Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odznaki za kupno gier

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Adam_OK

Adam_OK

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 22.06.2016 - 13:45:32

Mam takie przemyślenie odnośnie odznak za kupno 7 gier z danego gatunku. Otóż są odznaki m.in. za gry akcji, bijatyki/mordobicia, przygodowe, RPG, wyścigi i inne a nie ma np. za gry strategiczne i za gry dla dzieci. Czemu?

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 22.06.2016 - 14:24:02

Mam takie przemyślenie odnośnie odznak za kupno 7 gier z danego gatunku. Otóż są odznaki m.in. za gry akcji, bijatyki/mordobicia, przygodowe, RPG, wyścigi i inne a nie ma np. za gry strategiczne i za gry dla dzieci. Czemu?

Sporo mamy podobnych misji w planach. Wiesz - musieliśmy od czegoś zacząć a nie dało się ogarnąć wszystkiego za pierwszym razem.

• Adam_OK likes this

#3 Adam_OK

Adam_OK

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 23.06.2016 - 01:05:02

Sporo mamy podobnych misji w planach. Wiesz - musieliśmy od czegoś zacząć a nie dało się ogarnąć wszystkiego za pierwszym razem.

Ok, choć według mnie, bardziej logiczne byłoby, gdyby dać możliwość zdobycia odznak za każdy gatunek od początku (zgodnie z założeniem - albo robimy taka odznakę dla każdego gatunku, albo dla żadnego)

#4 Fields of Glory

Fields of Glory

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 06.03.2017 - 07:47:19

Co do odznak za kupno gier na konkretne konsole, to jest odznaka Xbox-a, PS-a, a nie ma (nie widzę) za kupno gier na konsole Nintendo. Dlaczego?

#5 Fields of Glory

Fields of Glory

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 15.03.2017 - 16:53:34

No to może inne pytanie. Czy nie dałoby się wprowadzić stopniowania odznak? Tzn. jeśli jest odznaka "Przygodówki" to zrobić brązową (np. za kupno 5 gier przygodowych), srebrną (np. za kupno kolejnych 10 gier) i złotą (np. za kupno kolejnych 20 gier). Z punktu widzenia sklepu im więcej odznak, tym lepiej. System nie wydoli? Zauważyłem, że przy obecnie istniejących  (niewielu) odznakach zdarzają się błędy z naliczaniem punktów.

#6 kicu8

kicu8

Super Moderator

• Ekipa muve.pl
  • 16 Postów:

Napisany 23.03.2017 - 10:19:28

No to może inne pytanie. Czy nie dałoby się wprowadzić stopniowania odznak? Tzn. jeśli jest odznaka "Przygodówki" to zrobić brązową (np. za kupno 5 gier przygodowych), srebrną (np. za kupno kolejnych 10 gier) i złotą (np. za kupno kolejnych 20 gier). Z punktu widzenia sklepu im więcej odznak, tym lepiej. System nie wydoli? Zauważyłem, że przy obecnie istniejących  (niewielu) odznakach zdarzają się błędy z naliczaniem punktów.

Cześć,

Dzięki za propozycję. Przekażę ją osobom odpowiedzialnym za Kompanię.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych