Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blood Seeker's PVP

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 26.01.2017 - 10:33:52

Nudno... Zakładam gildię bo chcę się pobawić w zabijanie, przeszkadzanie a nie słyszeć tym nie damy wojny bo kukły, bo nie będzie można farmić lub zabijają na elitach bosach.

Gildia rekrutuje każdego komu pasują zasady :)

ZASADY:

1) Zapisujemy timery na których są jakieś gildie żeby wiedzieć że kogoś można ubić.

2) Farma , bosy , timery są dla ciebie ważne nie jest to gildia dla Ciebie.

3) Nie płaczemy wogóle!! np: że ktoś zabił mnie jak farmiłem lub ubijałem elitke.

4) Gramy w tej gildi po to tylko żeby zabijać.

5) Nie płaczemy że przecwinicy mają tryliard graczy w gildii gra partyzancka też daje frajdę.

6) Usłyszę płacz lub że ktoś nie idzie się pobić bo akurat farmi lub ma elitke wywalam na zbity pysk.

7) Podczas grania ts wymagany będziemy próbować grac zespołowo :)

8) Ktoś kogoś nie lubi? Mam to w tyłku będę brał każdego do pvp nie ma elit, timerów nie ma kłótni.

9) Zaczną się kłótnie ja osądzę kto co gdzie i jak i zrobię porządek.

P.S. Nie ubieram w ładne słowa, napisałem lekko chaotycznie ale każdy zrozumie jaka to ma być gildia.

Jeżeli znajdzie się ktoś chętny piszcie list dodam do gildi :)

Pozdrawiam

Wicek

#2 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 26.01.2017 - 11:08:36

Koniec przygody z Wariatami?

#3 Korgan

Korgan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 26.01.2017 - 11:58:11

Wariatem będę zawsze :) Tylko tam są ludzie grający tak samo pve więc nie chcę im psuć przyjemności z gry :)

#4 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.01.2017 - 12:03:28

Przyznam szczerze że gratuluje pomysłu. Bardzo fajna inicjatywa, i czekałem aż ktoś w końcu zdecyduje się na coś takiego, bo aktualnie i w Rage, i Ayan Moore, i innych gildiach wygląda to tak że mniej wojen, a nacisk na elity, i bossy, mimo że to topowe gildie, a są ludzie którzy grają typowo pvp, np. Misiek, któremu daje to frajdę. Życzę powodzenia w projekcie, i  sukcesów, nie ważne jaki będzie przebieg wojen, nie zawsze się wygrywa, a liczy się zabawa :)

#5 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 26.01.2017 - 15:44:47

GL&HF wicek :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych