Skocz do zawartości

Zdjęcie

Archont

Archont

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 03.02.2016 - 05:31:31

Czy administracja gry mogła by mi wyjaśnić czemu dostałam takie obrażenia od pajączka którego zrespił Archont? 433mln obrażeń w jednej chwili nie mając na sobie żadnych staków?

Bug który trafia się raz na sto?

Załączone pliki

#2 Immortalos

Immortalos

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 03.02.2016 - 09:20:04

Zjawisko paranormalne?! Może to nie Archont?! Może działa jonowe wystrzelone ze statków kosmicznych obcej cywilizacji, która nadciąga nad .. Royala?! A może ktoś buduje obwodnice i Cie rozjechał ;o Albo Archont uznał szybki cel i dla niego zadanie 15k, a 433mln(bo nie widzę obrazka ;c), nie robiło różnicy ;o

Wytłumaczcie mi to jakże dziwne zjawisko! Toż to nie realne! No jak to możliwe! Liczę na jakiś nowy serial na Discovery Sience z tym materiałem!

Liczę na Was!

#3 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 03.02.2016 - 15:38:15

Jak nie masz nic mądrego i w temacie do napisania to chyba pora zająć się czymś innym. Screena można powiększyć ale obstawiam że jesteś na to zbyt głupi, sugerując się twoją wypowiedzią która nie wprowadza nic do tematu.

#4 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 04.02.2016 - 00:32:09

Otrzymanie takich obrażeń jest niemożliwe ;p Nie było by, nawet gdyby się miało nastackowanych wszystkich możliwych debuffów, na maksymalny poziom przy najpotężniejszym ciosie najsilniejszego bossa w grze... Zwykły błąd/bug gry. Teraz trzeba jedynie dojść do tego co go powoduje - tutaj powinna zadziałać już administracja :x

I Want It all. And I want it now.

#5 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 04.02.2016 - 08:06:34

Sytuacja tego wieczora była podobna tyle że ja otrzymałam mniejsze obrażenia jednak były one powyżej 400kk i krzyżowiec który rzucił na mnie empatię(Snop światła) otrzymał 2x większe obrażenia niż ja. Gra wychodzi oficjalnie już nie beta a tu takie błędy się rodzą.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych