Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojtuś mówi: Koty PVP

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 13:06:29

b67d65b3a27c9.jpg

Wariaci zapraszają :)

#2 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 13:30:13

Tak to jest jak większość ludzi z rage siedzi w pracy:) Zapraszam po godz 17 na pvp ale i tak trzeba pamiętać że nie gramy o złote majtki. Gdy gildia rage miała 3 wojny naraz ( wariaci , ogs , upadli) jakoś nie widziałem żadnych screnow gdy z każdą prowadziła. Pozdrawiam i życzę miłej gry.

#3 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 13:40:27

Rinue :) To sam sobie zaprzeczyles:) Jak mieliscie trzy zesmy dostawali, jak macie 1 - wtapiacie:) Masz racje to tylko nic nieznaczace punkty - aczkolwiek to my mielismy grac na altach, a wyglada to tak, ze rage miedzy 17-23 "trzesie serverem", a polowe dnia biega na secondach...albo stoi w stolicy:) Nie my zesmy kozaczyli :) A co do ilości dorosłych osob, to chyba nie wątpisz, ze  u nas ich więcej:)

#4 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 13:58:17

SS wrzucony bo było tyle gadania co to będzie się z nami działo. Czy to prawda że w godzinach porannych i po 22 w rage obowiązuje godzina policyjna?

Podobno została nałożona przez "młodego"(polska wymowa) który jak wiemy zasady lubi zmieniać bądź je tworzyć dla siebie.

#5 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 14:01:12

Gdzie sobie zaprzeczylem? Chyba źle przeczytales ale sens taki że nikt się nie chwalił screnami na forum i to by było na tyle karmienia trolli . 

#6 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 14:05:47

A tam karmienie Trolli:) Jak widać MY wam daliśmy wojne. Wy z nia zescie się jakos nie kwapili, teraz chociaż wiemy dlaczego...Dominacja 5h na dobe i dni weekendowe to widać za mało...

#7 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 14:14:40

Karmienie ? To istna wyżerka dla Trola :D On się tutaj czuje jak ryba w wodzie to jest część jego istnienia.

Prawda taka że w Rage siedzą ludzie dla kasy... A z takim podejściem pvp żaden nowy się nie nauczy co najwyżej fraga odda bo nie wie jak się zachować na pvp 4vs4 w górę nie wspominając o mass pvp.

Ale gadane to mają że hohoho :)

#8 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 15:46:32

Po co ta złość, po co ta nienawiść? Za kilka miesięcy szanowni państwo i tak skończycie w jakiejś gildii razem, jak nie jednej słusznej, to w jakiejś innej podbramkowej.

I odrazu lecę z argumentami kochający się do niedawna przyjaciele od serca Kropelka x Horror, GanPlack x Kopoc, Kropcia x Anulla, Luka x Horror. Takich przykładów jest naprawdę wiele, wszystko ulega zmianom z biegiem czasu.

Pozdrawiam was cieple i serdecznie w ten nieco chłodny zimowy dzionek PmiJIYf.png

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#9 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 16:04:58

Miie GanPlack nie grozi:) To akurat pewne, jak i pare innych kwiatków i kwiatuszków :-)

#10 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 206 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 18:26:39

Prawda taka że w Rage siedzą ludzie dla kasy... A z takim podejściem pvp żaden nowy się nie nauczy co najwyżej fraga odda bo nie wie jak się zachować na pvp 4vs4 w górę nie

ja tam ***** nie siedziałem dla kasy tylko po to żeby takie leszcze coś ze sb zrobiły i zaczynali przeciwstawiać ragsom

#11 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 22:04:26

Wychodzac z Rage nikt nie nastawial sie na zamki, wygrywane wojny itd. Nalane na pkt :) Zabawa.

#12 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 206 Postów:

Napisany 23.02.2017 - 23:24:41

Wychodzac z Rage nikt nie nastawial sie na zamki, wygrywane wojny itd. Nalane na pkt :) Zabawa.

to po co ten temat?? :D

b67d65b3a27c9.jpg

Wariaci zapraszają :)

nie mówię o wariatach bo wy od czasu do czasu jakąś 8 zdobywaliście a co do reszty szukali cyca krowy

#13 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 26.02.2017 - 12:55:07

Wariaci w weekendy też biegają na altach :)

0bf6bcd883d11.png

#14 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 26.02.2017 - 19:29:45

Wykorzystam temat i pozwolę sobie zamieścić swój ss.

Miałem wyjazd z pracy, myślę wrócę, a tu pewnie OGŚ uda się nabić fragów...

... jest mi niezmiernie miło że po raz kolejny Upadli pokazali że można, codziennie przewyższamy tak dużą i topową gildię jak Ostatni Gasi Światło jak nie kilkoma, to kilkunastoma fragami. Może się to wam wydawać śmieszne, bądź też słabym powodem do radości, ale skoro udaje nam się przewyższyć jedną z NAJLEPSZYCH gildii na serwerze, to jest to jakiś wg. mnie sukces. Oby tak dalej kochana mała gildijko :)

eEi79kS.jpg

• daniello242424 likes this

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#15 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 27.02.2017 - 14:31:15

Tylko my nie biegamy 5 na 1 8-)

#16 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 27.02.2017 - 15:31:16

Owszem nie biegacie 5 na 1. Bo was pięciu na naszego jednego to za mało :)
Nie raz była sytuacja ze na naszą trójke was wyskakiwało 2 lub 3 party, bo w mniejszej ilości nie dawaliście rady.

A atla i spóła niech dalej sie pod opiekunką chowają, kukła ich także nie uratuje.

Możecie dalej zyc w przekonaniu ze was wylapujemy pojedynczo, jednak gracze widzą co sie dzieje w lokacjach, ślepi nie są,

I czy to przypadkiem nie wy nas wyłapujecie 8 na 1?

Nie wiem kim tam jestes bo zamiast swojego nicku masz ciąg liter, jednak prosiłbym cie o podanie chociaz jednego przykladu gdzie was faktycznie wylapujemy w wiekszej ilosci na pojedyncze osoby :)

wiadomo czasem sie zdarzy zlapac kogos kto sie kręci sam po mapie, ale czy to polowanie?

Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej. Gasnąć. Bo niczego innego nie potraficie.

• Deviazz, BirdMashine and ShariganRQ like this

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#17 BirdMashine

BirdMashine

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 93 Postów:

Napisany 27.02.2017 - 20:15:10

EKHEM!

Pozwolę się wbić w temat niczym drzazga w palec. GraŁEM w RQ na tyle długo by rozgarnąć się w sytuacji jaka tutaj panuje. Jak dla mnie jest to kolejny temat pt: "Patrzcie i podziwiajcie - wygrywamy" No i co? Kogo interesuje w ogóle wygrywanie, przegrywanie, remisowanie etc. Ja rozumiem że jednak są jakieś emocje - "Fajnie, skill, coś umiem"

.

.

.

.

.

SKILL? HA, wyskakiwanie w kilka osób na jedną samotną, robiącą coś pożytecznego pokroju farmienia czy czegokolwiek innego graniczy z Gang Bang'iem i nawet nie muska elementarnych zasad zdrowej rywalizacji między graczami. Fubu dobrze wszystko rozpisał, nie raz widziałem jak nagle do vedoc czy innej lokacji biegnie sznureczek graczy bo każdy frag się liczy. Całe te wasze wojny toczą się tylko psychologicznie. Jednego dnia jest wszystko spoko, nagle potem BE - robimy nową gildię/odkopmy trupa i zacznijmy znowu gasić światło. Potem robią się dziwne fuzje i nagle okazuje się że jest fajno bo gildia składa się z samych topowców którzy jak są po jednej stronie frontu są najlepsi ale wystarczy dmuchnąć, chuchnąć i nagle jest burza. Jedyne co potraficie to krzyczeć. I proszę nie wyjeżdżać mi z argumentami pokroju:

"Nie grasz to się nie odzywaj"

"Nic nie wiesz"

"Jesteś tępy" etc..

To że nie gram nie znaczy że nie wiem. A jak już macie się do mnie przyczepić to przynajmniej uargumentujcie swoje wypowiedzi, może coś z nich zrozumiem w końcu bo w tych widzę ciągle to samo. Oczywiście nie u wszystkich, są ludzie którzy idee "zjawiska" pojęli bardzo dobrze. Życzę im jak najlepiej. I tylko im.

Cytując już klasyka mojego serca: 

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej. Gasnąć. Bo niczego innego nie potraficie." 

Dziękuje, dobranoc.

• Looneq and ShariganRQ like this

R.I.P 

Harambe

#18 Jalmi39

Jalmi39

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 53 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 09:28:48

Hehe - to raczej temat z natury "Chodz wyprowadze Cie z równowagi ", taki maly, wirtualny pstyczek w nos, pokazujący, iz nie tylko duży może. ( aczkolwiek nie od dzisiaj wiadomo, iz jak napisał Bird, wiekszosc fragow zdobywa sie wlasnie w ten sposob ).

PS. Wojtus mowi -czyt. Zakulusss bredzi...

#19 Array

Array

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 10:42:00

No trzeba było taki temat zrobić żeby gildia czerwona jak psi wentyl ruszyła tyłki z miasta i zaczęła polowanie. A nie tylko kozaczenie między 20:30- koniec zamku +15 min :). I jak widać w grze jakiś efekt jest w przeciwieństwie do karty enta "uczciwie przydzielonej" jednemu snajperowi :)

#20 kropelka

kropelka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 28.02.2017 - 11:12:39

Przynajmniej coś się dzieje na serwerze! Jutro patch możne będzie jeszcze lepiej, a możne osoby które graja klasa łowca zakończą swoja grę  i RAGE upadnie?!

zamekpng_awqxnne.png

• ShariganRQ likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych