Skocz do zawartości

Zdjęcie

Propozycje by Ozzaku

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ozzaku

Ozzaku

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 13.04.2017 - 14:09:21

Mam kilka propozycji które Norad mógłby przedstawić naszym sąsiadom, zostawcie komentarz co o tym sądzicie.

• Ukrycie EQ

Opcja dość popularna np. na prywatnych serwerach Metina.

Chcesz być oryginalny? Nie chcesz by inni podglądali jakie eq masz na sobie, jakie pieczątki i karty  w nie wsadzasz? 

Dodatek w postaci opcji "zablokuj" jest dla ciebie.

• Masowe rajdy

Nie ma co się oszukiwać, rosyjscy gracze na to narzekali, nasi też narzekają - zresztą wiadomo 60 lvl po za zamkami i wypadami na bossy (które też zostały mega uproszczone) są NUDNE, odbywa się to na zasadzie kto zada większy dps, żadnych taktyk nic...

1) Rajd dla 10 osób:

Skąd też mój pomysł aby wprowadzić rajdy dajmy mapka typu arkon, na środku stoi kryształ, do rajdu dodawani są losowi gracze do 10 osób, mają przez dajmy 10 minut zabijać napływające hordy potworów, które zaczną atakować kryształ i graczy. Jeśli po 10 minutach kryształ nadal będzie posiadać HP rajd zostaje zaliczony.

2) Rajd zaawansowany dla 30 osób:

Na mapę z rajdem losowo biorący udział ludzie muszą zabić jak najwięcej graczy, przy czym przeszkodą są dodatkowo elitarne moby które będą atakować każdego randomowo.

• Tajemnicze skrzynie

Pojawiające się randomowo raz na kilka dni, jeśli ktoś taka odszuka i otworzy, pojawi się kolejna.

Ich zawartość to byłyby części do mountów (tak jak Ifryt), klucze do pozostałych skrzyń, przepisy na bardzo rzadkie eq, dające dodatkowe bonusy jak np.

[][][]Claymore sprawiedliwości:

Miecz Dwuręczny

[]Miejsce na kartę

[]Miejsce na kartę

[]Miejsce na kartę

Atak: 310

Prędkość ataku: 1,3 na sekundę

Obrażenia na sekundę: 520

Bonus: Zadaje 230 obrażeń od ognia na 1 sekundę

3% do ataku

2 do siły

3 do zdrowia przy trafieniu

Klasa: Krzyżowiec, Rycerz Ciemności

Wymagany poziom 60 

Wiem doskonale że 2017 rok jest rokiem dużych zmian u twórców gry, wysłuchują pomysłów od graczy, z US wysyłają im co raz jakieś pomysły, które również są rozpatrywane, 

dołóżmy swoje pięć groszy, niech administracja skorzysta z okazji że na RU wprowadzają zmiany, słuchają pomysłów, są na to otwarci, Norad zbierze nasze propozycje i podeśle gdzie trzeba. ;-)

• Thyreal likes this

Mój blog odnośnie Royal Questa: https://ozzaku.wordpress.com/

#2 Thyreal

Thyreal

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 557 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 13.04.2017 - 17:28:38

Pomysł ze skrzynkami podoba mi się najbardziej  :D

anigif_optimized-14656-1434054111-5.gif

#3 AxiU

AxiU

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 13.04.2017 - 18:17:04

Te rajdy na 60 byly by spoko bo widze duzo 60 bez dobrego eq i tak w sumie oni nie maja co robic poza questami a to by troche uatrakcyjnilo gre.

#4 Ozzaku

Ozzaku

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 13.04.2017 - 18:33:14

Skrzynki też wydają mi się fajnym pomysłem, nie gram w wowa, ale czytałem że z nową aktualką wprowadzili coś takiego jak rozrzucone strony po całym świece, chyba 8 kawałków, kto zebrał wszystkie dostał  mounta jedynego na całą grę (z tego co zrozumiałem), miało to wzięcie, pobudziło graczy do gry, zaczęli szukać, bawić się, dlaczego nie zrobić czegoś podobnego w rq na przykładzie tych skrzynek? :)

A rajdy... i są dla ludzi grających pvp oraz tych pve, fajnie by było wziąć udział w czymś takim ponad podziałami na gildie, pobawić się trochę ;-)

Mój blog odnośnie Royal Questa: https://ozzaku.wordpress.com/

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych