zawartości

Zdjęcie

NotSoSerious

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 12.05.2017 - 05:22:51

Witam serdecznie, zwe sie Przemek lat mam 24. Przygode w RQ rozpoczynalem wiele razy ale nigdy nie tak powaznie jak teraz. Ogrom opcji mnie przerastal a liczebnosc RUS players razila tak mocno moje nerwy [za sprawa ich +9 setow na mlynach i stygmach], ze zawsze sie w koncu zniechecalem. W koncu stalo sie, lat mam wiecej wiec i cierpliwosci tez, chcialbym poznac kogos kto mnie wprowadzi, potrafie sie dostosowac, lubie grind nawet wielogodzinny mnie nie nudzi, licze na wiele wspolnej zabawy mimo ze ludzi jest mniej.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • Norad likes this

#2 ShaЯigan

ShaЯigan

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 194 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 12.05.2017 - 10:47:34

Jedyna słuszna gildia dla nowych: https://forum.muve.p...żka/#entry32552

Podobno panie, które pełnią funkcję zastępcy lidera są bardzo urocze i sympatyczne :)

Witamy na PL serwerze tak wg.

Vcqfeun.jpg

Poradniki do rq i inne: http://sharigan.cba.pl/

♥~GG: 43973913~♥

#3 LordZia

LordZia

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 14:51:56

Grand zapraszam pod skrzydła bardziej doświadczonych graczy takich, którzy nie bedą ci opowiadac godzinami o swojej postaci tylko dostosują sie do twoich preferencji i także takich którzy pomogą w questach i w expieniu oraz poradzą co i jak.

Jeśli bedziesz na grze pisz do mnie moj nick to Grabiezcaa lub Acynox. jesli nie bede umiał ci pomóc to odeśle do innego gracza który bardziej bedzie znał sie na rzeczy.

Pozdrawiam

#4 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 18:56:12

No kawa taka espresso bez mleka, żeby nie napisać tego z koncówką urwa, witam. Zapraszam na pw do FajnyNinjaPL, tak zwany fubu kradnie co popadnie.

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych