Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarodziej - poradnik

czarodziej poradnik

69 replies to this topic

#21 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 20.12.2013 - 23:06:58

Jeśli można spytać, gdzie w miarę szybko przyexpie na 28 lvlu? Póki co gram sam, byłem w wieży i nie powiem, jest fajnie, bo pvp to to, co kocham w grach mmo + exp leci, tyle że jest tam lekki hardcore :P O ile 1vs1 lub 1vs2 jest ok, to jednak troszkę mnie irytują walki 1vs3+ xd Dodatkowo, nie wiem czy nie zrobiłem błędu, bo poszedłem typowo w build pod pvp polegający na kontroli przeciwnika :P Wydaje mi się jednak, że powinienem skupić się na tym pod aoe pve.

Byłbym wdzięczny za jakieś nawet małe porady. Ahhh.. Chciałbym się również dowiedzieć czy istnieje mapka lokacji opisana według przedziałów lvlowych postaci lub mobów? Może być po rosyjsku. Jakoś bym se poradził :P

W tym poście znajdziesz mapkę:

http://forum.muve.pl...i-o-grze/?p=819

Na 28 poziomie możesz udać się na pustynię w dolnej części mapy, nie wiem jak ona się nazywa w polskiej wersji niestety.

ogvk.jpg

#22 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 20.12.2013 - 23:16:01

Ok dzięki. Pozwól, że jeszcze spytam Ciebie. Jak myślisz czekać i liczyć na kupno resetu atrybutów/talentów w is i iść w aoe pve build, czy zostać przy tym pod kontrole postaci?

#23 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 21.12.2013 - 12:18:20

Ok dzięki. Pozwól, że jeszcze spytam Ciebie. Jak myślisz czekać i liczyć na kupno resetu atrybutów/talentów w is i iść w aoe pve build, czy zostać przy tym pod kontrole postaci?

Akurat teraz nie ma to za bardzo znaczenia i tak postacie zostaną usunięte.

Build zorientowany na PVP może być też używany do farmienia za pomocą AOE, jednak będzie on mniej skuteczny. Jak ktoś nie zamierza inwestować w item shop to jest to najlepszy sposób na rozwój postaci po starcie open bety.

ogvk.jpg

#24 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 21.12.2013 - 12:37:30

Czy build pod kontrole postaci + książka to optymalny wybór pod PvP na dłuższą metę ?

#25 SoniQ

SoniQ

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 187 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 21.12.2013 - 17:37:36

Lepsza rekawica gdyz mozesz uzywac wtedy jeszcze orba. Ja na 28 lvl farmilem mobki z 54 lvl spokojnie

#26 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 21.12.2013 - 17:40:02

A powiedz mi zatem, duży jest kontrast w kwestii ataku porównując książkę do orba ?

#27 SoniQ

SoniQ

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 187 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 21.12.2013 - 17:57:18

orb nie daje ataku tylko defa. Rekawica jest lepsza niz ksiazka

#28 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 21.12.2013 - 18:03:18

Chodziło mi akurat o taki system: (orb + bransoletka) vs ksiazka Mialem na myśli cały zestaw, nie sam orb. 

#29 SoniQ

SoniQ

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 187 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 21.12.2013 - 19:10:27

bransoleta z orbem lepsza nie dosc ze atak to jeszcze zyskujesz obrone+dodatkowe opcje z orba

#30 Teekey

Teekey

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 22.12.2013 - 02:30:18

Tak z innej beczki - na chwile obecna Niszczyciel Zaklęć nie działa (talent w drzewku Leczenia), więc nie radzę go brać, bo to punkt stracony póki nie zostanie to naprawione.

#31 TheAllien

TheAllien

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 43 Postów:

Napisany 22.12.2013 - 16:58:54

Mega poradnik dzięki stary :) Dzięki tobie dowiedziałem się , że można inaczej rozdawać talenty niż tylko w jednej lini ^^

#32 Nocte

Nocte

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 23.12.2013 - 23:01:12

Świetny poradnij, wielkie dzięki za pomoc w ogarnięciu podstaw :)

#33 Unseen

Unseen

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:
  • LocationKyiv, Ukraine

Napisany 25.12.2013 - 01:02:04

really?  :angry: http://www.royalques...showtopic=26931

If you use materials from other forums, then at least indicate source

#34 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 25.12.2013 - 01:47:52

really?  :angry: http://www.royalques...showtopic=26931

If you use materials from other forums, then at least indicate source

This particular source note refers to the official description of the class which is directly copied from the Polish manual.

I've already pointed several times, that the class guides are merely translations from the Russian official board and not a production of mine.

But yeah, I should have added a direct link to each source guide, sorry - I'll do it first thing in the morning.

• Unseen likes this

ogvk.jpg

#35 kolaz

kolaz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 25.12.2013 - 14:10:59

Dobra... do ludków którzy piszą, że na 28 lb biją mobki lv 54 - rozumiem, że używacie AoE skilli typu ściana ognia i deszcz ognia? Po single target skille mało kiedy trafiają. Chyba, że jakieś jeszcze inne metody macie?

#36 M3f

M3f

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 125 Postów:
  • LocationW-wa, Ursus

Napisany 25.12.2013 - 14:20:25

Jest kilka skilli ktore mimo ze single target, trafiaja zawsze rowniez. Popatrz po drzewkach postaci (przyklad: sniper). A AOE tak jak mowisz, wogole trafiaja zawsze.

DK [Mef] @ Rage (CBT)

Nie gram na ten moment (OBT)

-= Miejsce na Twoja reklame =-

#37 kolaz

kolaz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 25.12.2013 - 14:29:12

Tak, to wiem. Ale na magu nie widzialem skilli singli które zawsze trafiają. A z kolei AoE albo cieżko trafic w całości (deszcz ognia) albo mają stosunkowo małe dmg na wyższych poziomach (ściana ognia). Stąd pytanie.

#38 Deiv

Deiv

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 Postów:

Napisany 26.12.2013 - 13:56:02

czy zręczność faktycznie przyśpiesza użycie kuli ognia i lodu? oraz leczenia i tych innych, których użycie wymaga kilku sekund?

a no i czy wszystkie skille są potrzebne? jest ich bardzo dużo, a proporcjonalnie ze zwiększajacym sie poziomem dostaniemy ich jeszcze więcej..

#39 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 26.12.2013 - 18:18:55

Na YT ostatnio widziałem filmik jak 10 poziom mag ubija mobki po 30-50 poziomy, ale z RU wersji. Oczywiście max DMG to 30-40. Ściana + odepchnięcie wroga i tak przez cały czas. 

#40 Teekey

Teekey

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 26.12.2013 - 18:44:23

Czary trafiające single-target mają szanse trafienia, która spada o 25% co 5 poziomów, aż do 5%, czyli takiego potworka 20 poziomów wyżej będziecie trafiać raz na 20 uderzeń.

Skille zakwalifikowane przez Ano pod czary obszarowe trafiają zawsze, bez znaczenia różnicy poziomów. Sprytny mag jest w stanie rzucić 3 ściany ognia nim ktoś do niego podejdzie.

Osobiście sam używam kombinacji Chmura burzowa-Leczenie-leczenie i powtarzamy. 1vs1 mogę każdego nie bossa dorwać od 32 poziomu bez choćby szansy na śmierć, niestety zbyt duża tendencja do przerywania czarów leczenia przy większej liczbie przeciwników (3+) powoduje słabe sprawdzanie się tego przy mass expieniu.

• pepe likes this

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: czarodziej, poradnik

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych