Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jest szansa na niszowe tytuły w asortymencie MUVE?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Dzzzyt

Dzzzyt

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 14.01.2016 - 15:06:03

Witam,

Wiadomo, że na MUVE można bez problemu kupić większość (albo i wszystkie) topowe tytuły, ale co z tymi powiedzmy bardziej niszowymi? Nie mówię, o jakichś totalnych indykach, w które grali jedynie twórcy i może jeszcze 5 osób, ale o grach, które zaistniały już w świadomości szerszego grona graczy, jednak pozostają na uboczu mainstreamu.

Żeby to skonkretyzować, chodzi mi o tytuły takie jak np:

Soma
Darkest Dungeon
Stasis
Shadowrun Hong Kong
Invisible inc.
Tormentum: Dark Sorrow
Sunless Sea
Satellite Reign
Galactic Civilizations 3

itp.

Jak muve się zapatruje na możliwość wprowadzenia tego typu gier do sprzedaży? Zarobku pewnie nie będzie z tego jakiegoś mega wielkiego ale wyszlibyście na przeciw oczekiwaniom tych bardziej wybrednych graczy.

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 14.01.2016 - 15:27:25

Witam,

Wiadomo, że na MUVE można bez problemu kupić większość (albo i wszystkie) topowe tytuły, ale co z tymi powiedzmy bardziej niszowymi? Nie mówię, o jakichś totalnych indykach, w które grali jedynie twórcy i może jeszcze 5 osób, ale o grach, które zaistniały już w świadomości szerszego grona graczy, jednak pozostają na uboczu mainstreamu.

Żeby to skonkretyzować, chodzi mi o tytuły takie jak np:

Soma
Darkest Dungeon
Stasis
Shadowrun Hong Kong
Invisible inc.
Tormentum: Dark Sorrow
Sunless Sea
Satellite Reign
Galactic Civilizations 3

itp.

Jak muve się zapatruje na możliwość wprowadzenia tego typu gier do sprzedaży? Zarobku pewnie nie będzie z tego jakiegoś mega wielkiego ale wyszlibyście na przeciw oczekiwaniom tych bardziej wybrednych graczy.

Nawet nie wiesz - JAK BARDZO byśmy chcieli. Będziemy szukać, jednak podpisanie kontraktu z wydawcami nie jest proste. A tytuły wymieniłeś wspaniałe.

#3 ARTUT

ARTUT

Mistrz Gry

• Ekipa muve.pl
  • 29 Postów:

Napisany 14.01.2016 - 15:29:03

Galactic Civilizations 3 to nawet ja bym zagrał :D

#4 Arkadiusz

Arkadiusz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 14.01.2016 - 21:54:34

Satellite Reign można kupić na Steamie, sam tak zakupiłem, lecz naprawdę byłoby super gdyby Muve.pl tę grę wydało - bo w chwili obecnej w Satellite Reign są wsystkie języki świata oprócz PL :(

5350.png

#5 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 15.01.2016 - 12:13:18

Nie obiecam, że będą w ofercie, ale będziemy się starać. Trochę mniejszych indie tytułów już mamy. Ale szukamy dalej.

#6 Guest_energy99_*

Guest_energy99_*
  • Guests

Napisany 28.05.2018 - 22:08:32

ja tez moge pograc PW

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych