Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarodziej talenty i dalsze rozwinięcie postaci

1 reply to this topic

#1 marcinek19992

marcinek19992

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 13.11.2015 - 10:42:20

Witam

Gram czarodziejem. Nowy patch zmienił moje "Royal Questowe" życie. Wszystko za sprawą usunięcia pewnych czarów które z maga robiła suport dla krzyżowców, rycerzów ciemności oraz innych postaci tankowych. Nie ukrywam że jest to dla mnie zaskoczenie że skille takie jak:

-Szaleństwo

-Przywracanie energii

-Miraż

Zostały na zawsze usunięte. 

Te 3 skille spowodowały że Czarodziej stał się nie potrzebny dla W/w postaci. Po co mają brać Czarodzieja skoro nie dostaną oni energii, Mobom na szybkość nie da rady zmienić celu ataku.

Czarodziej idąc walczyć w pojedynkę miał ułatwione zadanie bo działało pole które odpychało przeciwników i NATYCHMIAST działającą ścianę ognia. Teraz nie wiem jak dokładnie mam grać.

Prosiłbym Administracje o podanie nam talentów które ułatwią nam gre.

Prosiłbym o wypowiedz innych magów czy macie takie same zdanie.

#2 danko

danko

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 13.11.2015 - 15:58:07

No to widzę ze nie spróbowałeś nawet zobaczyć jak nowe skille działają.  Wystarczy troszkę pokombinować aby dostosować się do nowych warunków. Odniosę się do skilli które zostały skasowane* :)

Szaleństwo (Jest pewien skill który działa podobnie aczkolwiek nawet i lepiej. Chodzi o transformacje ;)

Moim zdaniem lepszy jest bo nie dość ze wyklucza przeciwnika jako wroga to jeszcze dodatkowo nie może się leczyć a w trakcie szaleństwa dawniej taki czaro np był tak samo ciężki do zabicia :)

Przywracanie energii (Jest pewien skill który działa podobnie aczkolwiek nawet i lepiej :P) Chodzi o Psychiczny cios ;)

Moim zdaniem lepszy jest bo działa tez instant, nie wymaga koncentracji do użycia (jak nie odnawiałeś energii np tankujacemu archonta to nie wiesz w czym był problem :P). Można się doczepić że daje tylko 8 energii ale on ma krótki cd (1 sekunda) więc możesz bardzo szybko nabić koledze lub koleżance :P energie odpowiadająca kiedyś koncentracji :)

Miraż (Jest pewien skill który działa podobnie aczkolwiek jest on pasywny i musisz wymaxowac pewne drzewko :P) Chodzi o Iluzje

Nie będę go oceniał ponieważ zostawię choć ci odrobinkę pracy domowej :P

• Norad likes this

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych