Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarodziej - poradnik

czarodziej poradnik

69 replies to this topic

#61 BvNDy

BvNDy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:
  • LocationKrakow

Napisany 01.01.2014 - 09:23:35

Do cast buildu trzeba pamiętać również o wyborze płci żeńskiej ze względu na itemy z agi  . Co do casta to już pisałem regułkę kiedyś (cast time skill bazowo : atack speed % ) x 100 = cast time . Jak dla mnie to wypada mieć ze ~180 % asp w endgame by efektywnie obracać wachlarzem zaklęć a nie stać jak słup i spamować fire balla  .

#62 Thuldumar

Thuldumar

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 54 Postów:

Napisany 02.01.2014 - 20:42:47

Mam pytanie odnośnie takiego rozdania talentów: strona. Sprawdzam przed OB różne postacie i zastanawiam się czy dobrze dobrałem talenty do gry solo / wspomagania drużyny / nauki pvp?

• ostra11@poczta.fm likes this

#63 Rafik

Rafik

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 05.01.2014 - 11:49:01

Podstawowy build zrób się na puszkę nic cię nie ruszy.

#64 Vania

Vania

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08.02.2014 - 16:13:55

Cześć!

Co do tego 1 build-u to jak rozdawać statystyki co poziom?

Chodzi o PvE, z góry dziękuję za odpowiedź!

#65 Shizomi

Shizomi

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 483 Postów:
  • LocationNovigrad

Napisany 08.02.2014 - 16:22:12

Ja na przykład zawsze daję 2int oraz 1wit i 1dex. Gra mi się dobrze i nie ma takiej rozrzutności, że mam mało życia, a biję po 300.

Royal News

Magazyn gry Royal Quest

Dziękuję wszystkim za czas poświęcony na tworzenie magazynu!

(15.02 - 15.07.2014 r.)

#66 Peharion

Peharion

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 29.03.2014 - 12:22:06

Jak aktywować na postaci Wyższą Magię?

#67 DilerŻycia

DilerŻycia

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:
  • LocationSosnowitz

Napisany 23.07.2014 - 13:37:57

Serdzeczne Dziękuje Build pod PvE sprawuje się Świetnie :) Tylko zalecaną Księge Zmieniłem na Branzolete + Kulę ;)

poland.gif
Baner-popieram-inicjatywe-180x60.png

Pozdrawiam DilerZycia

SRW - Sosnowiec Rewir Walcownia

#68 WolandPL

WolandPL

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 30.11.2015 - 13:14:41

Witajcie, na swojej postaci czarodzieja postanowiłem pójść w build pod PvE w celu szybszego expa, czyli książka + talenty pod PvE + 100 INT / 69 Wytrzymałość. Teraz mam do was pytania w związku z revampem czarodzieja po ostatnim patchu:

Czy nie lepiej iść w szczęście zamiast zręczność? Akurat w PvE jakoś niespecjalnie odczuwam wolny czas ładowania czarów, psychiczny cios gwarantuje natychmiastowe użycie leczenia i wszystkich czterech czarów elementarnych (co powinno ładnie się zeskalować z talentem "łańcuch żywiołów" który teraz jest w drzewku na samym środku jako jedyny wybór), a gdy używam AoE to wróg jest już w danej chwili na tyle spowolniony że nigdzie się nie wybierze. Szczęście mnie kusi ze względu na to że zaczyna mnie bardzo denerwować ciągłe pudłowanie właśnie zwykłymi czarami, nawet w przeciwników na takim samym poziomie co ja - przeciwko sytuacjom gdzie mam do czynienia z pojedynczym wrogiem szansa trafienia wydaje mi się większym plusem...

Czy karta chaosu jest dobrym pomysłem jako karta żywiołu do książki? Jako czarodziej mam w zasadzie absolutnie wszystko oprócz właśnie chaosu w swoim arsenale i zastanawiam się czy to by mi poprawiło trochę radzenie sobie z mobami opartymi na właśnie chaosie czy truciźnie.

Co ile poziomów zmieniać wyposażenie? Aktualnie mam 29 poziom i wyposażenie na 26-28lvl od +5 do +8 z zielonymi pieczęciami na obronę i póki co przeciwko NPC gra się naprawdę miodnie, wręcz jeśli miałbym porównywać do swojej mordęgi na skrytobójcy to w chwili obecnej czuję się jak bóg, ale jak długo to potrwa?

#69 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 30.11.2015 - 13:36:47

Witajcie, na swojej postaci czarodzieja postanowiłem pójść w build pod PvE w celu szybszego expa, czyli książka + talenty pod PvE + 100 INT / 69 Wytrzymałość. Teraz mam do was pytania w związku z revampem czarodzieja po ostatnim patchu:

Czy nie lepiej iść w szczęście zamiast zręczność? Akurat w PvE jakoś niespecjalnie odczuwam wolny czas ładowania czarów, psychiczny cios gwarantuje natychmiastowe użycie leczenia i wszystkich czterech czarów elementarnych (co powinno ładnie się zeskalować z talentem "łańcuch żywiołów" który teraz jest w drzewku na samym środku jako jedyny wybór), a gdy używam AoE to wróg jest już w danej chwili na tyle spowolniony że nigdzie się nie wybierze. Szczęście mnie kusi ze względu na to że zaczyna mnie bardzo denerwować ciągłe pudłowanie właśnie zwykłymi czarami, nawet w przeciwników na takim samym poziomie co ja - przeciwko sytuacjom gdzie mam do czynienia z pojedynczym wrogiem szansa trafienia wydaje mi się większym plusem...

Czy karta chaosu jest dobrym pomysłem jako karta żywiołu do książki? Jako czarodziej mam w zasadzie absolutnie wszystko oprócz właśnie chaosu w swoim arsenale i zastanawiam się czy to by mi poprawiło trochę radzenie sobie z mobami opartymi na właśnie chaosie czy truciźnie.

Co ile poziomów zmieniać wyposażenie? Aktualnie mam 29 poziom i wyposażenie na 26-28lvl od +5 do +8 z zielonymi pieczęciami na obronę i póki co przeciwko NPC gra się naprawdę miodnie, wręcz jeśli miałbym porównywać do swojej mordęgi na skrytobójcy to w chwili obecnej czuję się jak bóg, ale jak długo to potrwa?

Po zmianach bardziej się opłaca iść w szczęście zamiast w zrękę głównie z powodu efektów Krągu Czasu. Karta Chaosu nic Ci nie da. Większość twoich ataków ma swój żywioł. A ekwipunek to najlepiej zmieniaj jak najrzadziej. Po 40-stym zrób mocny gear z kartami, z którym będziesz do 60 biegać.

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#70 WolandPL

WolandPL

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 11.02.2016 - 16:26:54

Spoiler

EDIT: Już nie trzeba pomocy, exp nadal idzie dobrze, a polepszony heal bardzo pomaga.

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: czarodziej, poradnik

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych