Skocz do zawartości


Zdjęcie

Clash of Avatars - MMORPG 3D z gatunku hack and slash

gry mmo gry przegladarkowe mmorpg gry online gry bez instalacji darmowe gry mmo

No replies to this topic

#1 venzer

venzer

    Świeżak

  • Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 12.02.2016 - 09:46:53

clashsss.jpg

 

Clash of Avatars to jedna z darmowych gier pzeglądarkowych MMORPG wydana przez studio AMZgame.com z widokiem izometrycznym (z góry). Cały świat tej  gry MMO oraz postacie inspirowane były  anime i cospley-ami. Co nie znaczy, że nie natkniemy się na nieznanych bohaterów i stwory zamieszkujące tą tajemniczą krainę fantasy. Świat gry jest wykonany ze szczegółami, pełen kolorów i wypełniony treścią i masą zadań do wykonania. To one są czynnikiem napędzającym cala rozgrywkę. Krótkie i treściwe qesty napotkamy na każdym kroku, a za ich wykonanie otrzymamy cenne nagrody w postaci złota doświadczenia i materiałów potrzebnych do ulepszenia ekwipunku.

 

Do wybory są trzy klasy postaci:

Mag

Wojownik

Pirest (summoner)

 

Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki w Clash of Avatars jest zwiększanie statystyk i ulepszanie ekwipunku naszego avatara, dzięki temu możemy brać udział w coraz to trudniejszych starciach z komputerowymi przeciwnikami , jak i podczas PVP.

możliwości jest naprawdę sporo, enchantowanie, wkładanie specjalnych kamieni czy synteza. Do tego gracz ma możliwość ingerencji w umiejętności (skile) łącząc i mieszając odmienne style i szkoły tworząc w ten sposób unikalny i zarazem zabójczy build.

warto również wspomnieć o systemie petów i wierzchowców które stale towarzysza nam podczas gry. Je również możemy trenować i ulepszać. Zwierzak wspiera nas podczas walki, a wierzchowiec pozwala na szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

W każdej grze MMORPG nie powinno zabraknąć dobrego systemu PVP nie inaczej jest w Clash of Avatars. Dostępnych jest kilka z trybów, miedzy innymi walki na koloseum czy masówki czyli każdy na każdego, oraz wyzwania dla gildii. Dzięki wyżej wspomnianemu systemowi ulepszenia i modyfikacji ekwipunku walki są zróżnicowane i ciekawe.

Gra wystartowała pod koniec stycznia 2016 roku wiec jest stosunkowo świeża i warta uwagi.

 

Zainteresowanych odsyłam do obszernej recenzji gry Clash of Avatars - http://www.kopalniam...-z-gatunku.html

Dodaj odpowiedź  Also tagged with one or more of these keywords: gry mmo, gry przegladarkowe, mmorpg, gry online, gry bez instalacji, darmowe gry mmo

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych