Skocz do zawartości

STERYDOWCY

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 13.07.2016 - 16:40:54

SC465Q9.png

OGÓLNIE:

Cześć wszystkim zainteresowanym tematem.  Jak większość wie jestem Ozzaku i pod tym samym nickiem gram w grze, a jeśli nie wiesz, to miło mi cie poznać! 

No, ale temat założyłem w innym celu. Chciał bym wam przedstawić gildię którą zaczęliśmy współtworzyć  z grupką osób liczących aktualnie 13 sztuk.

Postanowiliśmy ogłosić rekrutację do gildii, ponieważ chcemy się rozwijać i pomóc w rozwoju słabszym graczom, spełniającym jednakże nasze niewielkie kryteria.

ZARZĄD GILDII:

Liderem jest moja osoba i postaram się dołożyć wszelkich starań, aby gildia rozwinęła swoje skrzydła, i mierzyła ku bezkresnym przestworzom.

Funkcję zastępcy natomiast pełni DeathAwaits, jest to człowiek przestrzegający gildijnego regulaminu i będzie mieć was na oku.

MIEJSCE W GILDII:

Jak już powyżej wspomniałem, w gildii znajduje się 13/30 członków, codziennie napotykamy nowe, chętne osoby, więc śpiesz się, by nie zabrakło ciebie u nas!

W razie jednak, gdyby liczba chętnych znacząco przekraczała 30 osób z pewnością rozwiniemy bonus gildijny, odpowiedzialny za zwiększenie miejsc.

O GILDII:

Naszym celem jest zjednoczyć graczy których nie interesuje zgiełk topowych gildii, chcemy do gry podejść jako zabawy, oderwania w wolnej chwili od rzeczywistości i spędzić miło czas, a nie traktować grę jako obowiązek. Zbieramy ludzi grających samotnie, bądź w mniejszym gronie, nie zamierzamy też polegać na opinii innych na temat danej osoby, od kiedy dołącza do nas ma czyste konto i liczy się to co będzie sobą reprezentować od dołączenia. Jako jednak chcemy by gildia była w miarę ogarnięta, wymagamy od graczy którzy do nas dołączają podstawowej wiedzy na temat gry, więc będą poddawane krótkim testom, parę pytanek (dosłownie, bo trochę leniwy jestem, czego nie ręczę powiedzieć o zastępcy, może on nieco dłużej was pomęczyć). Cóż... Wiadomo że samo pve w grze jest dość... 

Nudne? Dlatego tez naszym celem jest wbić 10+ lvl gildii, i wypowiadać małe wojenki mniejszym gildiom, tak byśmy na równi mieli szansę z obu stron. Do tego zabawę będą urozmaicać nam timery na elitarne potwory, z których dropi potrzebny na wasz dalszy rozwój ekwipunek, a także rzadkie, wyjątkowe karty! Kto wie, może taka właśnie będzie należeć do ciebie? 

WYMAGAMY:

- Przestrzegania wewnętrznego regulaminu gildii!

- Wiek, czyli 17+ Ponieważ 2/3 gildii jest pełnoletnia, możemy robić ustępstwa, jeśli większość gildii będzie za.

- Odpowiedni poziom postaci, i tu uwaga! Rekrutujemy od 45 lvl  w górę.

- Chęć podejmowania walki w wojnie z przeciwnikiem(bo w sumie na tym polega zabawa).

- Widoczny rozwój postaci (kierowane jest to w szczególności do graczy wstępujących do gildii poniżej 50 lvl).

CO DOSTANIESZ OD NAS:

- Na pewno dobrą rozrywkę w postaci wojen.

- Wypady na wspomniane już wyżej elity/bossy.

- Sprawiedliwie podzielony łup.

- Wypady gildijne na arenki, bądź też wieże.

- Maksymalny poziom gildii który planujemy zdobyć, a przy tym dodatkowe gildijne bonusy pvp.

- Porady przy buildach, ekwipunku.

SPOSÓB REKRUTACJI:

Swoje zgłoszenia wysyłamy w grze drogą listowną do lidera gildii, bądź jego zastępcy.

Jesteśmy osobami pracującymi, dlatego też nie niecierpliw się tak, i odczekaj 24h, w których powinniśmy ci odpowiedzieć.

Wzór składania prośby o dołączenie:

-Imię:

-lvl:

-Dlaczego my:

W odpowiedzi zwrotnej powinieneś dostać od nas wspomniany już wcześniej teścik, kilka pytań, a jeśli nawet dasz radę jakieś proste zadanko? ;)

Wszystko to wiadomo ma się ograniczać do podstawowej wiedzy na temat gry.

Jeśli poprawnie odpowiesz na nasze pytania, bądź wykonasz zadanie zostaniesz zapoznany z wewnętrznym regulaminem gildii, i jeśli go zaakceptujesz, witamy w naszych szeregach! :)

DO ADMINISTRACJI:

Skoro pełna rekrutacja jest przeprowadzana przez grę, proszę o zamknięcie tematu w celu niezaśmiecania go zbędnym spamem, jak to miało miejsce w temacie ESPADY.

Pozdrawiamy

STERYDOWCY~

• daniello242424 and Strzyga. like this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych