Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam serdecznie mordeczki :D

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 CinCin

CinCin

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 03.07.2016 - 11:10:48

Siemka :P

Jestem Łukasz (21 lat, tak staruuch) :D

Hmm witam się najpierw z użytkownikami forum, bo chciałbym się dowiedzieć czy warto tu powrócić do gry?

Czytałem właśnie powierzchownie info. dot. jakichś banów za podawanie passów itp. ale mniejsza.

Grałem tu dobre 2 lata temu, wbiłem bodajże maga na 40, ale zakończyłem przygodę sam nie wiem czemu :P

I chciałbym się o to zapytać przy okazji Was, czy jak wróciłbym tu, aby od nowa zacząć przygodę to czy będzie to gra warta świeczki, bez jakichkolwiek wkładów finansowych w grę?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

• Norad likes this

#2 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:

Napisany 03.07.2016 - 20:28:32

Oczywiście, że jest szansa na powrót bez pakowania milionów w grę. Jest na to jeden dobry sposób (o którym nie wie 99,9% serwera więc nikomu tego nie przekazuj) a mianowicie nie stanie przez 12h dziennie w okolicach fontanny. Gra jak najbardziej się zmieniłem (sam miałem prawie 2 lata przerwy). Z resztą co ja się tu będę rozpisywać, wejdź i sprawdź a na pewno zostaniesz. :)

#3 CinCin

CinCin

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 03.07.2016 - 21:37:58

Nie jestem osobnikiem, który tylko narzeka na to lub tamto, lecz jak napisałeś "...jest szansa..." to w głowie mi się zapaliła lampka, że coś tu jednak jest nie tak i jak ktoś napisał że drogą ku bycia dobrym trzeba będzie wydać pieniądze :) Dlatego jakoś tak mam mieszane odczucie :/ 

P.S sporo osób gra w tą gierkę aktualnie? Czy są to osoby tylko i wyłącznie z max poziomem, które osiągnęły wszystko, czy jest też sporo na poziomach 1-40?

#4 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 602 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 04.07.2016 - 19:10:28

Pieniądze w grze jaką jest Royal Quest wydają jedynie osoby mocno niecierpliwe i łaknące za wszelką cenę być lepszymi od innych. Bo prawda jest taka, że wszystko da się osiągnąć własnymi siłami, trzeba tylko chcieć. Owszem droga 100% F2P jest niesamowicie dłuższa niż P2W, to chyba tyle :)

A graczy jest wystarczająco dużo ( choć ofc mogło by być więcej ) by spokojnie znaleźć rówieśników na każdym przedziale lvlowym.

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#5 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 13.08.2016 - 16:29:50

CinCin. Witaj, ja właśnie wracam i to czego mi najbardziej brakowało to... ta muzyka w Varlone <3. Przestałam grać sama nie wiem kiedy i czemu, ale Taro ściągnął mnie z powrotem ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych