Skocz do zawartości

ESPADA

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
42 replies to this topic

#1 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 03.02.2016 - 13:36:16

1hq62Kc.jpg

8MfZCjo.png

Aktywność
Nie wymagamy, aby każdy był codziennie, bo wiadomo, jedni mają dzieci, inni mają szkołę, a jeszcze inni pracę, dlatego też jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni, o ile nieobecność nie trwa dłużej niż miesiąc.

Wzajemna pomoc
Staramy się zarówno dbać o każdego członka gildii, jak i służyć mu pomocą, ponieważ wiemy, że to podstawa każdego sukcesu. Jednocześnie wymagamy umiejętności współpracy od pozostałych członków.

Wiek 16+
Najmłodsza osoba w gildii ma 16 lat, pozostali są dorośli. Czasami różnica wieku sprawia, że trudno jest się porozumieć, ponieważ osoba młodsza czuje się skrępowana. Nie chcemy, by gildia składała się z ludzi, którzy nie potrafią z sobą rozmawiać, gdyż wpływa to na rozwój graczy i przede wszystkim na atmosferę (a jak dotąd wszyscy ją sobie chwalą :)).
Oczywiście ważne jest również zachowanie, bo nikt nie chce co chwilę czytać bluzgów czy tekstów typu „DAJ 5k” ;)

Ortografia
Każdemu zdarza się popełnić błąd, dlatego też nie będziemy się bawić w gramatycznych nazistów. Jednak wszyscy wiemy, że tekst bez byków ładnie wygląda i miło się czyta, więc jakieś podstawy są wymagane, więc po prostu nie bądź jak ten poniżej (o_o)
MjHSAfU.jpg

ABh87HG.png

Pomoc przy robieniu zadań i expieniu
Jeżeli nie radzisz sobie sam lub nudzi ci się robienie zadań z pojedynkę, wystarczy poprosić i pomożemy! Dodatkowo zostawiamy w magazynie łupy do zadań na niższych poziomach, byście nie musieli się męczyć.

MAGAZYN ZOSTAŁ POWIĘKSZONY! 
SI6iHgM.jpg

Pomoc przy zrobieniu/zdobyciu lepszego eq
Wiadomo, że nie każdego od razu stać na zrobienie całego seta, albo ma problem ze znalezieniem jakiejś jego części. Tu też służymy pomocą :)

tjmpb99.png

Wpłaty na gildię nie są narzucone
Każdy wpłaca ile i kiedy chce, byle to się odbywało raz w miesiącu. Nie ma tu jak w innych gildiach obowiązkowej kwoty co tydzień.
(Swoją drogą... skąd oni biorą te progi?)

Nie posiadamy TS'a!
Kiedyś przy grach MMO go nie było i dało się przeżyć, więc uważam że nie jest konieczny, poza tym nie każdy ma do niego warunki (mikrofon), bądź po prostu nie lubi... Jeśli członkowie chcą ze sobą pogadać, robią to na własną rękę, na dowolnym kanale.

REKRUTACJA
Rekrutujemy postaci od 35 lvl.
Zgłoszenia przyjmuje Moonya (lider) lub PRUSAB (zastępca). Najlepiej wysyłać listy.
W zgłoszeniu prosimy podać:
- imię
- lvl

No i...
WIDZIMY SIĘ W GRZE! =)
ItD3fmR.gif

9RQwFHh.png
Spoiler

• Norad, Afroodyta, BirdMashine and 1 other like this

#2 Viole

Viole

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 04.02.2016 - 00:43:47

Nie wiem czy wiesz ale obecny stan serwera jest w opłakanym stanie pod względem gildi. Chodzi tu głównie o miażdżacą dominację 2 czy 3 klanów. Reszta to atrapy i "stany przejściowe" z których gracze zostają wybijani przez dominantów po osiągnięciu konkretnego lvl-u. Zresztą nawet nie muszą bo wszyscy lecą na fenomen i robią to z własnej woli. Obecnie ciężko sformować coś poważniejszego ale życzę Ci powodzenia - cuda też się czasem zdarzają ;D

I Want It all. And I want it now.

#3 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 04.02.2016 - 04:55:54

Szczerze? Mam 46lvl, mam propozycje dolaczenia do Ayan School, a pozniej do Ayan Moore,( pozdrawiam tutaj RoyalAlberta i Mlodego-Wilka) ale nie zamienil bym czlonkow mojej gildii na rzecz bycia w popularnym gronie, po to wkladam swoje srodki w gildie i jej czlonkow, aby stali sie lepsi. Jesli beda chcieli, zostana dalej z nami, jesli nie, z czasem przejda do popularniejszych gildii, z czego bede jeszcze bardziej dumny, bo bede wiedzial ze nie pomagalem im nadaremnie, i cos osiagneli! 😊

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
  • Norad likes this

#4 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 04.02.2016 - 08:53:28

Pojscie do topowej gildii ktora bierze wszystko co sie rusza, nie nazwalbym osiagnieciem. Natomiast doprowadzenie do stanu gdzie Twoja gildia oferuje wszystko to co te topowe gildiie juz tak :)

#5 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 05.02.2016 - 15:40:16

Bierze co chce? Hah, przykładem jest nocka z wczoraj, gdzie Ayanie sprzątali nam królową szczurów sprzed nosa cały czas, aż w końcu wyliczyliśmy timer, i byliśmy pierwsi, no ale i tak się wwalili, jednak Królowa była nasza, a oni wrócili z pustymi rękoma. Myślę że Pan Kupilemzuka nie był zadowolony z wypadu na kanały =) Wszystko zależy od zgrania, nawet okupujący, mogą być okupowani~

EDIT: Zapomniałem, zgłosiły się z tematu dwie osoby, serdecznie mi miło że ktoś wg. zwrócił na niego uwagę :) Zapraszam kolejnych.

#6 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 06.02.2016 - 15:43:26

co ty ostra tak na ayan naskakujesz ? Widzisz inna opcje walki z rage ?

#7 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 06.02.2016 - 16:28:09

Lel, może trochę ordynarnie się wypowiedziała, ale to nie jest tak że mamy tylko na serwie 2-3 gildie, są też mniejsze, mniej znane, i jeśli łączą siły, mogą sporo zdziałać, oprócz gildii, mamy też solo playerów, oni też często łączą swoje siły ;) Po za tym koniec Ayanów, i Rage, to nie temat poświęcony nim xd

#8 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 06.02.2016 - 20:50:11

Nie bez przyczyny mam nick "ostraa" >-D
//bardzo prosimy zachować obraźliwe komentarze dla siebie

#9 AbraKadabra

AbraKadabra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 06.02.2016 - 21:57:57

optymistycznie o tych 10 minutach piszesz;d

#10 ostra11@poczta.fm

ostra11@poczta.fm

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 179 Postów:

Napisany 06.02.2016 - 22:04:59

No moze 5 min co 2-3 dni ,sorka

#11 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 07.02.2016 - 00:24:52

może nie 5 minut, ale po 12 spotkać GM w grze graniczy z cudem :/

#12 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 07.02.2016 - 08:01:00

@  Thyreal zrób czyściec z tego piekielnego spamu :x

#13 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 12.02.2016 - 00:32:44

zapomniałeś ozzaku dodać że miło widziane panie :D

#14 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 12.02.2016 - 08:13:59

Tak więc Marcin prosi jakichś Panów do gildii :)

Hm, same Panie prawie w gildii są :)

Przydała by się równowaga płci, a nie się robi mały harem :)

#15 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 12.02.2016 - 10:55:20

Ty głupi jesteś! Mają być tylko panie, ciekawiej jest!

#16 Guest_Rize_*

Guest_Rize_*
  • Guests

Napisany 12.02.2016 - 22:19:34

Ty chcesz gildię, czy harem eunuszku mój? xd

#17 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 22.02.2016 - 09:08:36

Można iść na boss'a? Można.  ;)

[attachment=189:rqmain 2016-02-21 23-02-01-837.jpg][attachment=190:rqmain 2016-02-21 23-02-57-267.jpg]

#18 _aksio_

_aksio_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 22.02.2016 - 17:33:21

Ks solo mozna zrobic wiec wiesz ;)

#19 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 22.02.2016 - 18:44:43

Bardziej mi chodziło o to że z nami też da się iść na bossa. Nie tylko Rage I AM mają timery.  :P

#20 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 22.02.2016 - 23:34:43

Akurat wiele gildii ma timery :P Rage i Ayany ostatnio się jakoś o nie nie starają tak bardzo.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych