Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbój czy skryto czy zbój

3 replies to this topic

#1 chlepek

chlepek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27.12.2015 - 17:30:15

powrót do gry bywa bolesny, patch pokrzyzowal mi szyki mogę od nowa budować swoje postacie, moje pytanie jest nieoryginalne i jak się zapewne domyslacie brzmi: co lepsze? skryto czy zboj? wszystkie przestarzałe poradniki i solucje wyladowaly w koszu, potrzebuję informacji na obecne realia, swego czasu grało się trochę na skrytobojcy, kosil nieźle, ale gdy dziś postanowiłem zmierzyć się z czarodziejem z poziomem o 5 niższym od mojego spotkałem się z porazka w akcie desperacji przeniosłem all rzeczy i usunąłem postać zamiast niego stworzyłem kolejnego złodzieja który pomału zbliża się do 20 poziomu i najważniejszej decyzji w grze, interesuje mnie porównanie obu klas pod względem: PvE, PvP. Z góry dzięki

#2 Bezdech B&Y

Bezdech B&Y

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 13.01.2016 - 11:38:10

Rozbójnik

#3 RodzyneczkiNymci

RodzyneczkiNymci

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:
  • LocationGdańsk

Napisany 13.01.2016 - 11:55:08

Skrytobójca, dlaczego? rozbójnik to papier, ma mały dmg, krótka niewidka, tylko będziesz denerwować innych ludzi tymi swoimi skillami CC. Skrytobójca to już inna bajka, zadowalający dmg, papier ale ma za to długą niewidkę, i można zabić przeciwnika nim on się w ogóle zorientuje że został zaatakowany :>.

#4 jalla

jalla

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 50 Postów:

Napisany 24.02.2016 - 11:00:34

Skrytobójca, dlaczego? rozbójnik to papier, ma mały dmg, krótka niewidka, tylko będziesz denerwować innych ludzi tymi swoimi skillami CC. Skrytobójca to już inna bajka, zadowalający dmg, papier ale ma za to długą niewidkę, i można zabić przeciwnika nim on się w ogóle zorientuje że został zaatakowany :>.

Moj papierowy rozbojnik ma 28k zycia i 17k obrony ( a z bozkiem i ogniskiem 20k++ ). :wub:.

PS. Jezeli wybrałbym skryto to tylko o niewidkę i fajniejsza przez to zabawę. Dps - maja porownywalny, rozbojnik jest duzo twardszy i duzo bardziej przezywalny, skryto fajniejszy do zabawy 1 vs 1, rozbojnik lepiej sie sprawdza w mass fightach, zamkach itd.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych