Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosa/Branso

4 replies to this topic

#1 Ney98

Ney98

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23.08.2016 - 11:47:40

Witam mam problem z wyborem  broni  dla czarno  :)   czytałem parę tu poradników  lecz  nie pomogły  .Mógłby mi ktoś pomoc  lub wytłumaczyć  co pod co lepsze i jak :)

#2 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 23.08.2016 - 12:59:24

co prawda nie grywam czarnoksiężnikiem, ale z tego co słyszałam, to bransolety bardziej dla czarodziejów, zas kosy częściej wykorzystują czarnoksiężnicy. Choc i tak w większości zależy to pewnie od statystyk danej broni i Twojej własnej koncepcji gry ^.^

#3 Tarosatoshi

Tarosatoshi

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 23.08.2016 - 13:57:40

Z tego co się orientuję, to kosy były dobre dla czarnoksięzników... dwa lata temu. Nie wiem jak jest dziś. Z tego co czytałem poradniki to większość autorów negatywnie odnosi się do umiejętności/talentów posługiwania się kosą. Zaś jedną z najbardziej polecanych broni dla klas magicznych obu typów jest bransoleta. Aczkolwiek widziałem (dosłownie) KILKU czarnoksiężników z kosami. Czy jest na sali czarnoksiężnik?! Potrzebujemy profesjonalnej opinii fachowca.

T.

#4 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 23.08.2016 - 17:35:32

Z tego co się orientuję, to kosy były dobre dla czarnoksięzników... dwa lata temu. Nie wiem jak jest dziś. Z tego co czytałem poradniki to większość autorów negatywnie odnosi się do umiejętności/talentów posługiwania się kosą. Zaś jedną z najbardziej polecanych broni dla klas magicznych obu typów jest bransoleta. Aczkolwiek widziałem (dosłownie) KILKU czarnoksiężników z kosami. Czy jest na sali czarnoksiężnik?! Potrzebujemy profesjonalnej opinii fachowca.

T.

Czyli ja wciąż żyję w zamierzchłych czasach: " aaaaa zaaaamoich czasów to..." ugh

#5 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 24.08.2016 - 08:44:07

Z tego co wiem to kosa ma większy dmg jednak obecnie więcej osób używa buildu branso z katami. Wg mnie obecnie warto robić branso z katami, gdyż można jeszcze założyć kulę która daje całkiem sporo defa + pieczka + karta do kuli. 

Enjoy!

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych