Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojtuś mówi: Koty PVP

74 replies to this topic

#41 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 170 Postów:

Napisany 21.05.2017 - 11:04:43

Horror, co to, tylko wojny się dla Cb liczą? Jeśli dobrze pamiętam to zamki i arkony to też pvp :) Jakoś zamków nie masz to się nie wypowiadasz. Śmieszne ;)

Enjoy!

#42 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 21.05.2017 - 12:51:34

Dziś od 15 z hakiem do 20 mnie nie ma, proszę poczekać z tą gówno-burzą na mnie. Pozdrawiam.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#43 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 02:09:27

Horror, co to, tylko wojny się dla Cb liczą? Jeśli dobrze pamiętam to zamki i arkony to też pvp :) Jakoś zamków nie masz to się nie wypowiadasz. Śmieszne ;)

Kamstarku czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Odp. tylko na zaczepke Zakulusa na temat wojen, bo o ile sobie przypominam wypominac mozna wszystko natomiast jak pamietam to My wypowiedzielismy ostatnie 3 wojny Wam. Wiec bulgot typu ze nie ma Pajonka to nie ma Wariatów lekko nie na miejscu. ( osobiscie bardziej bym, tu nick Kinga wstawił jk cos) Gdyby Wariaci grali tak aktywnie jak na starcie bankowo mielibyscie i czwarta:) natomiast chwilowo gra nas 5 osob na krzyz. Masz racje 2 min. zamki to ultra pvp,all inclusive , do tego 2 arkony na tydzien - normalnie gra pokroju LOLa.

#44 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 22.05.2017 - 11:08:10

Teraz niech coś Kamstar krytycznie odpowie dla Horrora! Już mu pisze na fb.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

#45 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 668 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 22.05.2017 - 12:03:27

Ozzaku - mistrz nakręcania "gówno-burzy"  :rolleyes:

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#46 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 170 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 15:40:21

Horror, co z tego, że Wy wypowiedzieliście wojny? Z Wami wojna wyglądała tak, że wychodziliście za bramę stolicy tylko gdy był Pajonk albo Luka. Dużo ciekawsze wojny były z AM, pomimo tego, że przegrywali nadal walczyli i starali się coś zrobić. Niestety nie rozumiem jaki związek ma wypowiadanie wojny a "bulgot o Pajonku" Horror, taka jest prawda, że bez tych waszych rc to nic nie jesteście w stanie zrobić. Jak widzisz, nie ma komu wypowiadać wojen więc głównym pvp są zamki, a trwają 2 minuty dlatego, że inne gildie o nie nie walczą.

Enjoy!

#47 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 16:46:28

aa jest jest teraz horror, lecicie chlopaki

#48 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 18:59:55

U-pa-dli U-pa-dli U-pa-dli. Spróbujcie utworzyć lub zanucić track ze skyrima, tego z menu startu używając tylko słowa "upadli" :D

tak poza tematem gównoburzy :)

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#49 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 22.05.2017 - 19:57:43

Jako że mi zepsuliście zabawę to ja stąd wychodzę i już nie bawię się z wami :/

Mój kanał na yt, o RQ:

#50 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 20:18:54

Kamstar wiem ze dla Was ciekawsze wojny były z Am bo wygrywaliście je 1000 pkt+ :) To ze Rage to klan dzieci i pacyfistów to ty mi nie tłumacz, bo ja tam byłem:) Wiem, ze Bawi was bicie low lvli bez eq....Z Nami rozumeim ze wojny były mniej ciekawe bo 8 vs 8 dostawaliście regularnie baty. Masz racje co do jednego była jedna nudna wojna po patchu dla lowcy, bo nawet takie byle G jak killsen było kotem jak moglo stać przy kukle i bic za free....

#51 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 170 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 21:21:49

... Horror, po Twych wypowiedziach wydaje mi się, że brakuje Ci doświadczenia z tej gry :) Nie powinieneś wypowiadać się o rage gdyż tam samo dodawaliście każdego bez gildii i z tej Twojej elitarnej gildii wyszła zbieranina, gdzie większość graczy nie potrafiła grać :D Gdzie były te regularne baty? A no tak, były ale tylko wtedy gdy online był Luka, Pajonk, gdy ich nie było to nawet walki nie podejmowaliście bo o pkt się baliście  :wub: Horror, co tak wspominasz ten patch łowcy? Patch minął a Ty nadal pvp nie ogarniasz, więc skończ już opowiadać jaki ten patch był zły  :P

Enjoy!

#52 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 21:35:28

Teraz ty horror, masakruj go.

#53 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 22.05.2017 - 21:35:54

A ty kamstar przygotuj sie, niedlugo twoja kwestia

#54 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 22.05.2017 - 21:51:32

Jak ja tak czytam  ten temat to nawet tęsknie za wyzywaniem się z Horrorem :(

Mój kanał na yt, o RQ:

#55 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 230 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 23.05.2017 - 01:19:02

Może mi ktoś wytłumaczyć o czym oni piszą do siebie? :huh: :blink:

#56 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 23.05.2017 - 07:47:46

Może mi ktoś wytłumaczyć o czym oni piszą do siebie? :huh: :blink:

No więc Horror stary pryk zazdrości młodego wieku Kamstarowi i fejmu z YT a Kamstar wie że on mu zazdrości, więc go tam sobie dzióbie.

Mój kanał na yt, o RQ:

#57 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 23.05.2017 - 07:55:03

Moze jestem nowy ale sie wypowiem, bo mogę :D Sam jak oglądam filmy z YT z tych wojen o zamki i widze 3/4 osób tam walczących tylko z RAGE gdzie reszta to chyba nawet 1 gildia to mi by się nie chciało nawet na to fatygować xd Walki pvp też są bez sensu jeśli walczysz na ludzi którzy mają już zrobione eq. Choć może jeszcze za mało wiem :D ale jedno jest pewne, ten tamtego nie lubi i zamiast to zmienić poziom nienawiści rośnie :D

#58 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 23.05.2017 - 07:57:22

Moze jestem nowy ale sie wypowiem, bo mogę :D Sam jak oglądam filmy z YT z tych wojen o zamki i widze 3/4 osób tam walczących tylko z RAGE gdzie reszta to chyba nawet 1 gildia to mi by się nie chciało nawet na to fatygować xd Walki pvp też są bez sensu jeśli walczysz na ludzi którzy mają już zrobione eq. Choć może jeszcze za mało wiem :D ale jedno jest pewne, ten tamtego nie lubi i zamiast to zmienić poziom nienawiści rośnie :D

Mylisz się, Horror bardzo lubi Kamstara, ma tylko problem z wyrażaniem emocji. Jest osobą w podeszłym wieku, szuka kontaktu z innymi ludźmi, bardzo chciałby poznać bliżej kamstara ale nie umie nawiązać kontaktu dlatego wychodzi to jak wychodzi :(

Mój kanał na yt, o RQ:

#59 Grand

Grand

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 23.05.2017 - 08:54:19

Mialem na mysli "ten - ktokolwiek nie lubi tamtego - kogokolwiek" nie odnoszac sie do nikogo. Jest tu sporo pesymizmu i widzialem ze brakuje graczy ale taka atmosfera nikogo nie przyciagnie. Moze by tak pokazal kto sie od lepszej strony nie tylko na forum zamiast smarowac kogos kupa :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#60 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 23.05.2017 - 13:34:24

1) :D :D :D Jedno pewne - gdyby pierwsze "dziobniecie" w zyciu wyszło Kamstar mogłby byc moim synem:)

2) Bez Kinga nie było Wariatów na pvp, a nie Pajonka czy Luki ( Pajonk rzadko grał pvp )> Pierwsze wojny duzo aktywniejszy był np. Wicek. Pomijam fakt, ze chwalac naszychRC niszczych swoich skonczonych ( Moxom, Coldfire ) Kamstarku.

3) Kamstar pamietam te słowka rzucane na wiatr - zrobie rozbojnika to pokaze jak sie nim gra:) No masz rozbojnika, jakos nie widze abys nim grał pvp Kocie...Widocznie jest tak samo OP jak mag:) :wub:

4) jak było nas tyle samo co was zawsze zesmy sie bili:) Rozumiem ze wymagasz od nas abysmy w 8 osob tłukli 30 .

Rage Klan Łowców, RC i magów - :-) Czekamy az znowu jakiejs klasie dzadza kopa, ilu leszczy zrobi np. skryto. Niektórym wydaje sie, ze bez Rage grac sie nie da:) Dziwne myslenie. ( megaireks, krolewski pajak, mistrz, złoty karaluch, samiec alfa w tydzien - Wariaci ). Zamki, zamki , zamki - no sa potrzebne, noobom:) - wychodzac z Rage liczylismy na dobra zabawe i chwile była. Gdzie 3 pt Wariatów - 6 pt Rage mogło naskoczyc na 4:) Jak ja kocham trollowac.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych