Skocz do zawartości

Zdjęcie

Eventy

18 replies to this topic

#1 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 17:02:25

Witam
Chciałbym zaproponować dodanie większej ilości eventów. Nie chodzi tu o eventy które są co rok te same np: event świąteczny, festiwal nieba czy obecny event, tylko o wydarzenia jakie są na serwerze rosyjskim typu: wydaj 5 wosków a dostaniesz 1 gratis, wydaj 5 kamieni a dostaniesz 1 gratis albo dodanie bossów które pojawiają się przez parę dni o tej samej godzinie, i za zabicie ich dostawalibyśmy coś ciekawego. Myślę, że takie coś byłoby bardzo fajne, bo obecnie w grze jest nudno. Event który jest obecnie tak naprawdę nic ciekawego nie wprowadza bo postać strażnika jest fajna na 5 min a potem nic ciekawego z nią nie można zrobić. Eventy które wymieniłem wyżej są lub były niedawno na serwerze rosyjskim, więc myślę,  że do nas można je też wprowadzić.
Pozdrawiam
Kamstar

Enjoy!

#2 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 17:08:00

To z bossami to zly pomysl.. za malo ludzi, pewnie bysmy ich nawet nie ubili :/
  • Kamstar likes this

#3 maciej84921

maciej84921

Królewski Doradca

• Members
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 17:09:56

jak eventy typu wydaj 5 wosków a dostaniesz 1 gratis  zostaną dodane na PL to się brokatem posypie... ale z tymi bossami to nawet dobry pomysł.

• Kamstar and Galpharm like this

#4 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 18:33:25

Wiesz, bossy, można dostosować do poziomu naszego serwera, czyli dać im np: 3x hp mniej niż na serwerze rosyjskim i będzie zrobiony bez problemu, bo jeśli byłyby ciekawe nagrody to każdy poświęciłby te 10-20 min na tego bossa raz dziennie aby dostać coś fajnego. Ciekawe nagrody mam na myśli np kasę, itemy z item shopu, duża ilość potek, kwiatki czy coś takiego. Coś co każdemu się przyda.

jak eventy typu wydaj 5 wosków a dostaniesz 1 gratis  zostaną dodane na PL to się brokatem posypie...

Myślę, że jeśli ktoś robi eq i np wyda te 30 wosków i otrzyma np: 6 wosków to przecież nikt nie będzie narzekał, bo to zawsze troszkę grosza jednak jest :)

Oczywiście jeśli ktoś ma jakiś pomysł na event to niech pisze, bo w grze jednym słowem są nudy ;d
Pozdrawiam 
Kamstar  :)

Enjoy!

#5 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 19:19:15

Ja bym cos pod kątem aren zrobił, zeby zachecic graczy, bo obecnie na areny chodzi ok 20-30% serwera (mam na mysli nie tylko 60 lvle)
  • Kamstar likes this

#6 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 10.05.2016 - 19:45:35

Ja bym cos pod kątem aren zrobił, zeby zachecic graczy, bo obecnie na areny chodzi ok 20-30% serwera (mam na mysli nie tylko 60 lvle)

To dobry pomysł

Ja bym zaproponował aby prze np 10 dni dawać każdemu po 5-10 biletów i zwiększyć drop krwawych np o 50%. Ja obecnie chodząc na 60 na areny widzę ciągle te same osoby ;d
Pozdrawiam

Kamstar

Enjoy!

#7 Galpharm

Galpharm

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 11.05.2016 - 01:19:38

Fajnie pieknie slicznie... Z takim drobnym szczegolem ze Polskiej Administracji sie po prostu najzwyczajnie w swiecie nie chce :) W przyzwanie bossa trzeba poswiecic duzo czasu. 

PS. "brokatem posypie" - Mistrz!

• Kamstar likes this

105.jpg

#8 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 11.05.2016 - 12:28:11

Wiesz, może kiedyś zaczną robić jakieś ciekawsze eventy. Dlatego ja staram się jakieś pomysły podrzucić, aby coś zrobili :) Mam nadzieję, że jakiś gm to przeczyta i coś zrobią  :D 
Pozdrawiam
Kamstar

Enjoy!

#9 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 13.05.2016 - 18:36:15

Wiesz, może kiedyś zaczną robić jakieś ciekawsze eventy. Dlatego ja staram się jakieś pomysły podrzucić, aby coś zrobili :) Mam nadzieję, że jakiś gm to przeczyta i coś zrobią  :D 
Pozdrawiam
Kamstar

Kamstar zrób live z nowego eventu, pliska!  :)

• daniello242424 likes this

#10 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 210 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 04.11.2016 - 08:57:25

Przepraszam że odpisuję 6mies później, no ale kto powiedział, że muszą być kto wie jak silne? Teraz jest event "Święto Plonów" z Dwanem Bezlitosnym, i faktycznie jest trochę nużące go bić, jak ma 30kk życia, a gracze biją go po 1k dmg :D No ale uważam, że pomysł Kamstara z bossami eventowymi to ciekawy pomysł.

#11 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 06.11.2016 - 16:00:09

Dwan to boss , co to za boss jak by go zabil 1 gracz ?

Czyli mamy to co Kamstar proponowal a mimo to ciezko znalezdz graczy do zbicia bossa .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#12 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 15.02.2018 - 20:44:21

Event walentynkowi i pudełko "dar bogini miłości"  , a w środku na ogół kilka serc i win. To nie dar bogini miłości tylko jałmużna dla zdesperowanych graczy, którzy próbują wbić osiągnięcie walentynkowe. Powinno być tak: oprócz tych kilu serc i win każde pudełko powinno zawierać losowy item ,eq i przepis na niego z klas: C,B,A. Jeszcze jedno skoro osiągnięcie z tego eventu liczy się do konta, to najwyższy czas, aby w następnym roku itemy: eq i przepisy, były przypisane do konta.

#13 Yoschiko

Yoschiko

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 27.02.2018 - 12:10:31

Ja uważam , że aby ożywić areny trzeba wprowadzić podział na random oraz pt bo nie ma sensu latać na areny jak za każdym razem jest 3os random vs 3 os w pt z samymi kartami elit i bosów .

#14 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 27.02.2018 - 14:24:02

Ja uważam , że aby ożywić areny trzeba wprowadzić podział na random oraz pt bo nie ma sensu latać na areny jak za każdym razem jest 3os random vs 3 os w pt z samymi kartami elit i bosów .

Było to już poruszane na forum z milion razy, jednak administracja ciągle milczy w tym temacie.

#15 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 27.02.2018 - 14:51:10

Nie milczy tylko to zupelnie wykracza poza ich kompetencje co z reszta mowili juz milion razy ehhh...

#16 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 27.02.2018 - 15:26:18

Chcieć to móc... trzeba tylko chcieć

#17 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 27.02.2018 - 20:25:57

Co? XD To dawaj zmień Polsce flage bo taka nudna k?
Przeciez chciec to móc...

A tak na powaznie, lepiej nic nie mowic niz gadac bez pojecia i od rzeczy ;)

#18 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 27.02.2018 - 20:28:59

WooCash ma 100% racji, w wszelkich sprawach technicznych tego typu PL administracja ma związane ręce. Musielibyście się zarejestrować na ru forum i złożyć propozycję, która i tak nie wiadomo jaki miała by odzew...

#19 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1550 Postów:

Napisany 28.02.2018 - 09:48:11

Co? XD To dawaj zmień Polsce flage bo taka nudna k?
Przeciez chciec to móc...

Z tym się niestety muszę zgodzić. W pełni rozumiem, że pewne rozwiązania warto wziąć pod uwagę przy kolejnych patchach, ale nie jest to kwestia naszej woli, jednak ustaleń dewelopera.

Zobaczymy jak sytuacja wykrystalizuje się przy kolejnym patchu, który jak wiecie, niesie ze sobą naprawdę ogromne zmiany, których nie jesteśmy jeszcze w stanie właściwie ocenić.

Przypominam jednocześnie, że to temat eventów, wątek, który poruszył Yoschiko nie ma nic do tego ;)

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych