Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gra w Royal Quest

Royal quest zamki

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
33 replies to this topic

#21 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 227 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 15.05.2017 - 09:31:10

Dlatego opuściłem tą gildię ale dla kilku osób nie zawahałbym się tam wrócić. Może nie sami altruiści ale podzielałem zdanie Grubego, lepiej by było kilka mocnych osób i  jednak te zamki trzymało by ci słabsi nawet za samą obecność na zamku dostali kilka "czarnych". Nie ma nad czym płakać, serwer wygląda tak że Rage dominuje bo idzie tam każdy, a jak chcesz stworzyć jakąś alternatywe i oderwać się od topek to trafi się taki nieudacznik jak ITakCięDorwę który będzie płakać o kilka kulek z wieży i odgrażać się wojną by udowodnić dla 40 lvl że jest od niego lepszy, wszędzie są większe i mniejsze paradoksy ale... Tego już nie zmienisz ;-)

Vcqfeun.jpg

Poradniki do rq i inne: http://sharigan.cba.pl/

♥~GG: 43973913~♥

#22 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 15.05.2017 - 18:35:31

Horror masz wlasna gildie pilnuj jej bo jak narazie to tam syf kila i mogila , wiadomo lepiej krytykowac innych Co do moich Kart : Bylem 4 w kolejce do eda , co poradze ze osoby ktore byly 1 przestały grac lub wyszly z gildii , bogaty ghul kupilem od hadzia i selkosa cena 120kk , krolewski pajak kupiony od darkmonka. Mega ireks kupiony od zakulusa i panny , bo nikt z tej dwojki co wydropilo jej nie chciało   ;) Ale i tak inni wiedza lepiej....

• ShaЯigan likes this

#23 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 227 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 16.05.2017 - 08:22:31

Horror masz wlasna gildie pilnuj jej bo jak narazie to tam syf kila i mogila , wiadomo lepiej krytykowac innych Co do moich Kart : Bylem 4 w kolejce do eda , co poradze ze osoby ktore byly 1 przestały grac lub wyszly z gildii , bogaty ghul kupilem od hadzia i selkosa cena 120kk , krolewski pajak kupiony od darkmonka. Mega ireks kupiony od zakulusa i panny , bo nikt z tej dwojki co wydropilo jej nie chciało   ;) Ale i tak inni wiedza lepiej....

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vcqfeun.jpg

#24 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 16.05.2017 - 12:35:32

Bez ciśnienia Kolego kolorowy:) Z syfem i mogiła zgoda:) Nie mniej jednak dotyczy to tak samo Ragsów Misiaczku.  Poza tym ja Ci kart nie wypominam, tylko sposób ich przydzielania jest zabawny:) Ja dam Tobie , ty dasz mnie :-) Pewnia Sandra na starcie rozważała mozliwosc oddania jej komus innemu niż Tobie :wub:  :wub:  :wub:  Te bajeczki....Lubie to.  No i te wirtualne zauroczenia, mniammmm Pacyfisto:) Oswiec mnie, kto wyszedł z gildii do Eda, lub kto przestał grac:) - sam ten temat zaczałes, ale z checia posłucham.

PS".Ten nie dostanie, bo za slabe eq, ten bo za mało gra ( a powinien rzucic prace :ph34r:  ), ten bo nie biega na timery dzień i noc i nie szuka timerów innym potrzebującym...a tu nagle bęc - nie jesteś na timerzy i masz :-) Psy szczekaja, karawana jedzie dalej" i to się liczy :-)

#25 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 227 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 16.05.2017 - 14:22:05

Dzisiaj w Varlone, dzisiaj w Varlone
wesoła nowina,
że PannaWyklęta, że PannaWyklęta
Megairka wydropiła.

-

Megairek się dropi, 
spina na forum się rodzi,
Wariaty grają,
karty nie mają,
Ragsy śpiewają,
Ayany klękają,
cuda, cuda Horrory ogłaszają.

-

WykletaPanna,  WykletaPanna
Kartą swą handluje,
i Lola łowca, i Lola łowca
 już ją kupuje. 

:ph34r: 

Zostaw tu lajka jeśli zdecydowałeś/aś się przeczytać ---------->

• daniello242424, mistyk12 and Aka47 like this

Vcqfeun.jpg

#26 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 16.05.2017 - 15:57:38

Oj Horror ja nie wiem jak to jest ze zawsze  musisz z kims prowadzic wojne i nabijac swoj poziom trolla, no ale nie tym razem wiec miłego dnia i udanych dropów. Pozdrawiam.

#27 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 16.05.2017 - 16:12:03

Oj Horror ja nie wiem jak to jest ze zawsze  musisz z kims prowadzic wojne i nabijac swoj poziom trolla, no ale nie tym razem wiec miłego dnia i udanych dropów. Pozdrawiam.

Rozumiem, ze bez odp. pozostanie kwestia 3 osob przed Toba, którzy skończyli bądź wyszli z Rage:-) Rinue. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie tych 3 osob, które graja, które moglyby być przed Tobą. Cos Cie fantazja podniosła. No, ale Niech to pozostanie TAJEMNICA RAGE :- ) Starczy, bo nuda tu wieje, jak w grze.

#28 ShaЯigan

ShaЯigan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 227 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 16.05.2017 - 18:47:07

Skoro panowie nie dali mi po lajku za jakże tematyczną kolędę zamknijmy już temat :(

Vcqfeun.jpg

#29 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 21:46:50

Sobie czytam i nie biega tu o zamki , elity i bosy to jest to na to jest jakas ekipa i po to sie gra .

#30 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 21:48:25

a jeszcze jedno horror to acc nr? wez nie pisz juz bo ...ja wiesz

#31 Mayid

Mayid

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 21:51:52

Zakuluss, po jakiemu Ty piszesz? Mozesz to przetlumaczyc na polski?

#32 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 21:54:25

a ty co nastepne acc czy prz...as

#33 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 20.05.2017 - 11:36:58

W sumie off topic, ale zakulus dlaczego Ty masz songo jako avatar jak wiadomo że nawet on ma większe jajka od Ciebie :) Jedyne co się zgadza to to że on się zamienia w "małpę" a Ty jesteś gołodupiec pawian.

P.S. w którymś z pierwszych odcinków kąpie się na waleta :)

#34 Mayid

Mayid

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 20.05.2017 - 14:05:47

Zostawcie Zakulusa, to mag dipsujacy 😂

Also tagged with one or more of these keywords: Royal, quest, zamki

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych