Skocz do zawartości

Zdjęcie

RQ Black List

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 16.02.2017 - 08:44:53

Ostatnio miałem przyjemność rekrutować ludzi do gildii, masa osób pisze o dołączenie. Potem w 75% są to alty, 15% ludzie którzy nie dobili 20lvl i zostaje 10% nowych graczy. Dużo złodziei w ten sposób planuje zarabiać tworzą nowe konta dochodzą do gildi i czekają na okazję. Temat powstał po to żeby przed takimi ludźmi się wystrzegać i jak ktoś pozna tożsamość alta lub ma ss z dowodem kradzieży wrzućcie do tematu żeby na przyszłość wiadomo było kogo się wystrzegać. Na początek:

MagdaPL - https://zapodaj.net/c9f21b185e999.jpg

(Nie wiem dokąd to nowe pokolenie brnie...)

#2 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 252 Postów:

Napisany 16.02.2017 - 19:21:38

w cholere altów się porobiło w evencie zimowym więc praktycznie wszyscy top mają  po kilkanaście kont więc trudno będzie ci kogokolwiek złapać

#3 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 16.02.2017 - 20:28:18

w cholere altów się porobiło w evencie zimowym więc praktycznie wszyscy top mają  po kilkanaście kont więc trudno będzie ci kogokolwiek złapać

E tam, takie gadanie. Doświadczenie w RQ nauczyło mnie że nie uda się nikomu ukryć na długo :)

Matches, znany z oczyszczania magazynów mniejszych gildii, był na swoim magu w naszej gildii, co prawda zabrał tylko kilka przepisów jak otrzymał dostęp do tej części magazynu, których i tak się nikomu nie chce robić, no ale zabranie sobie itemków, nie ważne jaki by to śmieć nie był, a następnie wyjście bez słowa z gildii mówi samo za siebie. Obecnie śmiga na postaci XmagXx, podejrzewamy w kilka osób także że niejaki "Chaosmen" to również on.

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#4 AxiU

AxiU

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 17.02.2017 - 00:51:30

Wkoncu cos pożytecznego >.>

#5 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 17.02.2017 - 18:54:56

Devission, czy jak mu tam było - pożyczenie gildijnych rękawiczek do dropa sprężyn -> opuszczenie gildii.

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#6 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 18.02.2017 - 17:45:20

MistrzJeQ -----> Amerion nie muszę go reklamować :)

#7 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 18.02.2017 - 18:06:47

IceStorm->RoyalLady->Crits  :(

https://zapodaj.net/...31e94b.png.html

#8 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 21.02.2017 - 15:57:53

Jpdle.. cynober kraść.. co za ludzie.. zamiast podnieść z ziemi to lepiej wziąść z magazynu.. żałosne..

#9 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 22.02.2017 - 10:38:08

IceStorm->RoyalLady->Crits  :(

https://zapodaj.net/...31e94b.png.html

A mówiłem że to osoba niegodna zaufania, jeszcze jak w Rage była wynosiła timery, nawet do moich STERYDOWCÓW :mellow:

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

#10 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 10.04.2017 - 11:45:18

2fa7cbb951f8997dmed.png

#11 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 240 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 12.07.2017 - 17:55:26

Gracz Eimon, ukradł łuk naszej koleżance z gildii, dziś figuruje juz na targu. Ładnie się bawi Fubu gildia...

ysLFbM3.jpg

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#12 Likush

Likush

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 88 Postów:

Napisany 12.07.2017 - 19:38:22

Gracz Eimon, ukradł łuk naszej koleżance z gildii, dziś figuruje juz na targu. Ładnie się bawi Fubu gildia...
ysLFbM3.jpg

W jaki sposób ukradł? :)

#13 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 13.07.2017 - 01:46:32

Też mnie to ciekawi w jaki sposób ukradł, podczas rozmowy nie dostałem żadnych dowodów, tylko jedno zdanie "na moich oczach bla bla", a więc czemu mu zarzucacie kradzież? jest w plecaku, jest jego, jak ktoś mu to dał to jego wina.
Zauważyć chce także to, ze Eimon został w ostatnim tygodniu posądzony już 4 razy o kradzież, i za każdym razem 0 dowodów, i za każdym razem wyszło że to nie prawda, tym razem pewnie będzie tak samo, dziękuje dobranoc.

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#14 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 240 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 13.07.2017 - 08:17:19

Myślę że Eimon doskonale wie =] Łuk już oddał, wrzuciłbym ss z dowodami jego winy ale regulamin zabrania prywatnych rozmów wstawiać na forum. Wybacz  Fubu, wolałem cię jak byłeś nieco rozsądniejszy i nie broniłeś złodziei no ale ewidentnie widać że tam sobie zebrałeś grupkę ziomków i będziesz tego bronić.

WITAM SOMSIADA! CO SOMSIAD MA TAKIE OCZY PODKRĄŻONE, TO PRZEZ TEN KOMPUTER?!!!!!

#15 Kropelkaaa

Kropelkaaa

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 13.07.2017 - 11:33:17

Biorę na klatę i wpisuje się sama na black liste! Chyba nie muszę pisac za co! ;)

Pozdrawia Kropelka Krolowa "Rabusiów" ( degeneratów z gildi Wariaci )

#16 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 13.07.2017 - 13:38:22

U fubu obrońca niewinnych, a niewinny juz oddał co nie jego hahahahaha,
  • ostra11@poczta.fm likes this

#17 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 240 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 13.07.2017 - 16:09:46

Biorę na klatę i wpisuje się sama na black liste! Chyba nie muszę pisac za co! ;)

Pozdrawia Kropelka Krolowa "Rabusiów" ( degeneratów z gildi Wariaci )

Weź Kropcia już sobie nie dodawaj, mówiłem ci że cię ktoś z topki serwerowych złodziei już wygryzł, było minęło ;p

#18 Telchin

Telchin

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 27.08.2017 - 19:45:37

Jak juz tak lecimy no to prosze .

Nick: KingRats 

Ukradł w sumie oprócz łuku same smieci , ale zlodziej to złodziej :D

http://www.tinypic.pl/n8oiot36icp6

#19 Lopek

Lopek

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 240 Postów:
  • LocationVarlone

Napisany 27.08.2017 - 20:20:32

I Tak moim mistrzem jest Tobiasz, który za pozwoleniem lidera  zabrał z gildii śmieci, został dodany tu do tematu i jak złapała go przez to deperecha to przestał grać. Szczerze to po czasie temat dla mnie nie ma sensu, te osoby i tak mają alty, które później wraz dodaje się do gildii, nieświadomie  ale się dodaje. Fajnie by było, gdyby jednak administracja ruszyła coś w tym kierunku, bo skoro zasilamy grę (nie wytykam palcami) podam przykład samego siebie realnymi pieniedzmi a później coś nam ginie to nie jest to miłe, podobnie się ma rzecz gdy pracujemy nad jakąś bronia długo za drop... W innych grach, nazw już nie będę  podawał by Norad nie miał pretensji jak do Treuta na porządku dziennym jest coś takiego że złodziej, który cos ukradł jest karany  banem, tutaj mi tego brakuje...

#20 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 252 Postów:

Napisany 28.08.2017 - 11:47:30

Tak to jest jak sie daje temu co nie trzeba dostęp do gildii to jest PŁACZ I KRETYNIZM od dawna powiniście sie nauczyć 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych