Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wywiad z Kubsonem1992

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Lipko111

Lipko111

Redaktor

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 17.12.2013 - 20:54:22

Zakładam osobny temat i jeżeli znajdzie się administrator to prosiłbym o kącik dla mnie, bo na tym napewno nie skończę. :)

Jest mój pierwszy wywiad na tym forum i myślę, że nie ostatni.  :) Bardzo dziękuję za to, że na pytania odpowiedział mi Kubson1992, oto rozmowa z tym Panem!

Lipko111: Dziękuje, że zgodziłeś się na wywiad. Przedstaw się, opowiedz coś o sobie, jakie masz zainteresowania?
Kubson1992: Proszę bardzo, wywiady są FAJNE! Jakby ktoś nie widział mam 21 lat i na imię Kuba, a w internetach ukrywam się pod nickiem Kubson. Generalnie interesuję się grafiką komputerową i ciągle szkolę się w tym kierunku, trochę sportów - kulturystyka, piłka nożna, koszykówka. No i myślę, że śmiało mogę się nazwać GAMER'EM!  

L: Skąd pomysł na Twój nick?
K1992: Skąd pomysł na nick? Dobrych kilka lat temu po internetach krążyła Joga Bonito (a jak ktoś nie wie to niech wygoogluje!) i udostępnili na swojej stronie generator brazylijskich ników/ksyw. Wpisałem sobie po prostu "Kuba", a tu nagle mi wyszkoczyło "Kubsonao". Z początku kumple tak do mnie mówili, ale stwierdzili, że nie jest wygodnie mówić tak długiego w sumie nicku i postanowili skrócić do obecnej, że tak powiem formy "Kubson"  no i tak zostało do dziś.  

L: Jak trafiłeś na Youtube?
K1992: Chyba każdy trafił na YouTube tak samo - w celu słuchania ulubionych utworów muzycznych!  Później oczywiście wraz z rozwojem serwisu, zacząłem oglądać też materiały o innej tematyce.  

L: Jakie serie są najczęsicej nagrywane na Twoim kanale i skąd pomysł akurat na te serie?
K1992: Jeśli chodzi o nagrywane serie, oraz pomysł na to - to nie ma co tu dużo mówić. Jeśli gra mi się spodoba to nagrywam z tego materiał i pytam swoich widzów czy chcieliby kontynuację. Wszystko zależy od nich    

L: Na twoim kanale jest już ponad 130 tysięcy, a zaraz 200. Fanpage też ma niesamowitą liczbę - 72k, a liczba wyświetleń filmów to 11 mln!!! Jakie to uczucie mieć tyle widzów?
K1992: No powiem tak - jest to NIESAMOWITE, że taka liczba ludzi mnie subskrybuje, chce mnie oglądać... wiadomo, że spora część z tego to po prostu "martwe suby", ale i tak z wielką chęcią tworzę materiały dla tych, którzy są stałymi bywalcami. Co do facebook'a to jest to dla mnie też mega zaskoczenie, i cieszę się że tworzymy wraz z widzami taką niemałą społeczność.  

L: Szykujesz coś specjalnego na 200 tysięcy widzów?
K1992: Special na 200k - hmm. Do tego co prawda jeszcze długa droga i nie myślałem nad tym tak bardzo, ale ogólnie chciałbym pójść w jakieś efekty specjalne tak jak to miało miejsce na filmiku poświęconym 100k  

L: Jaka była twoja pierwsza seria?
K1992: Pierwszą serią na kanale był Minecraft i moja przygoda z trybem Hardcore - co w sumie miało niezlą oglądalność, ale raczej na chwilę obecną nie chcę wracać do tej gry.

L: Nagrywasz już kilka Let`s playów, skąd na to czas?
K1992: W sumie to nie poświęcam aż tak dużo na nagrywanie. Zazwyczaj jest to od godzinki do półtorej - a tyle czasu wolnego prawdę mówiąc znajdzie każdy.  

L: Czy grasz jeszcze w jakieś inne gierki które nie są nagrywane na Youtube?
K1992: Nie patrzę na to czy jakaś gra już była, czy też nie. Jeśli mi się spodoba to nagrywam, tak jak wyżej wspominałem.  

L: Twoje marzenie to nagrać let`s play z ... ?
K1992: Moje marzenie właśnie się spełniło - wyszła kontynuacja The Walking Dead: The Game, która odniosła mały sukces na moim kanale. Na tą grę czekałem naprawdę od dawna  

L: Teraz przejdźmy troche do życia. Słuchasz muzyki? Jeżeli tak to jaki typ?
K1992: Oczywiście, że słucham! Jeśli chodzi o typy to nie mam swojego ulubionego. Słucham każdego rodzaju muzyki bez faworyzacji    

L: Co dziewczyny sądzą o facecie który większość czasu spędza przy nagrywaniu gierek, a potem czeka go jeszcze długie renderowanie filmu. Powiedz Nam to na swoim przykładzie.
K1992: Niestety nie mam pojęcia co mogą myśleć o tym dziewczyny  trzeba o to je zapytać!  

L: To już na tyle (taki króciutki wywiad), dziękuję za wywiad dla sklepu Muve.pl. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić?  :))
K1992: Również dziękuje. Pozdrawiam muve.pl, wszystkich którzy to czytają i moją mamę  Peace Out!

Proszę o komentarze co do wywiadu. Błędy mi wytknijcie i ocencie od 1-10.  :)

Dzięki bardzo.  :)

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 18.12.2013 - 10:08:26

Robra robota. Dobrze się czytało. No i stworzyłem podforum - "Wywiady".

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych