Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie o broń...

2 replies to this topic

#1 Myoko

Myoko

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 22.11.2015 - 11:28:24

Podczas ulepszania spaliłam książkę. Chciałam kupić nową i nie mogę jej nabyć. Wyskakuje mi komunikat, że wymagana ocena gladiatorska 0. Kręciłam się trochę po jakiejś jaskini, po wyjściu z której mam ocenę 6.
I pytanie... Co mam zrobić, by kupić nową książkę? Czy jestem skazana na ganianie bez niej? Przyznam szczerze, że jestem bliska wywalenia gry, bo zdrowo mnie to wkurzyło. :(

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 671 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 22.11.2015 - 12:05:21

Witaj.

Zamiast kupować od NPC polecam przejść się do stolicy Valrone i tam na targowisku kupić od innego gracza jakąś gotową broń, nie koniecznie książkę. Ponadto przedmioty wartościowe polecam ulepszać / plusować przy pomocy kostek aszkalotów, zapobiegają one spaleniu itemu.

Pozdrawiam.

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 22.11.2015 - 13:11:00

Wyskakuje mi komunikat, że wymagana ocena gladiatorska 0.

Bug w cliencie gry. Zwykle relog pomaga. Jak nie za pierwszym, to za drugim lub trzecim razem ;)

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych