Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiórka Reali - Reklama

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 BARTISpl

BARTISpl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 10:51:00

Witam Serdecznie cała społeczność Royal questa 

Piszę do was w ramach organizacji zbiórki reali by pomoc naszemu serwerowi utworzyć możliwości wypromowania gry w internecie  

Droga Administracjo ile reali musimy zebrać w zbiórce by  pomóc wam w promowaniu gry w internecie ? Sami wiecie jaki sukcesem zakończyła się reklama na Amerykańskim servie  wiec powielmy ten sukces :D

Wiele razy słyszę że jest mało ludzi na servie , że jest nuda każdy potrafi narzekać zróbmy coś by pomoc .Proponuje zrobić SS z ilością reali jaka doładowaliście w tym miesiącu i umieścić go w tym temacie zobaczymy kto jest gotowy na Altruizm 

każdy grosz się liczy do dzieła chrobry :D

Załączone pliki

#2 BARTISpl

BARTISpl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 11:46:17

Pierwsze 1100 reali już jest :D

Załączone pliki

#3 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 591 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 01.03.2017 - 12:30:18

Pierwsze 1100 reali już jest :D

Żaden to dowód wpłaty o czym wszyscy doskonale wiemy, ale mniejsza.

Sam pomysł dość ciekawy, ale to tak jak z przysłowiową motyką. Ja mam inny pomysł, żadna to nowość i dziwię się, że do tej pory cicho w tym temacie. Royal Quest choć tam istnieje to jak mniemam nie jest to nasz serwer Chrobry ( nie ściągałem więc nie mam pewności ) a chodzi oczywiście o platformę Steam. Wielomilionowa społeczność graczy na wyciągnięcie ręki. Szkoda tylko, że komenty na steamie są stare i nie aktualne co niewątpliwie nie pomaga.

Wielu zapewne słyszało o Steam Green Light - który pomógł już nie jednemu mmorpg'owi.

Gdyby to ode mnie zależało, już dawno RQ Chrobry wylądował by na: https://steamcommunity.com/greenlight

Miłego dnia :)

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#4 BARTISpl

BARTISpl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 13:18:06

Proszę bardzo mam nadzieje drogi Tyraelu że teraz będzie to wystarczający dowód . Pomysł z steam też bardzo fajny ważny jest rezultat nie droga :D  

Załączone pliki

• Thyrael likes this

#5 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 15:31:30

Może i nie z tego miesiąca ale w nie bardzo odległym czasie 

Załączone pliki

#6 Donzo

Donzo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 02.03.2017 - 23:32:54

Pomysl bardzo fajny i szacun dla autro:) Lecz lustro sie odbija w inna strone by cos zapromowac trza miec tylko 1000000 zeta, to poczatek bo rekrama trwajaca ok 30 sek kosztuje 300 tysi:( Wiec co gracze moga sobie dawac? Lecz obietnica fajna moze poruszy Developera:P Lecz tutaj sie liczy zysk, jezeli zysku nima to i reklamy, a developer nie da 1mln aby sie rozplynelo trza wziasc to pod uwage:)

Przyklad LOL kazdy wie o co biega. Niby glupia gra po od kazdego przypadku gra sie od nowa, lecz szkoli sie umiejetnosci, lecz ta firma wydala 1bld na reklame, a Cenega wydala nic, to mozna porownac Microsofta z naszym optimelem. nie mozna bez kasy wyciagnac produkt na rynek prosta sprawa jak swiat:) Cenega nie potrafi, a R3 umie to fajnie wyeksponowac na swiat i stalo sie to sportem narodowym:) Lecz to lata pracy i pieniazkow:P za 1 milion nima czego szukac ,a co dopiero za pieniadze od graczy>
  • Tiaaaaa2 likes this

#7 Donzo

Donzo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 19.03.2017 - 23:34:28

Żaden to dowód wpłaty o czym wszyscy doskonale wiemy, ale mniejsza.

Sam pomysł dość ciekawy, ale to tak jak z przysłowiową motyką. Ja mam inny pomysł, żadna to nowość i dziwię się, że do tej pory cicho w tym temacie. Royal Quest choć tam istnieje to jak mniemam nie jest to nasz serwer Chrobry ( nie ściągałem więc nie mam pewności ) a chodzi oczywiście o platformę Steam. Wielomilionowa społeczność graczy na wyciągnięcie ręki. Szkoda tylko, że komenty na steamie są stare i nie aktualne co niewątpliwie nie pomaga.

Wielu zapewne słyszało o Steam Green Light - który pomógł już nie jednemu mmorpg'owi.

Gdyby to ode mnie zależało, już dawno RQ Chrobry wylądował by na: https://steamcommunity.com/greenlight

Miłego dnia :)

Mam do Ciebie zapytanie dlaczgo tam nima LOLa, firma r3 z ciekawosci tak sprawdzilem:p https://steamcommunity.com/greenlight firmy nie trza reklamowac bo sama to robi swoja nazwa:)

#8 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 591 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 20.03.2017 - 03:42:50

Mam do Ciebie zapytanie dlaczgo tam nima LOLa, firma r3 z ciekawosci tak sprawdzilem:p https://steamcommunity.com/greenlight firmy nie trza reklamowac bo sama to robi swoja nazwa:)

Ja również mam zapytanie do Ciebie. Dlaczego pytasz o to po niespełna trzech tygodniach? Jak z góry zakładam nie muszę się tu produkować o co kaman, gdyż jak sądzę miałeś wystarczająco dużo czasu na przemyślenia i już wszystko wiesz. W temacie tym chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

#9 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 20.03.2017 - 22:44:18

8750 reali tylko :)

Załączone pliki

#10 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 21.03.2017 - 12:29:08

Szaleni ludzie:)

#11 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 252 Postów:

Napisany 21.03.2017 - 13:58:38

i jak reklama jest bo coś nie widze?

#12 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 25.03.2017 - 16:02:38

ostatnia reklama to byla 2,5 roku temu w CD Action a dokladnie 09.2014 wiec ja mam nabijac kase dla Cenega bo gra pada ?

ten akt ,,zbiorki reali" to chyba raczej akt nalogu grania w RQ a nie pomoc , pomoc bedzie dla pracownikow Cenega a dla graczy to tak jak jest zostanie :P

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#13 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1204 Postów:

Napisany 27.03.2017 - 15:44:09

ostatnia reklama to byla 2,5 roku temu w CD Action a dokladnie 09.2014

Ostatnie działania reklamowe widoczne były w ten weekend. Nie zakrzywiajmy rzeczywistości proszę.

Jednakże zaprzeczamy, że na te działania ma wpływ temat z forum.

#14 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 28.03.2017 - 22:16:17

A to bardzo przepraszam ale nie widzialem tej reklamy .

Wlasciwie to gdzie ona byla i mam nadzieje ze nie na FB ?

#15 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 28.03.2017 - 23:06:02

Gra ma wystarczający potencjał aby zaistnieć na polskim rynku. Oczywiście - jest dużo malkontentow, którzy wejda, zobaczą, ze to nie "klimat" i grafika np AIONA po czym wyjdą. Reklama reklamie nierówna. Można reklamować grę w Teletygodniu, a można np. na WP... itd. Połowa moich znajomych, którzy zjedli gry na Diablo itd. nawet nie wie, ze cos takiego istnieje, a jeżeli wiedza to tylko z moich info. Bankowo, nie z reklam.

#16 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 591 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 29.03.2017 - 08:04:12

Gra ma wystarczający potencjał aby zaistnieć na polskim rynku. 

Wręcz muszę zgodzić się z przedmówcą. Reklama jest, ale wg mojej opinii i za pewne nie tylko, jest ona na przysłowiowe odczepne. Póki wydawca nie podejdzie poważnie do tematu reklamy, a do tej pory tego nie robi. To zwyczajnie nic nie ruszy i będzie tak jak do tej pory. Być może to im wystarczy, obym się mylił. 

#17 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 16.04.2017 - 00:33:16

Ostatnie działania reklamowe widoczne były w ten weekend. Nie zakrzywiajmy rzeczywistości proszę.

Jednakże zaprzeczamy, że na te działania ma wpływ temat z forum.

prosze podac gdzie byla ta reklama ?

ta na portalu mmorpg.org.pl z tytulem ,,Poszukiwany pomocnik GMa " ? to jest ta reklama ? :)))

#18 Norad

Norad

GOSU

• 1204 Postów:

Napisany 27.04.2017 - 14:21:51

Wzięliśmy sobie mocno do serca Wasze uwagi, także w najbliższym czasie będzie o nas głośniej :)

PS. Zapraszajcie znajomych, warto, bo będą mieć niezły początek: https://royalquest.p...-w-swiecie-aury

#19 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 591 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 27.04.2017 - 14:34:19

Wzięliśmy sobie mocno do serca Wasze uwagi, także w najbliższym czasie będzie o nas głośniej :)

PS. Zapraszajcie znajomych, warto, bo będą mieć niezły początek: https://royalquest.p...-w-swiecie-aury

Noradzie drogi powiedz mi proszę, czy jest szansa, żeby naszego Chrobry II wprowadzić na steam'a.

#20 Norad

Norad

GOSU

• 1204 Postów:

Napisany 27.04.2017 - 14:56:19

Noradzie drogi powiedz mi proszę, czy jest szansa, żeby naszego Chrobry II wprowadzić na steam'a.

Nie. Nie ma takiej możliwości. Nie była zresztą nigdy rozważana i to się akurat nie zmieni ;-)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych