Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojtuś mówi: Koty PVP

74 replies to this topic

#21 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 12:10:10

Przynajmniej coś się dzieje na serwerze! Jutro patch możne będzie jeszcze lepiej, a możne osoby które graja klasa łowca zakończą swoja grę  i RAGE upadnie?!

zamekpng_awqxnne.png

Proszę nie mieszać w to Upadłych :D

Anyway... Dostałem cynk o wypowiedzi starego znajomego w tym temacie i powiem szczerze z osobistych odniesień po niecałych dwóch latach gry (jejka, ile to już czasu...) że takie fuzje na dobre nikomu nie wychodziły.

Wszystkie gildie które się łączyły - zaczęły się sypać. Nie oszukujmy się, połączenie Monsters z Ayan Moore tak naprawdę nic nie zmieniło i zanim Kolega Igor zwany Auslanderem znowu zacznie tu się produkować pod mym adresem niech przeczyta post do końca. Ayan był niewielu, Monsters był dużo, ale doskonale wiemy jak  funkcjonowała ta gildia, tak naprawdę skupiała się na siedzeniu w stolicy, a także daily, sam lider sporadycznie opuszczał stolice i 90% czasu spędzał (i nadal spędza) na dolnej opiekunce przy aszkalocie. Suma sumarum wygląda teraz to tak że nawet Upadli są w stanie pokonać Ostatni Gasi Światło, ponieważ gracze z gildii Monsters nie potrafią współgrać ze sobą i jeśli nie ma w ich pt kogoś z Ayan Moore pałętają się jak owieczki po zamku, które tylko czekają aż ich ktoś ubije. Prosty przykład Zakli (którą tak znam i szanuję, więc odrazu tu proszę nie wyskakiwać z tekstami że tylko hejtuję i pluje w kogoś jadem) której rola na zamku ogranicza się do postawienia kukły, i staniu przy niej, czasem rzuceniu gradu strzał który i tak niewiele zmieni, po czym gdy kukła mija Zakla leży.

Odnośnie Rage  wszyscy widzą jak jest, mają ogrom ludzi i stanowią jakąś siłę oporu, niekiedy bywają irytujący, nie zmienia jednak to faktu że są nadal dominującą gildią, i to się raczej nie zmieni.

Z tego co widać po rosyjskim serwerze i społeczności prawdopodobnie lvl gildii zostanie zwiększony do poziomu 30 z którym tam następnym pathem i wielkość członków gildii tez ulegnie zwiększeniu, podobnie jak inne buffy więc i tak zgarnął kolejnych ludzi, i będą nadal dominować bo doskonale wiemy że pathe wychodzą pod społeczność rosyjską, a nie naszą, a oni już zasypują administrację takimi pomysłami. No cóż odnośnie wojen wygląda to jak wygląda...

To jest jak podczas stosunku raz jest jedna gildia a górze, a druga na dole innym razem role się odmieniają  :wub:

• BirdMashine likes this

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#22 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 15:15:23

Czy Gildia Rage jest najsilniejsza??? Napewno ma najwiecej "zrobionych " 60. Ja tam gralem i wiem jak graja niektore osoby, graja, gdy maja wszystko. Jak sie im to wszystko kiedys skonczy, połowa znowu przestanie logowac, bo nie będzie miała po co. Zlepek postaci, ale bankowo nie ludzi.

PS. Ozzaku zalogowanie się na 20 min do gry, postanie pod fontanna, przebiegniecie paru spotów ( timerów ) w poszukiwaniu dużo liczniejszej gildii, albo wywalenie xxx kasy na postac - nie ma nic wspólnego z gra. Ja osobiście Upadłych ( bez obrazy ) nie traktuje jako gildii...

#23 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 16:22:21

PS. Ozzaku zalogowanie się na 20 min do gry, postanie pod fontanna, przebiegniecie paru spotów ( timerów ) w poszukiwaniu dużo liczniejszej gildii, albo wywalenie xxx kasy na postac - nie ma nic wspólnego z gra. Ja osobiście Upadłych ( bez obrazy ) nie traktuje jako gildii...

Bez spiny, na luzie :)

"postanie pod fontanna, przebiegniecie paru spotów ( timerów ) w poszukiwaniu dużo liczniejszej gildii"

Zauważ że 60 lvl się tylko na tym skupia, nie oszukujmy się... Nie ma tu zbyt wiele do roboty na 60 lvl. Co do tej liczebności...

Nie liczy się liczba a to co kto umie, bo skoro wracam sobie z timeru, i niewiadomo skąd pojawia się 2 OGS, zaczynają mnie bić z lepszym eq a dostają łomot idąc na mnie w rc i skryta ( a dobrze wiesz jak gram i jaki mocny jestem) to coś jest nie teges.

Napomknę tu przykład po jednym z ostatnich zamków gdy po nim wyleciał za kładkę Amberski i Młody-Wilk się pobić, za nimi nikt dalej nie ruszył od nich by pomóc tylko stali i się przyglądali jak koledzy z gildii padają.

O tym cały czas mówię, nie liczy się ilość w gildii, bo nas jest też średnio po kilka osób w ciągu dnia zalogowanych na zmianę, a chęć współpracy i połączenie sił, bo jak OGŚ od Fachury będzie grać dalej jak grało w Monsters (tu przypomnę twoje wielokrotne uszczypnięcia pod adresem Fachury na stolicy na ten temat) to OGŚ nadal będą dostawać po dupie od ludzi którzy nie są traktowani jako gildia :)

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#24 Namaste

Namaste

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 16:37:12

Polecam czarnucha pod fale siły.

#25 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 17:18:17

Ja osobiście Upadłych ( bez obrazy ) nie traktuje jako gildii...

Może nas tak nie traktujesz, ale popatrz najpierw na swoich wariatów :>
Jest was powiedzmy sobie szczerze, tyle samo co nas, każdy tu jest graczem a gildia to gildia,
jedyne co nas różni to eq i skill
Wy macie to pierwsze, my to drugie.

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#26 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 18:26:47

Z tym skillem niektorych Upadłych to bym tez polemizowal:) Nabijanie fragow na słabych postaciach, a tych jest od groma w OGS to nie jest duza sztuka. ( tam sporo osob pada na rzut bronia ) Zreszta swego czasu WarriorPrinces mial wojne z calym serverem i wszystkie wygrał, bo byl sam i wybijał pojedyncze osoby na spotach. Ma to cos wspolnego z sila gildii? Nic. Brakuje mi więcej aktywności na bossach, zamkach i ok.

PS. U nas jest na tyle 11, ze możemy toczyc rowna wojne z Rage przy takiej samej ilości osob i ekwipunku, Wy poki co walki np. 8 vs 8 raczej z nimi nie ogarniecie.

#27 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 680 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 28.02.2017 - 18:47:42

Siemka all, włączę się do dyskusji, chociaż na chwilkę.

Ostatnio w prawdzie grywam znacznie rzadziej co wiąże się z jeszcze rzadszym opuszczaniem bram stolicy, (co nie ma związku z wojnami choćby i ) ale jak już jestem to lubię wyskoczyć sobie solo czy to na arenki* czy to na instancje PVP by robić to co lubię, bić się z innymi.

Nie mniej jednak po dzisiejszej akcji w piramidzie o której wiedzą zainteresowani, dowiedziałem się od starej graczki znajomej, że jestem źle wychowanym chamem, no cóż. Każdy na prawo do własnego zdania^^

No nic bawcie się dobrze, miło się czyta tego posta, mimo wszystko :)

*Szkoda, że w 90% przypadków startując random ... przegrywam. Co ja źle robię?  :D

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#28 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 18:48:48

PS. U nas jest na tyle 11, ze możemy toczyc rowna wojne z Rage przy takiej samej ilości osob i ekwipunku, Wy poki co walki np. 8 vs 8 raczej z nimi nie ogarniecie.

Pomijając twoją obsesję na punkcie Rage, nam zależy na zabawie, a wojny podejmujemy z gildiami gdzie mamy jakąś szansę, fakt wypowiedzieliśmy Rage wojnę by sprawdzić jak to wygląda, jednak widzimy że wygrywają dzięki przewadze eq, i zauważ że kilku krotnie wręcz natarczywie mówiłem o OGS a nie Ragsach, bo zaczyna to brzmieć tak jak by Rage było życiem, alfą i omegą. No a przecież Alfą jest Fubu, a omegą Deviazz. :(

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#29 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 28.02.2017 - 21:49:10

Pragnę tylko dodać do tematu, że gildia to nie ludzie pod daną banderą typu RAGE czy OGŚ, Gildia to zlepek ludzi, którzy nadają na takich samych falach i potrafią się zgrać czego nie można powiedzieć o światłowcach :/ 

• ShariganRQ likes this

#30 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 23:40:45

Cofam co napisalem o tym, ze Upadli to nie gildia:-)

• Deviazz and ShariganRQ like this

#31 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 07:49:36

Jak było napisane na górze gildię tworzą ludzie a nie gildia tworzy ludzi :) Chwalcie Pana! Horror wczoraj na jednej z kładek padł jak hmmm kukła ? :) Miał okazję przypatrzeć się ogólniej co się dzieje na kładce i docenił upadłych.

P.S. Już za parę chwil za chwil parę będę bił łowcę nie... (Rymu brakło :( )

Wicek

#32 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 01.03.2017 - 20:36:58

Widział ktos Rage ??? Pobiegli szukac swoich kukieł ??? Rozumiem...

#33 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 02.03.2017 - 12:57:48

Na zamku też im się pogubiły bo każdy łowca automatycznie kukła a potem odskok bo sobie przypomniał coś ważnego :)

#34 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 02.03.2017 - 19:17:59

Powiem tak, odnosząc się do poprzednich postów, które zarzucały naszej gildii (czyt. Upadłych) wyłapywanie ludzi z OGŚ 1 vs 8 pragnę wam przedstawić jak to wygląda w praktyce.(14~16 osób, dokładnie nie liczyłem) Niżej pokazane obrazki ukazują ile osób OGŚ potrzebuje by zbić naszą piątke ^_^. Zwróćcie też uwagę na ludzi zestackowanych na portalu ^_^

Załączone pliki

#35 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 02.03.2017 - 19:28:08

Powiem tak, odnosząc się do poprzednich postów, które zarzucały naszej gildii (czyt. Upadłych) wyłapywanie ludzi z OGŚ 1 vs 8 pragnę wam przedstawić jak to wygląda w praktyce.(14~16 osób, dokładnie nie liczyłem) Niżej pokazane obrazki ukazują ile osób OGŚ potrzebuje by zbić naszą piątke ^_^. Zwróćcie też uwagę na ludzi zestackowanych na portalu ^_^

Co oni przyzwanie zrobili na was że ich tak dużo?

Ja to zawsze Blackowi powtarzam że na filmach murzyni umierają pierwsi, to nie, nie słucha...

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#36 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 05.03.2017 - 00:09:18

Są Wariaci jest impreza :)

9f14b1e7ba959.png

#37 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 22:13:21

to skoro juz tak jest to dlaczego nie ma scr z ostatniej wojny

prawda jest taka ze jak nie ma pajonka nie ma wariatow tylko alty xD

#38 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 19.05.2017 - 22:15:04

a ty hirror jestes nr1 po dostaniu w dupe jestes afk

#39 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 20.05.2017 - 10:51:15

Nikt nie mówi że tak nie jest, sam Horror stwierdził na forum że Pajonk odwala kawał roboty, więc nie doszukuj się na siłę gówno-burzy ;-)

• Thyrael likes this

#40 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 21.05.2017 - 10:12:05

Wojtus Kocie ile wojen wypowiedzieliscie w ostatnim czasie ? Klan pacyfistów w grze pvp :lol: 

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych