Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pre-order Fallout 4

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Yibione

Yibione

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10.11.2015 - 14:11:25

dzień dobry wszystkim fanom.

Czy jest sens kupowania gier w pre-orderze, skoro wcześniej są w sprzedaży w Empiku? Jestem mocno rozczarowany, ponieważ myślałem iż dostanę grę Fallout 4 wcześniej niż ukarze się ona w sprzedaży w sklepach z grami m.in. w Empiku. Moja gra leży sobie od godz. 3.26 u dostawcy z UPS, a ja robiąc rano zakupy w Arkadii w Warszawie wstąpiłem do Empiku, gdzie gra jest dostępna i to w tej samej cenie 179.99 co w Muve. Mając wolny dzień dzisiaj i jutro w święto odzyskania niepodległości, mógłbym już "zmienić klima" na postapokaliptyczny, a będę musiał "żreć pazury" do czwartku. . DZIĘKUJĘ  WAM Z MUVE. Życie jest bez sensu!

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 10.11.2015 - 14:22:22

dzień dobry wszystkim fanom.

Czy jest sens kupowania gier w pre-orderze, skoro wcześniej są w sprzedaży w Empiku? Jestem mocno rozczarowany, ponieważ myślałem iż dostanę grę Fallout 4 wcześniej niż ukarze się ona w sprzedaży w sklepach z grami m.in. w Empiku. Moja gra leży sobie od godz. 3.26 u dostawcy z UPS, a ja robiąc rano zakupy w Arkadii w Warszawie wstąpiłem do Empiku, gdzie gra jest dostępna i to w tej samej cenie 179.99 co w Muve. Mając wolny dzień dzisiaj i jutro w święto odzyskania niepodległości, mógłbym już "zmienić klima" na postapokaliptyczny, a będę musiał "żreć pazury" do czwartku. . DZIĘKUJĘ  WAM Z MUVE. Życie jest bez sensu!

Hej, dzwoniłeś może do firmy przewozowej, dlaczego Twojej paczki nie wzięli z sortowni? Akurat w tym wypadku BARDZO warto się o swoje upominać.

#3 Yibione

Yibione

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10.11.2015 - 21:13:51

dobry wieczór

Dziękuję za podpowiedż,  grę otrzymałem  po tel., ale teraz mam problem: po zainstalowaniu, z uruchomieniem. Cały czas wyskakuje okienko:  "steam - błąd", "nie udało się uruchomić gry - nieznany błąd". Skorzystałem z informacji pomocy Steam. Skonfigurowałem komputer jak zalecają, wyłączyłem wszystkie programy z tła, a gra nie chce w żaden sposób się uruchomić ---- chyba tylko trzeba przeinstalować system, może Król jeszcze cccccccooś poradzi?

p.s. przepraszam za "ukarze się" w poprzednim poście, to chyba z emocji - oczywiście powinno być "ukaże się"

#4 Guest_energy99_*

Guest_energy99_*
  • Guests

Napisany 28.05.2018 - 22:13:36

ja gram w metina

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych