Skocz do zawartości


Zdjęcie

Urodziny Króla Rolanda - zabawa urodzinowa

konkurs

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Fresque

Fresque

    Royal Quest GM

  • Royal Quest Support
  • 966 Postów:

Napisany 30.01.2017 - 11:06:04

     Uroczystości królewskich urodzin huczały i trzęsły całym pałacem. Hordy śpiewaków, tancerzy i biesiadników przewalały się po zamkowych korytarzach, grożąc strażnikom zadeptaniem. Król Roland zaś, jako że nigdy nie przepadał za przesadą w świętowaniu, oddał się zadumie, snując się po najwyższych piętrach wieży obserwacyjnej. Mógł stąd dostrzec większość zakątków swego królestwa. Oparł się ostrożnie o wiekową balustradę balkonu i zadumał się. W jego wspomnieniach zagrał szum morza, a pod dziecięcymi stopami młodego księcia zachrzęścił piasek plaży. Pamiętał ten dzień jakby to było wczoraj - urzeczony opowieściami o zamorskich krainach i przeraźliwie znudzony dworską etykietą pobiegł boso nad brzeg by zbudować tratwę, która zabrałaby go do baśniowych lądów skrytych za krzywizną horyzontu. Niestety... Podniecony zbliżającą się wyprawą zabrał z pałacu jedynie jeden gwóźdź, w związku z czym jego kariera szkutnika zakończyła się po zbiciu pierwszych dwóch desek. Może to i dobrze - pomyślał król z uśmiechem, zdążyłem już nieźle zmarznąć tego dnia... - Czar wspomnienia prysł, a uszy króla wypełniło dudniące z dołu "Sto lat, sto lat...".

 

Królewscy Poddani!

Rozpoczynamy tygodniowe obchody urodzin Króla oraz naszego serwera. Z tej okazji proponujemy Wam zabawę w zgadywanie wspomnień naszego Władcy. Zaczynając od dziś, aż do piątku codziennie będziemy Wam prezentować jedną historię z życia Rolanda oraz ilustrację, Waszym zaś zadaniem jest zgadnięcie w komentarzu pod tym ogłoszeniem, w jakiej krainie znajduje się to miejsce. Za każdą dobrą odpowiedź otrzymacie 5 insygni.

 

Zwieńczeniem obchodów będzie Królewski Bal, który odbędzie się w najbliższą sobotę, podczas którego Król tradycyjnie obdaruje wszystkich swoich poddanych prezentem niespodzianką.

Niech żyje Król!

 

Pierwszą zagadkę znajdziecie TUTAJ[klik!]

 

 


Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ

Nie możesz się zalogować do gry? Masz problem techniczny? Potrzebujesz pomocy supportu? Pisz na: pomoc@royalquest.pl


Also tagged with one or more of these keywords: konkurs

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych