Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie można połączyć z serwerem logowania [Rozwiązania]

64 replies to this topic

#21 Cycuszek

Cycuszek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24.12.2013 - 01:08:01

kakarot666: masz możliwość sprawdzenia gry na innym urządzeniu przy wykorzystaniu twojego łącza ? Na UPC u znajomego bez problemu, porty otwarte w routerku... jedyne co mnie martwi to odpowiedź od komendy w telnecie *[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]telnet 109.233.106.242 4254* jeżeli Ci odpowiada to coś poblokowane stawiam na jakiś firewall (może jakiś antywirus?? jeżeli masz opcję spróbuj go wyłączyć do ponownego uruchomienia komputera np. tak można w Avascie) Opisz coś więcej System/Antywirus/Jaki rodzaj routera[/color]

nico33a.jpg

#22 DamYan

DamYan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 304 Postów:
  • LocationKraków

Napisany 24.12.2013 - 16:49:53

Ja tam posiadam UPC 30mb/s i Router Thompson(dobry do grzania nóg, jak zimno) i jakoś nie mam problemu z żadną grą.

Co więcej nie posiadam żadnego antywirusa, gdyż nie potrzebny, bo wiem co ściągać, a co nie.

Może restart routera na jakąś minute, niech się te wszystkie ich aktualizacje wgrają, jeżeli nie pomoże to i tak polecam taki krok;p

• Deeler likes this

#23 MonsieurJack

MonsieurJack

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10.02.2014 - 23:10:04

Witam!

U mnie był ten sam problem. Winowajcą okazał się skaner HTTP w ArcaVirze. Po wyłączeniu skanera RQ gra i buczy. Jak na razie... :)

• Norad likes this

#24 Tordek

Tordek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 18.02.2014 - 22:58:42

Podbijam temat:

Mam podobny problem wszystko mi ładnie pinguje zapora wyłączona a mimo to wyskakuje ten komunikat jakieś rady ?

Dodam że nie mam routera.

#25 kopulator05

kopulator05

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 07.03.2014 - 17:23:56

To jest śmieszne dużo ludzi ma taki sam problem ,a admin nie może zrobić żadnej aktualizacji która by naprawiła ten błąd. Sam mam ten sam problem. I chyba już wszystkie sposoby wypróbowałem jakie były podane na forach. Podkreślę że jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu z żadną grą ;/

• Kaniorek96 likes this

#26 Tayk

Tayk

Royal Quest Admin

• Royal Quest Support
  • 51 Postów:

Napisany 10.03.2014 - 09:48:41

Od modyfikacji gry są Developerzy, problem został do nich zgłoszony. Problem dotyczy portu 8080 który jest używany zwykle jako serwer proxy i niektórzy dostawcy internetu mogą go blokować lub modyfikować ruch na tym porcie. Jeśli problem dotyczy tylko samego dostawcy internetu rozwiaże go ten VPN (http://freevpn.me/accounts) testowałem i działa. Polecam połączenie OpenVPN port UDP 53 instalator można pobrać ze strony http://openvpn.net/i...-downloads.html uruchomic konfiguracje pobrana ze strony freevpn wrzucic do katalogu C:\Program Files\Open VPN\config uruchomić OpenVPN GUI jako administrator połaczyć się i działa.

• Norad likes this

#27 kopulator05

kopulator05

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 10.03.2014 - 11:19:04

A jak otworzyć ten plik lub jak zaistalować?

A jak otworzyć ten plik lub jak zaistalować?

chodzi tu o plika acs.

Od modyfikacji gry są Developerzy, problem został do nich zgłoszony. Problem dotyczy portu 8080 który jest używany zwykle jako serwer proxy i niektórzy dostawcy internetu mogą go blokować lub modyfikować ruch na tym porcie. Jeśli problem dotyczy tylko samego dostawcy internetu rozwiaże go ten VPN (http://freevpn.me/accounts) testowałem i działa. Polecam połączenie OpenVPN port UDP 53 instalator można pobrać ze strony http://openvpn.net/i...-downloads.html uruchomic konfiguracje pobrana ze strony freevpn wrzucic do katalogu C:\Program Files\Open VPN\config uruchomić OpenVPN GUI jako administrator połaczyć się i działa.

Dalej nie działa ;/ Chyba ta gra nie jest mi dana... Zrobiłem tak jak opisałeś

Dalej nie działa ;/ Chyba ta gra nie jest mi dana... Zrobiłem tak jak opisałeś

DZIAŁA ;D kompa zresetowałem włączyłem jeszcze raz i działa;D Dzięki:D

#28 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 10.03.2014 - 16:05:05

Połączyłem Ci posty, pamiętaj, że możesz je edytować ;-)

Ciesze się, że śmiga! Miłej gry!

#29 bifoor

bifoor

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 54 Postów:

Napisany 12.03.2014 - 11:43:57

@Norad

proponuje podwiesić problem i rozwiązanie :P  w FAQ czy coś, na przyszłość;D

• Norad likes this

#30 Jerraru

Jerraru

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 13:27:42

Mam taki sam problem. Ściągnąłem OpenVPN, pliki wkleiłem do katalogu ale gra nadal nie działa. Jak mam się połączyć z VPN?

#31 Tayk

Tayk

Royal Quest Admin

• Royal Quest Support
  • 51 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 13:35:09

Trzeba uruchomic go w trybie administratora i w zasobiniku systemowym kliknać prawym i połącz.

• Norad likes this

#32 Jerraru

Jerraru

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 13:39:27

Mam 4 pliki, które ściągnąłem z pierwszego linku, rozumiem, że połaczyć się muszę z UDP53? Muszę wspisać hasło, bez tego nie będzie działać

#33 Jerraru

Jerraru

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 14:00:13

Przepraszam, za drugi post ale nie mogłem edytować poprzedniego. Mógłbyś napisać instrukcję co trzeba zrobić krok po kroku, żeby to zadziałało? Byłbym wdzięczny

#34 Tayk

Tayk

Royal Quest Admin

• Royal Quest Support
  • 51 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 14:32:03

Login i hasło jest na stronie podanej wyżej:

username, password

http://freevpn.me/accounts

może być UDP53

#35 Jerraru

Jerraru

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16.04.2014 - 14:48:45

Tworzyłem postać i nagle wyskoczył mi komunikat, w którym było napisane, że wresja protokołu nie zgadza się z wersją serwera, czy jakoś tak. Wszedlem ponownie i wyskoczył mi ten sam błąd co na samym początku. Dostawca internetu mówił, że porty są odblokowane normalnie i wszystko powinno działać.

#36 Tayk

Tayk

Royal Quest Admin

• Royal Quest Support
  • 51 Postów:

Napisany 17.04.2014 - 08:15:35

Włacz sprawdzanie pełne sprawdzanie danych gry. Guzik z lewej strony paska postępu w launcherze gry.

#37 Jerraru

Jerraru

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 25.04.2014 - 13:48:10

Wszystko dobrze dzialało, lecz teraz nie moge połączyć się z VPN, hasło nie działa.

#38 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 961 Postów:

Napisany 25.04.2014 - 13:58:07

Spróbuj zmienić hasło przez muve.pl.

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ