Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarna Bandera

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 30.08.2016 - 10:42:22

clip-art-pirate-skull-theme-1-ydBP1A-cli

Ahoi wszystkie Morskie Wilki i Szczury Lądowe!!!! Czarna Bandera podniosła żagle i wpłynęła do portu! Jeśli nie boisz się fal, chcesz zasmakować prawdziwej przygody, poczuć smak soli w ustach nie zwlekaj! Jestem na etapie kompletowania załogi. Obecnie na moim statku jest miejsce dla 30 piratów, którzy nie będą bali się ruszyć na mój rozkaz w najgorszy sztorm. Ale mamy smak na więcej! Jesteśmy jak ocean w czasie burz, nic nas nie powstrzyma. Albo płyniesz z nami, albo jesteś przeciwko nam

Czym Czarna Bandera różni się od innych gildii na serwerze? Ano tym, że mamy pomysł na siebie. Niebanalne podejście do tematu, w planach forum, eventy gildyjne i przede wszystkim mocny social. Czarna Bandera to nie przymus. Nie dążymy do topki, nie wymagamy codziennych wpłat, nie żądamy logowania i meldowania każdego dnia. Chcesz spać - śpisz, chcesz pić - pijesz, chcesz grabić - kradniesz ile wlezie. Liczy się dobra zabawa w fajnym gronie. Na tym polega życie wśród Piratów. Mamy jednak także pewne zasady. Jako Kapitan wymagam bezwzględnego szacunku, do siebie, do kamratów, do każdego szczura lądowego, który biega po Elenii, zastanawiając się co ze sobą zrobić, a przede wszystkim do wrogów. Bo to jak traktujesz wroga określa, kim jesteś. To czego nienawidzę to chamstwo, jeśli przejaw takowego zobaczę, czy to na forum czy w grze, to tenże pies, więcej imienia mojej gildii hańbić nie będzie. Kara jedna prosta oczywista. Na trap i niech rekiny zrobią resztę. Kick ze statku bez ostrzeżenia.  Jeśli jednak chcesz zakosztować innego życia niż dotychczas, zapraszam gorąco. Wierzę, że wspólnie stworzymy w RQ coś czego jeszcze nie było.

Mam plan, aby zebrać wszystkich psu braci w jednym miejscu. Zasady mojej gildii są jasne, przyjmuję na okręt każdego, kto tylko lubi dobrze wypić, porozbijać parę łbów, i przede wszystkim kto ceni dobrą zabawę. Nie interesuje mnie czy jesteś strzelcem, który nie boi się wejść do karczmy z hukiem, czy też złodziejaszkiem, co to każdą kieszeń przetrzepie, (jeśli jednak sięgniesz do mojej licz się z tym, że rękę mogę ci urwać przy samych plecach), magiem, którego zapewne z gildii wyrzucili, obawiając się jego rosnącej wiedzy i konszachtów z ciemniejszą stroną, wojownikiem, którego miecz czarniejszy od krwi niż ziemia po której stąpa. To czym się parasz nie jest dla mnie ważne, ważne jest byś wiedział kiedy podnieść żagiel, by płynąć zgodnie z rozkazem Twojej Kapitan.

Jeśli więc nie boisz się morskiej bryzy w oczy, nie straszny Ci sztorm już dziś zapraszam Cię na pokład!

pisz tu albo na pw pod nick Prewencja

Ahoi i do zobaczenia na morzu!

Okręt dopiero co zwodowaliśmy, nie spodziewaj się więc wysokiego lvlu, ale miło Ci zapewne będzie Bracie czy Siostro jeśli wiedzieć będziesz, że dołączając do naszej załogi, zaczniesz tworzyć historię tej gildii niemal od samego jej początku.

Jakie stawiamy wymagania?

1. Kultura osobista i słowna

2. Twój lvl nie jest istotny, kiedyś będzie wyższy.

3. Wpłaty nie są obowiązkowe, wiedz jednak, że dzięki nim będziemy w stanie wykupić więcej miejsc w banku, bądź lepiej wyposażyć ten okręt.

4. Godne reprezentowanie imienia piratów!

4a.  walkę w obronie Królestwa

4b.  branie czynnego udziału w życiu Elenii

4c.  dbanie o rozwój własnej postaci

4d.  wsparcie każdego potrzebującego Pirata

5. Aktywnie uczestniczyć w życiu gildii, rozumiane poprzez:

5a.  aktywne logowanie się

5b. udzielanie się na chacie

5c. udzielanie się na forum gildyjnym

5d. czynne branie udziału w eventach gildyjnych

(Nie chcę narzucać dni, czy godzin, ile można, ile nie można, wszystko w granicach rozsądku, jeśli jednak ktoś notorycznie będzie odmawiał wspólnej zabawy z reszta kamratów, bądź będzie "wisiał" niezalogowany od powiedzmy miesiąca, można liczyć się z tym, że pozna się bliżej z rekinami)

Są to na razie postanowienia ogólne, które będą zapewne modyfikowane i uzupełniane w trakcie. Wierzę w swoich ludzi i wiem, że nam jako Piratom regulaminy nie są potrzebne. Jedno główne prawo nam przyświeca:

RÓB TAK ABY BYŁO DOBRZE!

tak dla utrzymania klimatu

• Norad, Tarosatoshi, daniello242424 and 1 other like this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych