Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gra w Royal Quest

Royal quest zamki

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
33 replies to this topic

#1 karolkarol3D

karolkarol3D

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 04.05.2017 - 21:16:12

witam chciałbym poruszyć temat tego iż polski serwer Royal Quest staną w miejscu i powoli wymiera przyczyna jest to ze topowa gildia rozwineła sie juz do takiego stopnia ze inne gildie nie są w stanie jej zagrozić co sprowadza się do tego iż np. na zamki nie ma sensu walczyć bo zwycięzca jest wiadomy przez co inne gildie nie maja szans sie rozwinąć a jak już sie znajda jakaś osoba co chce walczyć to po tych 2 tygodniach czy miesiącu ląduje ona w rage.

Ogółem chciałbym tez zaproponować coś co mogło by trochę poprawić sytuacje serwera

A mianowicie mowa tu o maksymalnej ilości zamków którą może zdobyć jedna gildia czyli np. jedna gildia może zdobyć 4 zamki i w innych nie może brać udziału poza obrona własnych.`

#2 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 05.05.2017 - 01:10:40

Z zamkow nie ma wielkich kokosow i nie sadze aby to bylo przyczyna wymierania servera , pomysl dobry ale to nie pomoze.

Wymiera bo brak nowych graczy wiec targ stoi i dropienie obojetne czego nie bardzo ma sens gdyz i tak nikt nic nie kupi .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#3 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 05.05.2017 - 20:06:22

Z zamków nie zrobisz eq. Dużo większy zarobek można wyciągnąć z dropa lub doładowując reale  :P

Przyczyną braku graczy jest brak eventów na tym serwerze. Na ru ciągle coś fajnego a u nas nic.

Enjoy!

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 06.05.2017 - 11:03:19

Skoro z zamków nie zrobisz eq, bo dużo większy zarobek ma się z krabienia, to dlaczego tak dużo much siedzi tylko w tym jednym gównie, co trzyma zamki?

#5 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 678 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 06.05.2017 - 12:14:18

Tematów podobnych już kilka było. Sam pomysł ograniczenia posiadanych zamków też. Gdyby się tak chociaż na chwilkę zastanowić, w czym niby by to miało by pomóc? Rage zawsze może się podzielić, choćby wpakować alty do drugiej gildii i przejąć połowę zamków czyli te 4 szt jak zasugerował autor. 

Problem leży gdzie indziej, czyli w liczebności graczy o czym starsi zawodnicy serwera doskonale wiedzą. Oczywiście przekłada się to również na wspomnianą gospodarkę gry. Reale idą do góry, więc jak już się od pewnych osób dowiedziałem, ceny pozostałych towarów, jak np kart^^ również MUSZĄ drożeć. Kwoty których obecnie nowsi i nie tylko gracze żądają,  stają się w większości przypadków delikatnie to ujmując przesadzone. Więc nowych graczy praktycznie na nic nie stać.

No i reasumując, niska populacja serwera oczywiście wiąże się z reklamą o której ostatnio dużo się trąbi. Szkoda tylko, że to wyłącznie gracze są tym zainteresowani. Co do tego nie mam już nawet najmniejszych złudzeń. Wszelakie próby podjęcia dialogu na ten temat z "właścicielami" Chrobrego spełzają na niczym. A zbywanie nas na każdym kroku oraz zasłanianie się tajemnicą handlową jest już nie tylko irytujące...

• Kamstar, Treu1, Zdzihoo and 2 others like this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#6 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 06.05.2017 - 15:13:38

Skoro z zamków nie zrobisz eq, bo dużo większy zarobek ma się z krabienia, to dlaczego tak dużo much siedzi tylko w tym jednym gównie, co trzyma zamki?

Krótko mówiąc... Ludzie myślą że z zamków są kokosy, dlatego. Teraz podziel to Zdzisiu na 80 osób, z czego czasem z zamku potrafi wylecieć do 6 czarnych z dwa białe kamyki, czasem nawet wg są gorsze przypadki. Dla porównania w Rage grałem swoją Rize, jest ładna i elegancka +8,9,11 ludzie myślą że się w Rage tego dorobiłem, a prawda jest taka że tam większość albo donuje albo też dropi, z czego ma duży profit. Ja swoją czarodziejkę na stan obecny wyprowadziłem dzięki eventowi na pudełka z ognistymi krokami, gdzie wydałem 30kk na pudełka a poleciała mi kupa czerwonych i czarnych kamyków, do tego b. dużo wosków, jedyny minus to runy na które musiałem zadonować.

Problem leży gdzie indziej, czyli w liczebności graczy o czym starsi zawodnicy serwera doskonale wiedzą. Oczywiście przekłada się to również na wspomnianą gospodarkę gry. 

Troszkę się nie zgodzę, nowi gracze są, przykładem jest moja Watażka, tylko że ich stan eq wygląda jak wygląda, nie umieją dropić - pojęcia nie mają o większości rzeczy jak mechanika gry, prostym przykładem jest moja dobra znajoma Stokrootna, która co dzień uczy się czegoś nowego, niestety na chwilę obecną gildii  jak Watażka, które pomogą początkującym więcej nie ma, nie oszukujmy się... I Tacy gracze są gdzieś w cieniu Topek, ich konfliktów i sporów o zamki.

#7 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 06.05.2017 - 20:37:48

a mnie zastanawia jak by to odciągnąć bydło od koryta ciekawe co by się wtedy stało

#8 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1550 Postów:

Napisany 07.05.2017 - 13:08:28

a mnie zastanawia jak by to odciągnąć bydło od koryta ciekawe co by się wtedy stało

Czyli organizujemy zamach na zamki Rage? Mów mi ;)

#9 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 07.05.2017 - 14:52:11

Co Wy uparliscie sie tych zamków :-) Ja przez pobyt w Rage z zamków zrobiłem buty z 7 na +8 ( kilkanascie podzielonych dropow ). Gildia Rage w sposobie gry w chwili obecnej nie rozni sie niczym od gildii Ayan Moore czy Wariatów. Te trzy gildie wymiennie robia bossy na serverze. Przy czym ze wzgledu na liczebnosc ( tylko i wylacznie ) Ragsy regularnie robie Hugo oraz ze względu na dpsa i stare przekonanie ze karta desa najlepsza - Destruktora. My jako Wariaci najczęściej zbijamy "Grzybka i Tortille",z tego co widze AM często bije Archonta. Edward w zależnosci od dnia..., enta nie licze. Aktywnoscia graczy myśle, ze gildia AM bije Rage na głowe, Wariatow jest trochę mniej - ale o określonych godzinach tez bywa Nas sporo.

Co do Zamków - to tylko dodatek do gry. Nie bardzo rozumiem jak brak zamkow, może zniechęcać do grania etc. Darmowy drop jest dobry dla osob nie donujacych, aczkolwiek jak to bywa w zyciu - skórka za wyprawkę. W Rage od zawsze były tzw. kolejki do kart - oprócz czasów, gdy MY trzymaliśmy gildie, gdy mało osob grało ( czasy dominacji AM ) - wtedy było "sprawiedliwe losowanie". Czyli reasumując dochodząc do gildii Rage dostajesz free drop, ale nie dostajesz szansy na karte bossa, gdyż kolejki ułożone sa pod konkretne osoby. Mistrzostwem swiata dla mnie jest fakt, iż nie będac na danym bossie masz szanse na karte :blink:  :blink:  :blink: .  Dla porównania ( teraz będzie reklama ) - w Naszej gildii Wariaci - na karte bossa każdy ma taka sama szanse. Warunek jeden - fart w losowaniu i drobna spłata pozostałych do max. granicy 50kk. Jak to się odbywa w AM nie wiem. Można dostać pare kamyków, można grac na równych, sprawiedliwych zasadach dla wszystkich. Jedno pewne - to nie jest tak, ze gildia Rage dominuje w każdym aspekcie gry na serwerze, bo po prostu nie dominuje.  Zamki to tylko jeden element tej gry...czy znaczący? Indywidualna sprawa.

Horror

#10 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 07.05.2017 - 23:17:33

Czyli organizujemy zamach na zamki Rage? Mów mi ;)

Zdradzę tylko że niecne plany się szykują :ph34r: jak wrócę na grę kiedyś.

jak mówią im bardziej jesteś głodny tym bardziej będzie tobie smakować^^

czemu mi skasowales post norad? ;d

po twojej ów wypowiedzi Norad potraktował to obraźliwie jakbyś skazywał serwer na banicje. A jak serwer stoi to niech stoi jak ma coś pójść w tym toku to po prostu napiszą

Co Wy uparliscie sie tych zamków :-) Ja przez pobyt w Rage z zamków zrobiłem buty z 7 na +8 ( kilkanascie podzielonych dropow ).

też coś udało się z tego dropu ulepszyć ale nic szczególnego z dropienia śmieci w piramidzie ulepszyłem i donowaniu w grę zdołałem prawie całe eq na 11 ulepszyć

#11 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 79 Postów:

Napisany 10.05.2017 - 12:23:44

Kolejki nie są ułożone pod konkretne osoby.

Każdy może być w kolejce tylko trzeba ruszyć dupę na timery a nie siedzieć w stolicy jak to robi 99% serwera

#12 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 10.05.2017 - 12:58:37

Każdy może być w kolejce tylko trzeba ruszyć dupę na timery a nie siedzieć w stolicy jak to robi 99% serwera

Konkretny przykład - Bartar i Archont, regulamin był zmodyfikowany pod niego tak by nie musiał być podczas lotu karty a mieć do niej prawa...

#13 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 10.05.2017 - 13:37:13

:lol:  :lol:  :lol: 

#14 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 14.05.2017 - 15:17:55

Tak właściwie nowi gracze przybywają, tylko poddają się po wizytach w młynie czy Stygmie, sam poznalem z 11 osób z których gra 1 bo reszta zadowolona z przyjemnego expa dostając raz po raz wciry od gosci z eq nakoxanym że hej się zniechęciła mimo moich próśb. Jeden powie że spoko słabe ogniwo odpadło bo tam jest pvp bla bla. Tylko ze trzymanie postaci w 90% asasyna na 19 po to by zabijać młodych czy na stygmie to żenada bo od tego mają te areny chyba? Sam zbieram na reset umiejętności elenium juz 3 dzien za sprawą śmieszków ;)

#15 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 14.05.2017 - 16:16:49

Tak właściwie nowi gracze przybywają, tylko poddają się po wizytach w młynie czy Stygmie, sam poznalem z 11 osób z których gra 1 bo reszta zadowolona z przyjemnego expa dostając raz po raz wciry od gosci z eq nakoxanym że hej się zniechęciła mimo moich próśb. Jeden powie że spoko słabe ogniwo odpadło bo tam jest pvp bla bla. Tylko ze trzymanie postaci w 90% asasyna na 19 po to by zabijać młodych czy na stygmie to żenada bo od tego mają te areny chyba? Sam zbieram na reset umiejętności elenium juz 3 dzien za sprawą śmieszków ;)

Faktycznie może zniechęcać ale... Jak już twoje sprawne oko zauważyło jest to strefa pvp, która po coś została tam stworzona.

#16 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 14.05.2017 - 20:45:23

Chodzi mi tylko o to co jest calkiem sporym bodźcem ze ktos odchodzi. Ale tak jak pisalem, juz wybralem, ktos doradzil mi lowce pod zrecznosc, tak zrobilem i roznica jest nieziemska.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#17 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 14.05.2017 - 20:57:49

Postać można zrobić nie wchodząc do wież/młyna. Wchodzisz tam na własne ryzyko. Też kiedyś expiłem i też mnie ciągle zabijano, jednak to było motywacją aby wbić lvl, podbić eq i iść walczyć. Jeśli jednak nie jesteś graczem pvp i nie chcesz się bić z mocniejszymi to masz kilka lokacji non-pvp do szybkiego expa. Zawsze możesz też zawołać 3 os i ubić tego typka  :)

Enjoy!

#18 Hermanik

Hermanik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 14.05.2017 - 23:03:44

Lola - edward,megaireks,krolewski pajak, bogaty ghul

Panna- megaireks, ent

Od czasow liderowania reszta gildii nie dostała/kupiła tylu kart ...

#19 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 15.05.2017 - 08:26:22

Lola - edward,megaireks,krolewski pajak, bogaty ghul

Panna- megaireks, ent

Od czasow liderowania reszta gildii nie dostała/kupiła tylu kart ...

ale Lole to ty szanuj, bo przyjdzie do cb sowiecki duszek Bimbrownik i przyniesie ci nierównowagę w życiu :x

Co do osoby PannyWyklętej powiedz szczerze, dziwisz się że ma Enta czy Megairka? Lata po każdym możliwym timerze, jak tylko pojawi się w grze co do karty enta nw jak to było ale byłem w pt gdzie wypadł megairek którego nosi w broni, nie chciała ją to my nalegaliśmy by go sobie tam wepchała, oczywiście nic za darmo nie dostała, zapłaciła uczciwie za niego wszystkim a na sama kartę zasłużyła.

#20 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 15.05.2017 - 09:23:41

Ozzaku

Gdyby podział kart był zalezny tylko od aktywnosci na bossach i elitach zasuwaliby na nie wszyscy :-) Niestety działa to tak tylko z pozoru. :-) W gildii oprócz siebie graja tez inne osoby i pora przestać zaslaniac się tym, ze biegam po timerach to mam. Bardzo egoistyczne postrzeganie i tanie tłumaczenie własnej zachłanności. Piszac kolokwialnie ( odpowiednio do mojego poziomu w grze ) albo dymasz albo jesteś dymany. Jak rozumiem w gildii Rage sa sami altruiści, no OK i oddają karty bo innym się należy. Bedac tam nie zauważyłem ,ale luzik, może w zła stronę patrzyłem.

Also tagged with one or more of these keywords: Royal, quest, zamki

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych