Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jest jakaś szansa na kanały i serwer PvE?

Kanały serwer

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3 replies to this topic

#1 avalerin

avalerin

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 17.12.2013 - 09:50:09

1. Wiem, że to pierwszy dzień itp, ale przy premierze będzie dużo gorzej, mam na myśli, zanim podejdę do moba którego potrzebuje wszystkie są już martwe, a nawet jeśli się uda zabić 1-2 to jeszcze jest szansa w % , że taki item do questa wypadnie dlatego błagam o kanały co najmniej 7-10!!!

2. Serwer bez PK, nie od dziś wiadomo ,że ludzie lubią zabijać w grach low- lvl bo tak, i inne powody których nie mogę opisać z powodu cenzury, ale w skrócie to przydała by im się pewna maść na ból w pewnym miejscu, tyle, że robią to bo ich coś świerzbi tez niestety nie mogę powiedzieć co ;), także proszę o serwer, kanał dla casuali ?:D, jeśli kanał to też by się więcej przydało :)

#2 Malleus

Malleus

Royal Quest GM Support

• Royal Quest Support
  • 45 Postów:

Napisany 17.12.2013 - 10:00:23

W chwili obecnej nie ma możliwości dzielenia serwera w ten sposób. Pomysł godny rozważenia w późniejszych wersjach gry. CBT cechuje się tym, że użytkowników zbyt aktywnych w utrudnianiu życia innym graczom możemy łatwiej przypiłować (z uwagi na ograniczoną liczbę graczy).

#3 Naknarot

Naknarot

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 79 Postów:

Napisany 17.12.2013 - 10:03:44

Dla mnie akurat fakt, że nie ma kanałów to duży plus. Wiadomo, sam się nabiegałem ze świeżymi dynami i konopiom:) ale brak kanałów fajnie wpływa na późniejsze open world pvp oraz GvG. Także walki o bossów na open worldzie stracą sens z channelami.

#4 Gelhrid

Gelhrid

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 193 Postów:

Napisany 17.12.2013 - 10:10:06

robienie kanalow skutkuje tym ze gracze uciekaja przed pvp a zalozenia tej gry sa takie zr to pvp istnieje wiec jestem stanowczym przeciwnikiem kanalow czy wylaczania pvp, ja wlasnie gram w ta gre przez jej nacisk na pvp i tak samo cala moja gildia

utgard.guildlaunch.com

Also tagged with one or more of these keywords: Kanały, serwer

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych