Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części kart Bossa Elity odłamki

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 BARTISpl

BARTISpl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 21 Postów:

Napisany 27.01.2017 - 15:29:11

Witam Serdecznie 

Postanowiłem podzielić się z wami delikatną sugestią co sądzicie o Odłamkach kart Bossa/Elity wiadomo , że karty bosa/elity lecą bardzo rzadko

i zdobycie tego skarbu jest nikłe dlatego pisze o odłamkach kart, które  można by było zdobyć na 4 sposoby 

1) odłamek leciał by z bosa lecz trochę częściej jak karta

2)  następnie żetony z areny można by było go kupić za np 20 tyś  

3) kolejny za elum w jaskiniach za powiedzmy 20 tyś

4) z przepisu bądź z questu  / bądź za insygnia 

na koniec był by królewski fałszerz który by sfałszował dla nas ta kartę czyli połączył by je w jedna ,która jak to fałszywka nie była by doskonała miała by swoja wytrzymałości, która po śmierci uszkadzał by się  naprawiali byśmy ją u niego np. dzięki klejowi z premium sklepu za np reale lub insygnia 

Poproszę o wasze opinie bądź sugestie może razem coś wymyślimy żeby było ciekawiej co do pomysłu może wpłynoł by to na rynek dało by jakiś cel gry 

Pozdrawiam 

Bartar

#2 Ozzaku

Ozzaku

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 100 Postów:

Napisany 27.01.2017 - 17:29:19

Wtedy każdy miał by karty, a jak każdy miał by karty, to było by jęczenie że się nie gra, bo już ma się wszystko, i jest nuda, na którą i tak narzekają ludzie Bartar.

Karty lecą jak lecą, trzeba tylko aktywnie brać udział w bossach, i kiedyś poleci.

Wariaci też narzekali jak pozostała reszta, wczoraj poszli na Zwierzobija i dropła im karta :)

Mój blog odnośnie Royal Questa: https://ozzaku.wordpress.com/

#3 Deviazz

Deviazz

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 27.01.2017 - 17:33:20

Może i miałoby to jakikolwiek sens na innym serwerze. Na serwerze Polskim aktualnie gra jedna Masowa gildia (Tak mowa o was Rage) i czysto teoretycznie kilka mniejszych, które nie mają szans dorównać gildii czołowej. 

#4 Ozzaku

Ozzaku

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 100 Postów:

Napisany 27.01.2017 - 17:38:21

Może i miałoby to jakikolwiek sens na innym serwerze. Na serwerze Polskim aktualnie gra jedna Masowa gildia (Tak mowa o was Rage) i czysto teoretycznie kilka mniejszych, które nie mają szans dorównać gildii czołowej. 

Podzielam twoje zdanie kolego Deviazz, skoro czołowa gildia serwera aktywnie uczestniczy w jego życiu i robi  wszelkie bossy to kiedyś ta karta poleci, nie ma co robić jakichś odłamków specjalnie pod dominującą gildię, skoro i tak ma niepodważalną siłę na serwerze.

Mój blog odnośnie Royal Questa: https://ozzaku.wordpress.com/

#5 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 02.02.2017 - 08:52:16

może być ale zwiększyć do 200tys elum np to już naprawdę ciężko zebrać

#6 Treu1

Treu1

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 02.02.2017 - 21:15:46

Wystarczylo by zrobic bossy wzorem kraba czy listow gonczych bo w obecnej sytuacji to wiadomo ze Rage i tak wszystkich przebije wiec nie maja konkurecji i bija bossy sami .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#7 Likush

Likush

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 02.02.2017 - 23:29:32

Wystarczylo by zrobic bossy wzorem kraba czy listow gonczych bo w obecnej sytuacji to wiadomo ze Rage i tak wszystkich przebije wiec nie maja konkurecji i bija bossy sami .

Z takim podejściem na pewno :) Dragon Eyes jako mała gildia chodzą na bossy oraz elity i wystarczy garstka ludzi, żeby przebić Rage, a nie narzekać że Rage biją sami bossy. Pełen szacunek dla Rage, oczywiście :)

#8 WoZMaNss

WoZMaNss

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 13.02.2017 - 01:39:22

łage bije bosy buhahahaha 4 miechy czekałem by zaczęli podchodzić pod edka po czym straciłem nadzieje :D 

Przecież w łage biegają piony i +/- 15 ludzi ubranych 

#9 ShariganRQ

ShariganRQ

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 13.02.2017 - 07:07:54

łage bije bosy buhahahaha 4 miechy czekałem by zaczęli podchodzić pod edka po czym straciłem nadzieje :D

Przecież w łage biegają piony i +/- 15 ludzi ubranych 

PmiJIYf.pngPmiJIYf.pngPmiJIYf.png

Ks0BDbC.jpg

PmiJIYf.png

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych