Skocz do zawartości

Zdjęcie

Punkty za zakupione wcześniej gry.

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bohnart

Bohnart

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.04.2016 - 20:37:48

Witam

Nie wiem czy taka możliwość istnieje, ale czy jest sposób by dodać punkty bądź/i złoto w programie lojalnościowym muve jeżeli wcześniejsze gry kupowałem u was bez przystąpienia do niego? Są przypisane do konta, nie wiedziałem po prostu że poza rejestracją wymagane jest jeszcze przystąpienie do kompanii graczy (tak, zmaściłem).

Jeśli nie, to trudno, mam nauczkę. Ale gdyby możliwość takowa istniała, to z góry dziękuję za jakieś wskazówki / instrukcje.

Pozdrawiam. 

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 14.04.2016 - 08:46:39

Witam

Nie wiem czy taka możliwość istnieje, ale czy jest sposób by dodać punkty bądź/i złoto w programie lojalnościowym muve jeżeli wcześniejsze gry kupowałem u was bez przystąpienia do niego? Są przypisane do konta, nie wiedziałem po prostu że poza rejestracją wymagane jest jeszcze przystąpienie do kompanii graczy (tak, zmaściłem).

Jeśli nie, to trudno, mam nauczkę. Ale gdyby możliwość takowa istniała, to z góry dziękuję za jakieś wskazówki / instrukcje.

Pozdrawiam. 

Cześć,

ciężka sprawa i raczej nie będę w stanie tutaj pomóc. Stworzyłoby to bardzo niebezpieczny precedens i później program zacząłby się psuć, a waluta słabnąć.

#3 Bohnart

Bohnart

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14.04.2016 - 17:44:24

Rozumiem, chciałem tylko sprawdzić czy czegoś nie przegapiłem. Dzięki za wyklarowanie sytuacji!

• Marcin likes this

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 15.04.2016 - 11:05:24

Rozumiem, chciałem tylko sprawdzić czy czegoś nie przegapiłem. Dzięki za wyklarowanie sytuacji!

Nie ma sprawy. W razie czego - po prostu pisz. Albo tutaj, albo na Facebooku. Odpowiadamy wszędzie. ;) 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych