Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dowidzenia!

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
6 replies to this topic

#1 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 16.03.2017 - 17:56:35

Cześć wszystkim.

Jak już pożegnałem się na gildii, tak i w sumie nic nie szkodzi na forum.

Czas na zakończenie gry, niestety stała się ona monotonna, nic się na lepsze nie zmienia, graczy nowych nie widać.

Co path to albo coś naprawią, albo popsują. O ile path na rc usprawniał grę, lagi ustały, również wywalanie z gry, o tyle po łatce z wczoraj wszystko wróciło do normy, o ile jeszcze lepiej teraz nie jest (sarkazm).

Nowych graczy nie widać, rzadko kiedy się ktoś taki pojawia, głównie są to alty graczy na 60 lvl, którzy wchodzą do innych gildii, okradają je, wykradają timery, nie mamy żadnej reklamy w przeciwieństwie do podobnych gier typu NosTale gdzie niedawno otworzono kolejny serwer, bo mimo iż gra jest już stara, to oni nadal tam przybywają.

Brak optymalizacji, nowych graczy, obecny stan serwera sprowadza się do tego że nie ma tu nic nowego, czegoś co by skłaniało do dalszej gry.

Kiedyś może wrócę, obecnie jednak nie chce mi się nawet logować.

Dziękuję za wspólną grę ESPADZIE, to pierwsza gildia do jakiej tu należałem, tworzyliśmy ją w kilka osób, była super jeśli w grę wchodziło samo pve :)

Dziękuję Ayan Moore za wspólną grę, ale tym wcześniejszym, Atli, Khaty, Amberskiemu, Kjubiemu, GanPlackowi (Racuchowi), (mamie) Anniver, Młodemu-Wilkowi, Tinaru i przede wszystkim Onician oraz Murazo.

Dzięki za wspólną grę Rage***: PannieWyklętej, Loli, Hinammi, Grubasowi Juniorowi oraz kilku pozostałym, ale dużo by ich wymieniać (gildia liczna to i ludzi dużo x]) jednak przede wszystkim dziękuję za wspólną grę Kamstarowi, Baksiowi i Mavelle (♥)!!!

Podziękowania należą się również znajomym z którymi tworzyłem przez jakiś okres STERYDOWCÓW, a teraz ich częścią Upadłych.

Trzymam kciuki za gildię Upadłych, mam nadzieję że nie poprzestaną na 10 miejscu w rankingu gildii, tylko znajdą się przynajmniej w pierwszej TOP3!!!

Żeby Misiek się spieniężył i nie żebrał kasy na Aque, Fubu kradł dalej Arkony, Deviazz ustawiał ludzi do pionu, łaciatych dzieci Blackowi i Nemeziss, MeDzikowi by pamiętał że trzeba się myć!  Również życzę powodzenia pozostałym członkom gildii, a także znajomym z poza niej!

Powodzenia gildijko Upadłych! :)

Ps. Pamiętajcie by prankować Juniora na zamkach, bo nie liczy się ich zdobycie, a to by leżał Grubas jeden!

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#2 Nemesis

Nemesis

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 16.03.2017 - 18:02:51

Smutno nam 😭😭, ale rozumiemy Twoj wybór. Nie zapomniałeś o naszych łaciakach :3

#3 Thyreal

Thyreal

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 549 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 16.03.2017 - 18:23:10

Oj Ozzuś Ozzuś. W zasadzie nic do Ciebie nie mam i to się nie zmieniło, jednak niezwykle bawi mnie Twoje postępowanie. Napiszę sobie pożegnalny temat, posiedzę w nim  przynajmniej z 20 min, popatrzę kto przyszedł, przeczytał no i najważniejsze, kto mnie pożegna?! Hajp na fejm trzeba utrzymać, wiadomo, za wszelką cenę. 

Sytuacje zdaje się idealnie oddaje moja ostatnia "aktualizacja statusu", ale to wyłącznie moje zdanie.

Wracając do tematu; było miło, również i mi. 3maj się morduchno  :D

PS. To kiedy WIELKI powrót?

Edit: no  bardzo słusznie Ozzuś, po 30min obserwowania własnego temaciku, wystarczy. Wskaźnik fejmu podskoczył na zadowalający poziom jak sądzę.

anigif_optimized-14656-1434054111-5.gif

#4 Treu1

Treu1

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 16.03.2017 - 23:49:00

Narqa i pochwal sie w co idziesz grac ?

Ta gra nigdy sie nie wybije , tu o wszystkim decyduje fart.

System kraftingu fart , spotkanie bossa/elity fart , drop i karty fart .

Dodano niby kraba gdzie wejscie jest drogie a karta osobista wiec nie wiem czy sa jeszcze chetni i go bija.

Reklama to wiesz . Nostale nalezy do Gameforge a oni ciagle robia nowe filmy na YT.

Nie wiem czy to cos kosztuje firme ale widocznie zmontowanie filmu to juz nalezy klikac paluszkami (myszka i klawa) a to

juz niestety ryzyko nadwyrezenia miesnia palca czyli my filmu miec nie bedziemy :P

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#5 Galvatron

Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 17.03.2017 - 14:19:33

No i dobrze, wynocha i nie wracaj, nikt tak naprawde nie bedzie za toba tesknil, dosc juz ludziom krwi napsules :P Aha i nadal polecam lekcje jezykow: pisze sie "do widzenia" a nie "dowidzenia" i "patch" a nie "path" :P Mam nadzieje, ze ten czas wolny od gry poswiecisz na nauke wielu rzeczy, miedzy innymi jak nie rozpieprzac ludziom zycia prywatnego za wszelka cene. Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze, ze w koncu wylazisz z tej gry, podly wezu! :D

• amfox and verolla like this

#6 Nemesis

Nemesis

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 17.03.2017 - 17:09:35

No i dobrze, wynocha i nie wracaj, nikt tak naprawde nie bedzie za toba tesknil, dosc juz ludziom krwi napsules :P Aha i nadal polecam lekcje jezykow: pisze sie "do widzenia" a nie "dowidzenia" i "patch" a nie "path" :P Mam nadzieje, ze ten czas wolny od gry poswiecisz na nauke wielu rzeczy, miedzy innymi jak nie rozpieprzac ludziom zycia prywatnego za wszelka cene. Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze, ze w koncu wylazisz z tej gry, podly wezu! :D

Od Ozzaku: Skup sie przyjacielu na swojej schizofremii i pilnowanu gildii byscie 9 lvl nie przebili w kolejnej. Papatki.

#7 Galvatron

Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 17.03.2017 - 18:05:47

Od Ozzaku: Skup sie przyjacielu na swojej schizofremii i pilnowanu gildii byscie 9 lvl nie przebili w kolejnej. Papatki.

Cmoknijcie mnie w pompke :P

• amfox likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych